Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Gosiuchna cieszę się bardzo, że się wybawiłaś 😘 jak dobrze, że jest internet bo by nam się kasja dołowala niepotrzebnie 😜 😉
Ola wiem o czym mówisz bo mam tak samo, góra 36 a dół 38 czasem 40 😮 bo ja tyję głównie od pasa w dół 🤨
najgorzej jak mam sukienkę kupic, góra odstaje a dół obcisły ☺️ cóż z figurą trzeba się pogodzić zwlaszcza jeśli czegoś się zmienić nie da 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kobietki 🙂
Gosia i dobrze, że się wybawiłaś !! 😘 Ja też tak chce 😁
Ja mam na odwrót dół 36 góra 38 przez cycki ale to zależy od firmy oczywiście 😉 🙃 😎
Ja zjadłam na tosty z masełkiem i szyneczką z indyka na śniadanko 😁 Na obiadek pierś z kurczaka smażona w papirusie, fasolka szparagowa i ziemniaki których ja nie jadam bo nie przepadam.
Ola masz rację ja chciałam ważyć 52kg jak tyle waże to myślę i tak, że nadal jestem gruba i muszę zrzucić więcej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny.. ale się dzisiaj obżeram 😞 masakra... i najgorsze, że dalej nie trafiłam na to na co mam ochotę... 😞
czuję się potwornie. potem muszę chociaż trochę wyćwiczyć...
fak. nie jadłam przed okresem to wpierdzielam w trakcie. dla równowagi:/ jutro na 12 h do pracy 😞

ehhh... czekam na wypłatę i muszę zamówić prezent dla mojego na rocznicę 🙂 ostatnio mówił, że chciałby władcę pierścieni wersję reżyserską... tej najlepszej ze wszystkimi dodatkowymi scenami nie kupię bo koło 400 stówy kosztuje ale same te 3 części w wersji rozszerzonej już tylko 220 zł więc jest w miarę w moim zasięgu 🙂 a jak kupię teraz to się potem nie będę musiała zastanawiać co kupić:P bo na pewno zapomnę ^^ hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie niedziela jak nie niedziela. M w pracy cały dzień a ja sprzątam chociaż robiłam to wczoraj hahaha piorę - to też robiłam wczoraj i gotuje obiad - to też robiłam wczoraj hhahahahaha ale jakoś kalorie trzeba spalać 😁
Ala dała mi w nocy w kość - zasnęła przed 6 rano bo się Jej spać nie chciało - przestawiła się po świętach gdzie byli goście albo my gdzieś i późno spać chodziła i tak zostało do dziś 😠

Gosia fajny prezent - jeśli mąż to lubi i to mu się marzy będzie zachwycony ! 😉

Misia gratuluję wytrwałości ! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Gogr a ja wlasnie koncze wladce pierscieni ogladac bo Hobbita obejrzalam i tak mi sie reszty zachcialo i tez mysle o ksiazkach ... 🙂
No i tez nie zre jak dzika nie chce mi sie gotowac :P tylko dla malej obiadki,maz wiecznie w pracy to cos na cieplo mu przygotowuje,a sama jade na musli albo jogurtach , a jak nie mam smaka na jogurt to warzywa i tunczyk z piekarnika i takie tam, a dzis mialam szczawiowa zupe na obiad z marchewa i jajem, pyszna lubie kwasnie ,jutro tez bedzie bo zostalo.
O !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ja też kocham kwaśne zupy mmmmniam !!!
Monia to możemy podać sobie ręki z tym nie spaniem 🤨 Mojej Ali nic nie jest ale się przestawiła i dzisiaj nie stała do 6 rano 🤢 A od wigilii chodzenie spać o 2-3 w nocy to norma 😠 A ja już nie daję rady chodzę jak cień po domu i nie mam siły nawet wyjść do sklepu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwa... 4 godz a ja na kompie:/ młody jak tylko mnie poczuje w sypialni to jęczy 😞 całą noc. już mnie trafia...

weszłam sobie poczytać info ze str o całym powiecie i weszłam w artykuł o pierwszym dziecku w "naszym" szpitalu. Patrzę na zdjęcie kobitki a to moja kuzynka urodziła córeczkę 1 stycznia 😁 😁 😁 haha nawet nie wiedziałam, że w ciąży była - nie ma to jak dobry kontakt z rodziną 😜:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dzisiaj od godź 2 na nogach, nie wiem co bylo grane ale moja mala wstala i pokazywala w kąt pokoju aż mnie ciarki przeszly 😲 😮 😮 a potem sie rozpłakala żeby jej wlączyć bajki na yt 😮 i tym oto sposobem siedziala i oglądała prawie 2 godź 🤔 a po tym czasie gdy już ją siłą od kompa odciągnęłam byl ryk że wybudziła mi wszystkich 🤢 starsza cora rano do szkoly wstaje więc w płacz, ze Majka ją ze snu wyrwała i teraz zasnąć nie może 🤨 potem już spalam a raczej czuwałam żeby Amelka do szkoły nie zaspała i taką oto miałam noc 🤔 🤔
a dzisiaj zaczynam owocowo- wodną dietkę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny 🙂 kurde u rdziców jakoś nie miałam czasu pisać..Alan z Zuzią wariowali..co t będzie jak będą starsi 😮 . Oby dwoje rozrabiaki jakich mało 😮 .

Ja od dzisiaj zaczynam dbać o siebie, bo tłuszczem obrastam :O moja siostra stwierdziła do mnie: Co ci tak znowu cycki urosły?? - a ja do niej powiedziałam,że jak się rośnie to wszystko rośnie,a ona do mnie,że fakt dupa mi urosła,ale tylko tyle(no oprócz cycków) 😮 😮 🤨
także ja dziś zaczynam!!! Teraz piję kawkę z mlekiem, później zjem płatki z mlekiem(bo za dużo w lodówce nie mam po powrocie;/ - a wczoraj śwęto było i nie mieliśmy jak wstąpić do sklepu,żeby coś kupić.. a mój oczywiście nie pomyślał o tym,żeby kupić coś do lodówki zanim pojechał w sobotę do nas-tylko wyjadł to co było). - ja przeziębiona,tzn.gardło mnie nawala,lekki katar t nie idę z młodym na zakupy,tylko A. wracając z roboty kupi zupki chińskie,a jak zje to podjedziemy autem do polo albo biedronki i zrobimy zakupy.. Masakra coś mnie od pt próbuje rozłożyć :/ - z pt na sb gorączka 38st. ... no a mięsnie i gardło to mnie tak nawalały,że wytrzymać sę nie dało 😞( gardło do dziś...

No ale gólnie przynajmniej przez ten tydzień postanowiliśmy,że będziemy jechać na zupach,bo mamy dość mięsa póki co :/ - Alanowi skrzydełko czy udko z zupy ewentualnie dam dodatkowo..A.stwierdził również,że musi się wziąć za siebie,więc może nam się uda. No i kupi warzyw i owoców full!!! Naprawdę mam dość mięcha po świętach,sylwestrze i tym tygodniu..

Gogruśka dobrze,że jest internet i przeczytałaś to co napisały Ci dziewczyny!!!! No i się wybawiłaś!! :*:* Nie ma co się suką przejmować!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...