Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
wiecie co moja Lola miała dziś sterylizację i biedulka jest taka spokojna aż nie moja leży co jakiś czas się przemieszcza nawet jej kupiłam podkłady co by mogła siusiać pod siebie ☺️ o 18 moge jej dać pierwszy posiłek dzisiaj


Piesek czy kotek?
Madzia na co to było uczulenie ? Że aż tak spuchłaś ? Ja jestem uczulona na wiele rzeczy ale puchnę po biseptolu. Reszta to wysypka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia odp.to kotka 😉jestem uczulona na jedną substancję chemiczną ,która jest prawie we wszystkich środkach do włosów.Przy dużej ilości wdychania tego środka tak mi się objawia puchnięciem ,kiedyś tak puchłam ,że się o mało nie udusiłam bo jak człowiek puchnie na zewnątrz tak i wewnątrz,czasem moje uczulenia objawiało się tym ,że w nocy podczas snu potrafiłam tak drapać się ,że całe nogi miałam zdartą skórę na nogach co latem fatalnie wyglądało i chodziłam w spodniach ☺️+ 30 stopni a ja w spodniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej dziewczyny cytuje co Gogr napisala na FB bo nie moze sie zalogowac :
"Maja pisze do Ciebie bo nie mogę się na mamusiach zalogować a wskoczyłas mi jako pierwsza w tel na fb.. Jakby Was interesowało to zostaliśmy z młodym w szpitalu 😞 ostra angina ropna, biegunka, wysoka gorączka.. Do tego 4 dzień nie chce jeść i pić 😞
Śpi teraz biedak pod kroplówką "
Śpi teraz biedak pod kroplówką
Biedny 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny zrobiłam pierwszą połowę Kilera Chorodyńskiej i zdycham haha ma okres a przy tym skakaniu to leciało ze mnie 5 razy szybciej 😮 Poza tym moja Ala skakała razem ze mną i cieszyła się krzycząc: Mama tany tany ! hahaha ale jak ogarnę Ale w piżamę zrobię jeszcze jedną serię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sweety napisał(a):
MajaCh napisał(a):
Gosia to Ty masz 3ke dzieci jak widze 🙂 Jak dajesz rade? Ja pasuje przy jednym 😮


gosia ma dwoch synow
Damianka niestety z nami nie ma


No to wtopka przepraszam,nie wiedzialam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
sweety napisał(a):
MajaCh napisał(a):
Gosia to Ty masz 3ke dzieci jak widze 🙂 Jak dajesz rade? Ja pasuje przy jednym 😮


gosia ma dwoch synow
Damianka niestety z nami nie ma


No to wtopka przepraszam,nie wiedzialam..
nic sie nie stało 😘hej pospałam dzis do 9.30 i jestem mega wypoczęta a oko jeszcze gorsze jak wczoraj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie mam tam jakies bakterie wyglada mi to na zapalenie spojówek ale dziwne bo zapalenie jest z regóły na obydwóch oczach a u mnie jedno tylko spuchniete 🤢ech nie wazne tylko jak ja jutro pojde z młodym do kontroli wstyd tak wyjsc jak wyglada sie jak kwazimodo jak Magda stwierdziła 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja się nie wyspałam nie dość ,że jak kotu zupełnie znieczu;lenie puściło to tak w nocy szalała ,że myslałam że ją uduszę 😠to jak zasnęła koło 3 tak młodemu coś sie przyśniło o 4:50 ,ze obudził kota ,który znów buszował i obudził Angelkę więc wzięłam młodych do nas na łóżko a ja poszłam spać do córki bo nie dało sie spać w 4 na jednym łóżku 😠 i tak tym sposobem wstaliśmy przed 9 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...