Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Sandra ja też właśnie po kolacji, zjadłam po dziewczynach resztki 😉 trochę za późno, ale cóż...i wypiłam u mamy szklaneczkę nalewki z malin, ale mi w głowie zawróciła 🙃
no i zła wiadomosć w niedziele mam u brata imieniny 🤨 a bratowa lubi dobrze gotować i piecze super ciasta bo jest cukiernikiem 🤢 więc podejrzewam, że do postu to różnie z tą dietą będzie....
wiem jedno, że w poście nie odpuszczę jak postanowię- wtedy tylko jestem jakoś tak silna....

Ola nie smutaj się, kiedyś ktoś się odezwie, dzisiaj trudno o pracę jak się nie ma znajomości 🤔 smutne, ale prawdziwe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Ja nie wiem kiedy jest post 😞 Jakoś swojego czasu mało religijna się zrobiła ...
Iwonka dobrze masz z taką rodziną 😁 Ja mam rodzinę daleko a więc i impreza takich nie obchodzą i nie ma stresu o obżarstwo haha Ale tak serio to u mnie ta dieta tez tak na dwa razy wygląda ehhh co zrobić jestem słaba psychicznie i u mnie postanowienia szybko uciekają w niezapomnienie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
post się zaczyna 15 lutego 😉
posłuchajcie mojej małej piosenkarki 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=as3E0AkSixA


