Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej Grubasy te mniejsze i te większe 😁 😁
Ja czekam na dostawę pączków haha 😁
Teraz tylko kawusia z mleczkiem 😁
Ja mam też takiego zeza niestałego zależy jak spojrzę i jak oczy są wypoczęte 🤨
Sweet to dużo kosztuje taka operacja czyli jak dla mnie bo dochodzą koszta lotu itp. a więc tutaj w UK wyjdzie za to wszytko jakieś 1 tys funtów to około 5 tys zł na jedno oko ale na miejscu 🙂 Jak tylko pójdę do pracy wezmę sobie taki laser na raty bo jest możliwość 🙂
tuska w uk jest coś takiego, że jak się ma dodatek od państwa to co 2 lata masz okulary za darmo na receptę szkoda, że w Polsce tego nie ma bo duużo ludzi by skorzystało jak okulary takie drogie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
misia bardzo ładny suwaczek 🙂

Dziękuję, jeszcze dziś go dopracujemy 🙂
W odpowiedzi na Twoje pytanie, tak to moje 🙂
BTW czekam aż mi ciasto wyrośnie i smażę pączki. Poza tym na kolację zjadłam wczoraj o 00:30 paczkę chipsów... tak do kanapek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my wczoraj na obiad mieliśmy hot dogi - ja zjadłam jednego o 14.30 - tzn.nie całego,bo dojadłam po Alanie,a później przed 17.00 zjadłam całego i to na tyle..no tylko takich małych krakersików trszkę podjadłam Alanowi.
Sandra możesz się skusić na jednego pączka,nic się nie stanie 🙂 - ja to dzisiaj idę do tej kuzynki co się zważyć mogę,ale niee..kupimy baterie do naszej wagi i zważę się w pn rano i co pn będę się ważyć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi się uda nagrać Alana jak tańczy w swoim mercu to wrzucę na yt i podam link..aż się nie da nie uśmiechnąć.. urwisek :* niestety teraz siedzi ze mną i przysypia :O - ta godz.a ON odlatuje mam nadzieje,że chory nie będzie,bo normalnie o tej godz.mu się to nie zdarza 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska to czekamy na linka 😁
Iwonka często tak jest mamy wymarzoną wagę to sobie myśli eh to teraz jeden batonik nie zaszkodzi i efekt jo-jo gotowy. To raczej norma bo kto by ciągle na diecie wytrzymał cały rok 🤨 A żeby waga nie skakała to ciaglę by trzeba było być na diecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Gosia a jak ci sie w Niemczech zyje?Bo ja nienawidze tego jezyka,brzmi dla mnie strasznie zimno i arogancko i nie umialabym tam mieszkac 😁 A dlugo juz tam jestes?Ja tez uciekam spac.Dobranoc
No i witam w tłusty czwartek o którym zapomniałam ☺️trzeba zaraz isc do sklepu chociaz po jednego pączka 😁Monika ja mieszkam w Austrii w Wiedniu a jak sie żyje ogólnie oki tylko własnie ten język jest najgorszy ni w piz.e ni w oko nie potrafie sie Go nauczyc 😮 😮 😮teraz w listopadzie zarejestrowałam sie w urzedzie pracy i wysłali mnie na pól roku kursu wiec od poniedziałku do piątku jeżdzę sie uczyc i połowy rzeczy z tego nie wiem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie język niemiecki jest okropny ;/ ja uczyłam się Go w podstawówce i gimnazjum - masakra ... myślałam,że nic nie umiem,ale coś tam pamiętam,b jak siedliśmy z mężowatym przed książkami(on nie umie) to kilka rzeczy mogłąm mu wytłumaczyć..my chcemy się wyprowadzić do Niemiec..tzn.ja już chcę,a A. od zawsze mi o tym jęczał..tylko robotę musi A.znaleźć,a bez języka ciężko.. pojedzie sam na miesiąc-dwa i wróci po nas..tylko najpierw robota..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Tuska to czekamy na linka 😁
Iwonka często tak jest mamy wymarzoną wagę to sobie myśli eh to teraz jeden batonik nie zaszkodzi i efekt jo-jo gotowy. To raczej norma bo kto by ciągle na diecie wytrzymał cały rok 🤨 A żeby waga nie skakała to ciaglę by trzeba było być na diecie.


