Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Ja miałam sprzątać, ale mi się nie chce i jutro może się zbiorę lub we wtorek dopiero hehe... no nic, zarośniemy w kocią sierść 😁DD za to zakupy zrobiłam. Moje dziecko zjadło cyca, a do tego misia lubisia 100 gr twarogu i całe jabłko, a teraz tańczy ze smoczkiem i miśkiem 😁DDD hahaha ubaw mam z niego.
Monia nic tylko zazdrościć!
Gogr ja zjadłam bułkę grahamkę i to taką dużą, a do tego parówki 2 :PPP niby drobiowe, ale jednak parówki. A w nosie. Na obiad zupa, więc mniej kalorii będzie i się wyrówna rachunek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się nie wyrówna bo kasze mi szlag trafił 😠 a nowej gotować nie będę więc pewnie zjem trochę tej lasagne od męża... o własnie.. pasuje piekarnik już włączać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ch.j kończy się dzisiaj na zupce chińskiej...mega niezdrowej!!!!! Dobrze,że kalorii nie ma za wiele.. a dlaczego zupki chińskie? bo moje dziecko daje mi w doope i tylko na rączkach by dzisiaj u mnie był :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusia 😘 oddychaj głęboko 🙂
u nas obiad w sobotę po 14 bo mężowaty w sob krócej pracuje 🙂
ehhh.. też go muszę zagnić do jakiejś roboty a pewnie się będzie opierał znowu..
węgiel w końcu trzeba znieść.. właściwie to wolałabym żeby on z dziećmi posiedział a ja bym od nich przy tym węglu odsapnęła:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Misia Twoje dziecko zjadlo cyca hehehehe ale sie usmialam fajnie to napisalas 🙂
Dobrze,ze u Oli wszyscy zdrowi, Mini dzieki!
Divana Tobie grzechy odpuszczone bezpokutowo bos chuda najchudsza hehe
Monia ,a Ty nie badz taka skromna napisz dziewczynom ile wazysz teraz 😜 no no powiem Wam tylko,ze Monisia wazy mniej ode mnie! i ze my sie scigamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i chciałam już teraz Wam napisać,że klaskać mi na wieczór nie musicie, bo bankowo polegnę, gdyż przychodzą znajomi do nas i mój robi pizzę domowej roboty i bankowo zjem,bo nie umiem się oprzeć pizzy jego roboty..ale obiecuję,że tylko jeden mały kawałek, bo i tak więcej nie wcisnę, gdyż strasznie żołądek mi się skurczył, bo nawet zupki do końca nie umiałam zjeść. No i winka się napije, bo oni wódę będą pić,a ja jakoś ochoty ni mam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale już mnie męczą wyrzuty,a nawet jeszcze nie zjadłam...haha, więc może na wieczór stwierdzę,że nie chce.. mój to powiedział,że pieczarek i cebuli nie będzie podsmażał..żeby zdrowiej było, haha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to świetnie Diana 🙂))

ja to serio strasznie się zastanawiam czy zjeść ten kawałek pizzy..straszne am wyrzuty,ale może zjem,a jutro A. jest cały dzień w domu to wyćwiczę to w pizdu!!! może uważacie mnie za głupią, ale naprawdę jestem na siebie zła..i teraz się waham czy zjeść czy nie,ale jak tylko poczuje ten zapach to już po mnie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Divana ja 79 Ty 56 co Ty tu robiszhehehehe waze 23 kilo wiecej niz Ty
Tuska to zjedz dla smaka ale sie nie nawpierd...... 😁 bo mowilas,ze waga Ci leci nie strac tego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow Gogr....ja tez kiedys machalam lopata z weglem jak z rodzicami mieszkalam bo od raz do piwnicy przez okno sie wrzucalo heheheh pamietam jak kiedys z siostra okno rozbilysmy jak je zdejmowalysmy ,chcialysmy rodzicom niespodzianke zrobic ,ze same hahaha ale mialysmy ubaw wtedy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...