Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Misia co Ci się śniłam?? 😁 ja ostatnio nie miewam snów 😞 nie wiem czemu... w ogóle kiepsko śpię...

ja chyba teraz jestem osłabiona po prostu.. przez ten okres i wszystko. Ale nie jest źle - okulista stwierdził, że być może moje bóle głowy są powiązane z oczami^^ więc może przy okazji przykrego faktu zakupienia okularów pozbędę się problemu! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Nie ma to jak budyn jesc o 21...z reszta ostatnio to bym tylko budyn i tosty z maslem jadla 😁


ja o 20.00 zjadłam jajeczniczkę.. i do tego kajzerkę cieplutką :P ☺️ wstyd mi za siebie! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia mój ma jakieś 175cm może max180cm wzrostu też obojętnie czego by nie zjadł i ile nie zjadł od zawsze jest taki szczupły ....
Gosia czyli jesteś dalekowidzem jeśli jesteś na plusie ja jestem na minusie i jestem blisko widzem bo mam -1. Okulary są jak biżuteria - odpowiednio dobrane wyglądają ślicznie 😉 A jeśli nie chce okularów zainwestuj w soczewki 😉 Ja w Polsce płaciłam 250zł na pół roku ale na jedno oko bardziej mi się opłaca niż tutaj w UK kupować, ale wiem, że są tańsze 😉
Mam zaćmienie i zapomniałam co miałam napisać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co do diety i wagi i wyglądu to ja myślę, że na to wpływa wiele czynników jak się wygląda nie tylko sama waga jako skala. Myślę, że kształt sylwetki i proporcjonalność też ma wpływ na to jak waga ma się do wyglądu ciała. ,,Gruszka,, choćby ważyła 40kg uda będzie mieć i biodra zawsze grube itp. i itd. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny my przez to siedzenie przed kompem popsułyśmy oczy 😜 ja to wszystko rozmazane widzę wieczorem 🤨 ale też nie chce okularów 😁
Gosia wlaśnie tam na tym zdjęciu pośród tych ludzi to jesteś najładniejsza mialam to wczoraj napisać ale skapłam się ze nie Ty je udostępniłaś hehe ☺️ naprawdę ten makijaż, i w ogóle 🤪
Kasia masz rację z tą figurą, JA MAM WŁAŚNIE TĘ PIEPRZONĄ GRUCHĘ ale i tak chciałabym ważyć tyle co Wy 😉 -zobaczymy 😉 dzisiaj znow w owoce i wcale nie ciagnie mnie do jedzenia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry dzień!
u mnie wczoraj tosty na śniadanie,obiad zupka chińska, później u cioci do kawy 4castka maślane ☺️, no i na kolację bagietka z masłem czosnkowym z biedronki z piekarnika 😜 . - na wieczór herbata zielona grejfrutowa 😉

no,a dzisiaj zaczęłam dzień od fervexa! :/ - zaraz kawka i pewnie tosty z pomidorkiem i może sere białym sobie zrobię 😉 . Na obiad zupa jarzynowa 😉

Co do okularów to ja na lewym oku mam -1, a na prawym -0,5 .. tzn. miałam, bo teraz na pewno mam więcej już. Muszę iść do okulisty zbadać wzrok,a poza tym zmienić okuary,bo przez Alana mam strasznie jedno szkło porysowane 😞 no a poza tym jakbym chodziła w tych okularach częściej,a nie jak autem jadę to wzrok by się nie pogorszył..

Co do Babć strasznie mi przykro.. mnie została babcia od strony mamy,n i dziadek od strony taty.. Babcia - z którą byłam naprawdę zżyta i przeżyłam tą śmierć jak jeszcze żadnej do tej pory zmarła 4lata temu 6grudnia!!! 😞 - w Mikołaja...dla mnie to był najgorszy mikołaj w życiu!!! no a dziadek zmarł 7miesięcy później .... w lipcu ... jeszcze czekaliśmy z jego pogrzebem dzień dłużej,bo ja miałam egzamin na prawo jazdy 15lipca i pochowaliśmy go 16.,a zmarł 13... Mama powiedziała,ze dobrze,że zdałam,bo inaczej babcia była by zła... 😞 😞 😞 😞


Co do figury to moje uda nigdy chyba nie będą szczupłe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy co z tymi okularami.. bo w sumie to lekarz powiedział, że do czytania, kompa, auta, tv... czyli.. cały czas? przecież w robocie to ich nie zdejmę bo tam non stop.. w domu w sumie też.. albo oczy w gazecie albo przed tv... czy kompem:/ fak! jakoś sobie tego nie wyobrażam...

zdycham dzisiaj.. jeszcze tak nie miałam żeby mnie brzuch zaczął boleć dopiero w 3. dniu okresu 😞 umieram!
robię zaraz obiad i na 14.00 do pracy...