masz rację Kasia,tylko że jak się ma wymarzoną wagę to trzeba jeść rozsądnie...ale za duzo okazji miałam, od postu siedzę w domu i się nie dam 😁
ZAPOMNIAŁAM SIĘ PRZYWITAĆ Z MOIMI LISTOPADOWYMI KOLEŻANKAMI ☺️ ☺️ witajcie na wątku gdzie jestem bardzo aktywna hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia2301 napisał(a):
no tak jest najlepiej ja przyjechałam do mojego po 6 latach 😁 😁 😁bo najpierw musiałm skonczyc studia i tak jakos zeszło no ale w koncu sie udało 😁


Hihihi Gosia podajmy sobie rękę ja po 4 latach też kończyłam szkołę 😉 Ale wtedy człowiek przyjeżdża już na naprawdę gotowe życie bo facet ma i stała pracę i mieszkanie wynajęte a nie w 10 osób na 3 pokojach haha Ja zanim przyjechałam na stałe to w mieszkaniu miałam już wszystko w sensie, że nie musiałam na dzień dobry iść i kupować talerzy czy żelazka bo wszystko w między czasie kupiliśmy jak przylatywałam albo przywoziłam z Polski haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia napisał(a):
magda123 napisał(a):
misia bardzo ładny suwaczek 🙂

Dziękuję, jeszcze dziś go dopracujemy 🙂
W odpowiedzi na Twoje pytanie, tak to moje 🙂
BTW czekam aż mi ciasto wyrośnie i smażę pączki. Poza tym na kolację zjadłam wczoraj o 00:30 paczkę chipsów... tak do kanapek 😁


to masz je bardzo ładne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech mi ciężko będzie się rozstać..tym bardziej,że my już dziecko mamy,ale jak trzeba to trzeba 🙂 .. tylko,żeby robota się znalazła to już poleci..

zrobiłam mężowatemu surówkę do obiadu..ło żesz ku.wa ale przepieprzyłam 😜
on ma dziś ryż,schaboszczaka i surówkę z białej kapusty,marchewki,cebuli ..
robię mu osobno,bo nie wiem czy zje te placki z cukinii 🙂 - jakoś zbytnio do cukinii przekonany nie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
ech mi ciężko będzie się rozstać..tym bardziej,że my już dziecko mamy,ale jak trzeba to trzeba 🙂 .. tylko,żeby robota się znalazła to już poleci..

zrobiłam mężowatemu surówkę do obiadu..ło żesz ku.wa ale przepieprzyłam 😜
on ma dziś ryż,schaboszczaka i surówkę z białej kapusty,marchewki,cebuli ..
robię mu osobno,bo nie wiem czy zje te placki z cukinii 🙂 - jakoś zbytnio do cukinii przekonany nie jest
Tuska ja tez miałam dziecko jak mój wyjechał ba on wyjechał jak ja w ciązy ze starszym byłam i zastanawiałam sie czy wróci ☺️wiec głowa do góry bedzie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, chyba Magda :P


placki z cukinii..hmm..ja poczytałam przepisy,poszłam do kuchni i zrobiłam po swojemu.. no i mogę powiedzieć,że dobre..z tym,że za mało mąki dałam i mi się na początku rozwalały..ostatnie 3 mi wyszły.. Ja posmakowałam,bo tak to Alan zjadł 😮 😮 jadł tak szybko,zebym nie zdążyła spróbować 😜 - wzięłam jeden talerz i miałam jeść razem z nim na spółę t tyle,że spróbwałam..jeszcze dwa musiałam dalej położyć,żeby nie widział,bo A.zstawiłam do psmakowania..a i tak jak talerz wkładałam do zmywarki to pojękiwał,że chce jeszcze..nawet sobie zasłużyłam na "mamaaaa" - jak jadł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...