Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

MajaCh napisał(a):
MAM LENIA.........


ja też. i objadacza.. wszystkim - słodkim, słonym, kwaśnym, pikantnym.. byle jeść. i w dodatku nie mam wyrzutów sumienia 😮 wieczorem skalpel 🙂

obcięłam chłopców:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja znow zaczelam zapisywac co zjadam, bo to mnie jakos motywuje 🙂 Bo jak mam napisac, ze zjadlam czekolade, to dwa razy mysle zanim wpierdziele 😉
Mam miesiac czasu na dojscie do siebie w miare.. chcialabym jeszcze tak 5 kg ;/ Ale nie wierze, ze dam rade... no to chociaz do 61..

Olu, gratulacje!!!!!!!!

Ja nie umiem tego skalpela nie umiem brzucha napiac jakos.. wy go wciagacie czy jak 🙂 Mi sie zamiast brzucha miesnie kegla napinaja 🙂 HELP!!! Nie chce miec warg po kolana 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandroos napisał(a):
Ja znow zaczelam zapisywac co zjadam, bo to mnie jakos motywuje 🙂 Bo jak mam napisac, ze zjadlam czekolade, to dwa razy mysle zanim wpierdziele 😉
Mam miesiac czasu na dojscie do siebie w miare.. chcialabym jeszcze tak 5 kg ;/ Ale nie wierze, ze dam rade... no to chociaz do 61..

Olu, gratulacje!!!!!!!!

Ja nie umiem tego skalpela nie umiem brzucha napiac jakos.. wy go wciagacie czy jak 🙂 Mi sie zamiast brzucha miesnie kegla napinaja 🙂 HELP!!! Nie chce miec warg po kolana 🙂)


Sandra ty to weś zjechałas tak ładnieeeeeeeeeeee ile ty chcesz ważyc??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona napisał(a):
wszystkim "spadającym" gratuluję sukcesów i zazdroszczę 😜
a ja chcąc zagłuszyć sumienie pojeździłam jeszcze na rowerku bo ostatnio ciągle ruszam gębą ☺️


Ty przynajmniej zagłuszasz.. a ja? miałam dzisiaj skalpel robić to muszę jechac gdzieś z bratem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie zmotywowalam wiecie i zrobilam ten skalpel a bylo tak. Zezarlismy dzi na obiad pizze takie male po dwie takie jak pizzerki . Myslalam,ze z pol kilo wiecej po tym bede wazyc ,a tu nieee i jeszcze po tym zarciu poszlam spac na 2h! wiec jak sie zwazylam w skowronkach 😁 no jednak raz na jakis czas mozna 🙂 i zrobilam. I tez sie przyznam ,ze jedno oszukuje . To cwiczenie gdzie sie z biodrami w gorze lezy i noga gora dol. Nie ma szans,nie zrobie go nie mam rownowagi 😁 wiec leze dupka i macham noga 🙂
Ola zajebiscie!!!!!! 🙂 przekonalas wlanie mojego meza 🙂 mowilam mu wtedy jak rozmawialysmy to tak z dystansem mowil,ze to niebezpieczne, niezdrowe itd a teraz 😁 to co trzeba ? ja kupie hehe
A ja jadaczna nie ruszam 😁! w sensie nie mam smaczkow chociaz troche na slodkie ale mam takie ciasteczka owsiane i czasem zjem jedno ,wole nie jesci malej zostawic bo ona bardzo malo jje ,a te ciacha dosc chetnie.
Nie wiem co jej dawac..a miesa wogole doslownie WOGOLE , nawet rybe czasem skubnie. Mam dziecko wegetarianina i to jej wybor...heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...