co do figury to ja nawet nie wiem jaką mam.. taka jestem nijaka, krzywa 😁

Iwonka dzięki za to słodzenie 🙂 miło się na serduchu robi! 😘

Aisak soczewki nie wchodzą w grę.. nie wyobrażam sobie, żeby w oku sobie dłubać.. jak mi facet wczoraj ciśnienie w oku mierzył to z 5 podejść na każde oko było bo jak tylko sprzęt zbliżał do gałki to ja odruchowo uciekałam. gorzej jak z dzieckiem 🙂 a facet oaza spokoju... a tak w ogóle to +1,5 dioptrii to jest dużo czy mało? bo w sumie nie wiem czy już się stresować, że będę stara i ślepa czy olać panikę?:P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no +1,5 to już dość.. tak jak ja już z -1,5 będę mieć i jak włączam bajkę na tv,na yt młodemu to mrużę oczy jak głupia i A. się na mnie wkurwia,że nic nie widzę,ale kuźwa okularów nie włożę.... Ty nie widzisz blisko,ja daleko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. to ciekawe... mój mąż ma na 1 oku -0,25.. i zauważył, że gorzej widzi na to oko... a ja gdyby mnie nie bolały to pewnie nie zwróciłabym uwagi... może dlatego, że mam równo na obydwa oczy? a tam.. będzie co ma być 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odzyskałam moje wielkie buciory! 🤪 🤪 🤪

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/zdjcie0857q.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2053/zdjcie0857q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja grzeszek mam,bo trochę chipsów podjadłam,ale została mi jeszcze otwarta paka z sylwka.. no i jutro też pewnie trochę zjem..aż nie wyjem wszystkich,bo nie lubię trochę jedzenia marnować... choć nie raz wyrzuciłam pełno żarcia,bo zdążyło się popsuć.
Buciory mega...choć sama nigdy nie miałam..a zawsze chciałam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kobietki 😁
Gosia ja też się bałam soczewek i do tej pory ciężko mi je włożyć bo oko mrużę haha ale jest spoko ale jeśli wiesz, że byś nie dała rady no to tylko okulary albo operacja ale to już wiadomo kilka tysięcy kosztuje. Ja chce operacje na lewe oko ale poczekam aż do pracy pójdę i chyba zrobię laser jeśli wogóle da radę jeszcze je skorygować.
Buty super ! Kiedyś chciałam mieć takie teraz mam inny styl ale nadal mi się mega u kogoś podobają 😁
tuska rybkę w folię aluminiową upiec w piekarniku i do tego sosik koperkowy 😉
U mnie dzisiaj zupa pomidorowa z ryżem 🙂 Ja wczoraj nagrzeszyłam - dwie kostki czekolady i paczka mała cipsów.
Ja też nie wiem jaki mam typ figury 🤔 Jakoś mnie to nie interesowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
już nie jestem ruda 🙃 jestem jakaś karmelowa!? 😉 trudno mi się przyzwyczaić bo tamten kolor byl cieplejszy a wtym taka jakaś "niedostępna" jestem 😁 ale co tam przyzwyczaję się, nie moglam znieść że co druga na rudo sie zrobiła, kiedys w biedronce spotkalam 5 znajomych i wszystkie rude... 😮 😮 😁 a ja bylam pierwsza 😁 😁
a jedzenie dzisiaj wielka micha salatki owocowej i woda 🤨 chyba przesadzilam z kaloriami bo to wszystkie słodkie owoce ☺️ ale co tam, napchałam sie jak głupia 😉
Gosia nie słodzę, tak jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska ja tez rybke lubie w sosie koperkowym mozesz jogurtem i doprawic mozesz z maselkiem i koperkiem jak kto lubi, a jaka masz rybe jeszcze powiedz? Ja lubie lososia i tunczyka a tych nigdy w panierce nie jadlam...a czasem jak mi zostanie to kroje na skrawki i wrzucam do salatki i tez pyszne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka to i tak pewnie pieknie wygladasz, u nas tez duzo rydych chodzi hehehe albo takie jebutne kolory z serii feria loreala. Ja jeszcze troche i bede miala swoj kolor juz blizej niz dalej jak sie mowi 🙂
Obiad fasolka szparagowa gotowana z sadzonym jajem plus pol pomidora i plaster sera sopiony z jajem. a fasolka jalowa ale smaczna.
Dla corci mam zupe warzywna ona tylko takie jada, a u kolezanki to i rosol wciaga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja w ciąży z Alicją miałam czekoladę baaardzo ciemną na włosach ale od zawsze nosiłam blond pasemka na swoim naturalnym kolorze a teraz powróciłam całkowicie do naturalnego koloru - mam ciemny blond i dobrze się czuje z tymi włosami ale czas znów je chyba troszkę rozjaśnić haha chciałabym jakiś karmel na włosy dać - taki ciepły odcień.
Dziewczyny ja ostatnio zrobiłam pycha fasolkę szparagową i zdrową: gotujecie fasolkę normalnie. Na patelnię pomidorek w kostkę bez skórki, papryka trzy kolory też w kostkę albo paseczki, czosnek sypany albo w ząbku posiekany, sól, pieprz, cebulka w kosteczkę i to smażycie na patelni polewając wodą to później do fasolki i wymieszać MNIAM kiedyś mnie wzięło na kolację - głodna byłam i zrobiłam to nawet M jadł co nie lubi takich specyfików 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam ciąży rude,później miałam blond przez moment..tylko faktycznie blondem to były po chyba 3farbowaniu,b tak były żółtawe 😜 no i czerwone tyż miałam 😁 ogólnie mój naturalny jest ciemny brąz.. jak farbuje teraz to coś typu .. ciemna czeklada,albo bordo..teg typu..teraz miałam ciemne bordo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...