Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tuśka właśnie! Wszystkiego dobrego!! bo cały dzień wczoraj myślałam ,żeby napisać jak na fb zobaczyłam i mi wyleciało w końcu z głowy ☺️

Ola jaj ja Ciebie rozumiem! ja notorycznie mam takie dni (tygodnie:P), że non stop jem! aż mi niedobrze ale dalej wpierdzielam.. :/ jedyne pocieszenie to to, że weszłam dzisiaj na wagę i wciąż jest poniżej 63 kg 🙂 ale muszę się zacząć pilnować bo zaraz poleci w górę a ja się na siebie potem wścieknę...

W ogóle to dzięki za miłe słowa:P szczerze jak zobaczyłam to zdj to myślałam, że się zapłacze 😁 no ale niestety.. na zdj inaczej niż wyglądam nie wyjdę:P debil zawsze pozostanie debilem :P Rozbroiło mnie Maja Twoje "Gogr jaka Ty fajna jesteś " :P ja tak mówię tylko o malutkich dzieciach...
Magda tak naprawdę to pijana nie byłam :P bo wypiłam niewiele (dosłownie kilka kieliszków:P) ale ponieważ na zdj wyglądam jak trucień nawalony to stwierdziłam, że bezpieczniej zwalić na alko 😁 poza tym moja siora stwierdziła, że wyglądamy z W na zdrowo nawalonych :P haha

Gotujemy rosołek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Jak mnie babcia wkurza... Co mala zapiszczy czy zaplacze wlazi do pokoju do niej conajmniej jakbym ja bila ;// Poszlam do kuchni myc lodowke bo oddaje, to trzeba ja doprowadzic, to nic ci nie pomoze, a pyta czy korytarz posprzatasz?? kurwa, co ona rak nie ma ;// Poszla do malej, to jej pytam jak mam sprzatac jak ona uczy i biegnie na kazde pisniecie?? to mi pow: ze mam zapytac matek, co maja 3 dzieci jak mozna sobie radzic. To jej wycedzilam, ze tak wlasnie, ze nikt nie biegnie na kazde piernieie!!!! Umiem rozpoznac kiedy Titulec sie wkurza i mnie wola, bo sama zostala, a ledwo sie pojawie to ciszy pyszczek.. a wiem jak placze kiedy ja cos boli, albo jej glodna np. juz wkurw odrana!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziwi, czemu ja nie chce z nia gada, bo mnie wkur.. to wszystko, to sie nazbiera i mi sie odechciewa. przychodzi z dworu rak nie umyje i mi Tatianke po raczkach dotyka, a ona do buzi!!
Nie mam jakiegos pierdolca na puncie zarazow, ale o mycie rak dbam mega szczegolnie w sezonie grypowym...tymbardziej, ze titucha dopiero wyzdrowiala. Ostatnio tez chora, i wlazi mi do pokoju!!! Ona sobie leki wezmie, a ja chyba miod i mleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandroos nie pozwol sobie na glowe wlazic. Ahhhh te tesciowe....
A ja zmywalam i rozcielam sobie najpierw jeden palec ale gleboko 🤨 i pozniej drugi! jeszcze glebiej, okazalo sie ,ze kawalek szkla sprzed kilku dni utknal w odplywie i wystawal troszke,a ja jak chcialam wyciagnac brudy to nadziewalam palucami na to opuszkami i klops...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech..dlatego ja się cieszę,że mieszkamy sami.. ja widzę jak jest u moich rodziców i siostry..to samo.. Z tym,że moja mama siostrę tak nauczyła,że Zuzka się uderzy czy zacznie płakać to pierwsze co to moja mama leci,a nie oni..mój Szwagier np.potrafi leżeć na łóżku,a moja mama do Zuzi,bo się uderzy :O i to samo moja siora ;//
Co do teściowych to chyba tak już jest z nimi chybaaa...mojej to wgl nie można uwagi zwrócić,bo się obrazi..my jej coś mówimy,a ona i tak swoje ... no kurw.. !! Kiedyś po pijaku mi powiedziała,że ja nie mam jej prawa nic powiedzieć,jeśli ona chce coś z Alanem robić,dać mu,itp. :O - jak jej to innym razem wypomniała to szok,a A. potwierdził moje słowa..to co? Powiedziała,że musiała być bardzo pijana..(tylko zacznijmy od tego,że ona nie wiadomo jak pijana,jak chce to pamięta)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie 3 filmiki z moim dziecieciem,zaraz dodam jeszcze jeden.

