Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Aneti napisał(a):
Dziewczyny jestem wyrodną matką chciałabym jakiś urlop chociaż jeden dzień od małej buczałki 😞 , ciągle buczy i buczy, kurde nie wiem o co chodzi 😞


nie jesteś wyrodna każda z nas choć raz tak miała jak ty ,że chciała odpocząć 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneti napisał(a):
Dziewczyny jestem wyrodną matką chciałabym jakiś urlop chociaż jeden dzień od małej buczałki 😞 , ciągle buczy i buczy, kurde nie wiem o co chodzi 😞

Nie jestes..ja wlasnie dlatego wrocilam na 1 dzien do pracy 😁 A moze moze Zosi zabki ida??Bo u nas tez od 2 dni jest masakra i do tego bijemy rekordy w ilosci kup 😉 😉 Anetti a skad z Lodzi jestes,jesli mozna zapytac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneti napisał(a):
Nie do końca z Łodzi a z Aleksandrowa Ł, raczej nie ząbki, pediatra oglądała ją i mówiła że na ząbki się jeszcze nie zanosi

I tak niedaleko 🙂 Meza mama na Balutach mieszka i co roku tam jestesmy,dlatego pytalam.A mi pediatra w czerwcu mowil,ze zabek juz tuz tuz..a wyszedl w pazdzierniku hahah 😁 A moze ma skok wzrostowy,bo wiem,ze ktorys wlasnie wypada ok 6 miesiaca?Je ci duzo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 magda jeszcze nie dziubalam dzis jak wroce od lekarza po poludniu siade do machiny 🙂
Gogr uwielbiam ta piosenke Przemyk!!!!!
Aneti ,Zuziek kilka dni temu takie dni buczace miala.....to skok rozwojowy, minal i dalej jest szalona i dadadadada caly dzien ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczy podkrążone 24 na dobę i nie zapowiada się żeby miało się to zmienić.
depresji nie mam a ciąża byłaby najgorszym co mogłoby mnie teraz spotkać. poza tym nie po to biorę tabletki żeby w ciążę zachodzić..

marzy mi się wolne od domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...