Iwonka hahahaha ale Maja dawała radę 😁 Jaki masz sprzęt w domu ale mówiłaś, że Mąż śpiewa a więc Maja idzie w Jego ślady hahaha 😉 I to jaki repertuar wybrała 😁 Widać, że będzie pobożna po Tobie a to dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heh Kasia ona ma wzór do naśladowania w siostrze, która na swojejj komunii śpiewała to w kościele i tak sie Majka płyty naoglądała, że codziennie to śpiewa, a w tej składance były jeszcze 4 piosenki, które tylko ja rozpoznaje min: nosa, gangam style, wide awake- kate perry, i piosenka z bajki mio mao 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laski, a może Was gardła bolą od zbyt suchego powietrza??? Mój kochany mężulek właśnie powiedział, że radzi przepłukać... domyślcie się czym 😁DD alkoholu na myśli nie miał 😁DD
Iwonko super Twoja mała śpiewa 🙂
Monia Julka jest superowa, a taka radość to miód na serce 🙂 i głowa do góry, łączę się z Tobą w bólu antybiotykowym :/
Gogr gratki z powodu spadku :P
A co do diety to upiekłam blachę muffinów... z kremem :/ a teraz jemy chipsy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKurde Dziewczyny,ale naskrobalyscie 😮 tak,wiec ze jesyem u rodzicow i weszlam teraz przez telefon to doczytam jutro :-) na dietke trzebaby wrocic,ale chyba od poniedzialku jak juz w domu bede..choc malo jem,ale orzeszki piwo daja w dupe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, le mam doła. Oglądałam wczoraj foty sprzed 2 miesięcy i mój mężulek przez ramię mówi do mnie, że mnie rozwaliło w biodrach i w tyłku i już taka szczupłą nie jestem... i faktycznie zmierzyłam się dziś, a tam po 4 cm więcej 😞(( wyszedł brak aktywności, ciągłe jedzenie, zero ruchu, itd... do tego znowu zaparcia i wzdęcia. Postanowiłam przejść na dietę. Znalazłam 10 dniową oczyszczającą, potem conajmniej 2 tygodnie na 1000 kcal trzeba być. Zatem dokupię sobie asystora i wkrótce zacznę. Od poniedziałku to najpóźniej. Najgorsze, że ja wiem, że dzięki jodze poprawił mi się metabolizm. 2 razy w tygodniu po 90 minut ćwiczeń plus czas na dojście i powrót to jednak był ruch. A teraz co? W domu nigdy nie ma czasu ani mobilizacji na ćwiczenia... natomiast na zajęcia w tej chwili mnie nie stać. Strasznie mi brakuje tego czasu dla siebie 😞(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia jak ta dieta wygląda to może zacznę z Tobą, tylko ja od poniedziałku bo w niedziele jeszcze te feralne imieniny 😠 😠
a dzisiaj zjadłam mega wielką pierś z kurczaka bo próbowałam ten przepis w papirusie i czuję że pękam 😞 tą drogą do niczego nie dojdę 🤨 i co z tego że ćwiczę dosć dużo? już zawsze będę umięśnioną grubaską bo te mięśnie pokrywa gruba warstwa tłuszczu 😞 też mam doła....
Misia i jak Twój maż mógł Ci tak powiedzieć, przecież Ty chudzinka jesteś a na tamtych zdjęciach to byłaś mega chudzinka...nie wierzę że te parę cm tyle zmieniło 😮
mój zamiast mnie zmobilizować to powiedzial ze jak schudne to bierze rozwód 😁 😁 bo nie chce mieć "szczapy" 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.mojegotowanie.pl/wokol_stolu/diety/10_dniowa_dieta_owocowo_warzywna_mai_blaszczyszyn to jest ta dieta
poproszę mojego, żeby poszedł jutro do zielarskiego i zobaczył czy ta herbata jest, a jak nie tam to może w aptece albo rossmanie? Jak nie będzie to zamówię przez net. Ja dziś też się najadam... budyń czekoladowy zrobiłam sobie i małemu, a że mały nie chciał to sama zjadłam cały :/ co do diety to przydałoby się już jutro i w niedzielę przygotować. Pewnie asystora nie kupię, bo kasy nie mam, więc samą tą herbatę... i muszę odzyskać płytę na kinecta z fitnessem i od nowa ćwiczyć i może w domu jogę? Tylko ja sama nie potrafię sobie sekwencji ułożyć co robić i pewnie ciągle na głowie bym stała :P Hmmm... BTW to na obiad mam pierogi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Misia jak dla mnie to Ty jesteś szczuplasek nie to co ja - najpierw wielki brzuch a później dopiero ja ☺️
Diet nawet nie przeglądam bo wiem, że nie wytrwam 🤔
Iwonka ta pierś z kurczaka w papirusie jest bardzo zdrowa bo bez tłuszczu plus białe mięsko a więc spokojnie 😉 A do tego to jest bardzo smaczne - mama mi kilka opakowań z Polski wysłała i już robiłam 😉
U mnie był tost z masełkiem i serkiem a na obiad zrobię pulpeciki z sosie pomidorowym z polskiego mięsa mielonego 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia teks Michala pozostawie bez komentarza...powiem tylko,ze jakby Piotrek tak mi pojechal,to bym sie z nim rozwiodla 😁 😁 Co do diet,to jakiejs specjalnej nie robie,ale mam 3 tyg zeby zgubic te przeklete 2kg ze swiat i sylwestra 😞 Trzeba bedzie mniej jesc.Z reszta dzis zjadlam miseczke corflakesow z 2% mlekiem i 1 zawijanca z grilowana piersia z kurczaka i sosem czosnkowym,wiec nie jest zle,a wczorajszy dzien zakonczylam bilansem 3 kawalkow chleba z czego ostatni o 15:30 😁 No nic,tak jak moiwlam,koryto wyrzej poszlo 😁
Sandoos a co masz w lodowce to ci zaraz cos wymysle,bo uwielbiam gotowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia poodchudzaj się też za mnie 🙂
wróciłam z pracy i nie mam na nic siły.. trochę słodkiego się o mnie dzisiaj otarło ☺️ ale stwierdzam, że nie przechodzę na żadne konkretne diety tylko postaram się pilnować z ćwiczeniem 🙂 pasuje się trochę ujędrnić - jak waga spadnie to się będę baaardzo cieszyć a jak nie to najgorzej chyba nie jest :P:P

Wczoraj jak ćwiczyłam też zrezygnowana mówię do mojego "myślisz, że kiedyś uda mi się jeszcze schudnąć?" na co on "Myślę, że nie.. i tak już wyglądasz jak śmierć":P
ciotka też mi ostatnio od szczypiorów pojechała i, że na pewno nie dbam o siebie bo "kiepsko" wyglądam...

niech się pałują :P

biorę się za ćwczenie zanim mnie popracowa, zmęczeniowa senność dołapie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...