http://www.youtube.com/watch?v=VSkqg3jv65c&feature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=_RhRxfS4dYk&feature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=wg0Izsmogwg&feature=youtu.be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandroos współczuję...
Ja dziś poszłam swoją matkę odwiedzić z młodym. Mówię do niego, że idziemy do babci. On na to Lala? A Lala to moja ciocia... mojej matki to on się wstydził, jakby jej nie znał... i w sumie taka prawda. Dla niego babcia to moje ciocie albo rysunek na klocku... a moja matka... hmmmm...
Co do dietowania to waga w ciuchach po południu 56 kg... ale najadłam się trufli kokosowych i paczkę ciastek oskroby zjadłam... a i jeszcze miseczkę owoców suszonych... to moje drugie śniadanie połączone z obiadem :/
Iwonka a słyszałaś o diecie oczyszczającej na kaszy jaglanej przez 5 dni? Gotowana, ale bez niczego.
A ja dziś pomięliłam sobie płatki owsiane i będę tego używać jako mąki. Dokupię jeszcze żytnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia,ale to dziwne,ale w sumie Wy z mamą nie macie dobrego kontaktu.. Ciężkie chwile między Wami były.. Pewnie rzadko się widujecie i to dlatego.

ja dzisiaj moje żarcie już zakończyłam ..
na śniadanie: dwie kiełbaski na ciepło(oczywiście z ketchupem)+2kromki+kawa z mlekiem
na obiad: pomidorowa z makaronem
później o 15.00: kawa z mlekiem,a do tego zamiast słodkiego zrobiłam sobie sałatkę owocową:
pomarańcza,banan,jabłko,troszkę soku z cytryny+pół jog.nat. (zjadłam więcej niż połowę) - resztę dałam Alanowi,ale nie chciał,więc włożyłam do lodówki i może A.zje jak wróci z roboty
a teraz na kolację: serek wiejski do tego wkroiłam kawałeczek ogórka zieonego i dwa tosty z masełkiem do tego+zielona herbata

no to znacie mój jadłospis z dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia nie słyszałam o tej diecie, zresztą kasza by u mnie nie przeszla mam za sobą 2 dzień oczyszczającej głodówki, czuję sie świetnie, byłam nawet w kfc, grzecznie patrzylam jak jedzą, ale nie uległam 🤪 jestem z siebie bardzo dumna i nawet troche mi żal, ze nie mogę dotrwać te 10 dni, tylko 6 tym razem, bo w niedzielę ta osiemnastka...i nie wypada nic nie zjeść:-) 10 dniową zrobię sobie w poście 😉
Tusia super masz tego Synunia:-)
co do teściowych to ja się nie wypowiadam....kto pamięta, ten wie 🤨 🙃
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska Alan jest slicznym chlopcem !!! 🙂
Misia ja slyszalam o jaglanej ale ona ma wysoki indeks glikemiczny i jesli masz problemy z tymi sprawami to lepiej unikac jednoliniowych pokarmow - diet, musza byc zroznicowane.
A to potwierdzone,ze rusza metablolizm, ranna dawka takiej kaszy plus rodzynki, innym razem plus marchewka lub banany czy inne owoce czy warzywa. To moze byc. Ale sama calkiem sama....nie godzilabym sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra to drastyczne!!!! heheh nie chce znienawidzic siebie 😁
A ja dzis po Misi pomysle kasza jaglana na sniadanie na mleku z rodzynkami 🙂 teraz dojadlam co rano zostalo - drugie sniadanie.
Zastrzele mojego meza. Zuzia dzis tv wyswiechtala bananem,a ja to wytarlam ,wiadomo ,nie dokladnie bo szlam na playgrupe, ale i tak go codziennie czyszcze wiec wiecie o co chodzi. a ten jak oparzony sie wkurwil jakby to niewiem co bylo. Alez mam na niego nerwa.KURWA . Zuzia ode mnie dostala po lapkach zaraz po tym bo ja jej nie bije i niewiem co by musiala zrobic zebym ja zlala. Tylko po lapach jak wie,ze czegos nie wolno to czasem sama sobie daje po lapkach.
A on jak wrocilysmy zaczal na nia krzyczec, a ona juz dawno nie wiedziala o co chodzi i zaczela plakac bo krzyczy tata,noz mi sie w kieszeni otwiera,dziewczyny. Teraz spi i mala i on. Ale kurwa go dzis nie widze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja nie denerwuj się 😘 nie wiesz, że facet i jego zabawka zawsze będą najważniejsze? ja też się zawsze złoszczę jak mój opiernicza chłopaków za późno jak oni już nie łapią o co chodzi...

Kurna.. miałam Wam tyyyle do napisania i mnie tak podbrzusze napierdala, że nie mogę się skupić i zapomniałam...
w każdym razie. nie orientujecie się czy szczepienia przeciw żółtaczce (te co to się je jeszcze w gimnazjum dostaje) są aktualne całe życie czy co kilka lat trzeba je robić? i czy jeśli jest planowany zabieg to wystarczy wzw b ? bo ja tylko na takie mam papiery.. czy wzw c też trzeba robić? czy kurwa co? bo już mi tak ludzie w głowie namącili, że nie wiem.. a wolałabym żeby były aktualne i wystarczające te co mam.. bo nie uśmiecha mi się znów kase wywalać..

idę coś zjeść i poprasować a potem po Kubę.. ale jest ciapa na polu.:/ aż się nie chce z domu wychodzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...