Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

jak Wy tu sobie Dziewczęta słodzicie 🤪 🤪

a ja coś wspominałam o okresie wcześniej? To zbliża się On wielkimi krokami...ból podbrzusza,ale jak będzie nadal taki to nic potrzebne nie będzie, bo z tego bólu mnie przeczyści 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po spacerku... byliśmy godzinkę, bo jednak w cieniu zimno.. i rączki małemu zmarzły,a rękawiczek nie wzięlam,bo przecież ciepło 😠 ale wzięłam mu smoczek to się tak rozgadał..jak tylko ktoś przechodził, bądź przejeżdżało auto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dziś nie poszłam na spacer. Wczoraj za to od 12:15 do 16:15 młody na dworzu. Ja cwaniara poszłam do siostry, a jego zostawiłam na zewnątrz i patrzyłam jak śpi :PPPP hahaha Poza tym ręce miał czerwone, bo jak tylko zakładam mu rękawiczki to ściąga... nawet przez sen 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia ja się nawet nie ważę 🙂 po co się stresować:P
dzisiaj to mi się nawet jeść nie chce. zjadłam już kiwi, 3 suchary wasa (one fajne bo słodkie jak dla mnie a 1 ma tylko 20 kcal), 1,5 pomidora i 2 jabłka 🙂
wypiłam czerwoną herbatę i senes sobie parzę.. bo niby co chwila się załatwiam ale ciężko po tych słodkościach i tak jakby nie do końca:/

Misia!!! piękna jesteś 🙂 w ogóle wszystkie jesteście piękne i mi przykro . o!

ja byłam u lekarza i znowu go nie było 😠 tylko tym razem żadnej informacji nie było, że go nie będzie.. niepotrzebnie z domu wychodziłam:/

a i zaliczyliśmy dzisiaj szybki godzinny spacer 🙂 o jak mnie ta wiosna cieszy 😁 chłopcy mi kazali co chwilę biegnąć bo się cieszyli, że szybko jadą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
.A my bylismy Julii tort zamowic na roczek,bo w koncu zdjecie wybralismy.I zrobilam sobie zapas otrebow w polskim sklepie.Rano malzonek poprasowal i zaraz zabiera sie za mycie okien i pranie firan 😁 😁 A ja hm...poleze? 😁 😁 Tuska ja juz 5 dzien na kiblu nie bylam i anwet senes nie pomogl 😞Ehhh te tablety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh poczytalam i znow mi sie smiac chce 😁
Monia ja jestem Pani Pasztetowa nie Ty 😜 a zdjecia super 🙂 !!! Divana ja tez bym chciala krecone wloski nawet sie przymierzalam do lekkiej trwalej ale w koncu sie poddalam 😜
mam teraz chwile ale takiego lenia mam,ze masakra!!!! nadal wieje okropnie, zbieramy sie z mezem do sprzatania on ogrodek ja chate ogarne ale sie nie chce nam obojga ,a az takiej masakry nie ma 🙂 skonczy sie pewnie tv do wieczora 🙂 ide moze chociaz sypialnie przebiore cala i malej 🙂 i odkurze .ha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Diviana zapomnialas wspomniec o 20kg nadwagi hahaha.A dalam wam te zdjecia,zebyscie zrozumialy,ze wiekszosc z was jest naprawde szczupla i docencie to babeczki:* Malzonek myje okna a ja filmiki zgrywam.Tu macie moje dziecie wczoraj na kulkach 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=aifWcIGDck8&feature=youtu.be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana,wiem,ze sie da,bo od w ciagu ostatnich 3 miesiecy zgubilam juz12 kg i zostalo mi jeszcze tylko kilka.Mi w zupelnosci wystarczy 65-70kg 🙂Mam nadzieje,ze do wakacji bedzie juz w miare dobrze 😁
I jeszcze slizgawka 😁
http://www.youtube.com/watch?v=0oocJAmmnL8&feature=youtu.be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...