Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Ola :*
Iwona nikt po nowym roku czasu nie ma :P przynajmniej ja.. dopiero teraz kompa włączyłam bo moi bajkami się zajęli ale za chwilę muszę iść kroić ziemniaki na frytki dla mojej świętej trójcy więc znów czas umknie :P

Mój Matuś jest taki łobuzowaty, że ręce opadają. Śmiać mi się tylko chce bo ewidentnie Kuba nie ma już do niego siły 😉 Padam ze śmiechu jak go Kuba strofuje albo mamą mu grozi^^

co do diety... to zjadłam dziś mało dietetyczne sniadanie bo mi się zachciało chleba z zapiekanym serem:P ale poza tym to tylko dojadłam trochę rosołku z kluseczkami po Mateuszku i wrzątek piję 🙂 a no i jedna szklanka barszczu instant ☺️ uzależniłam się od niego ostatnimi czasy :P haha trzymajcie kciuki żebym się nie złamała jak chłopaki będę fryty wsuwać :P no i mam zamiar dzisiaj już poćwiczyć jak mój do pracy pójdzie... bo zostały tylko 3 tyg do wesela.. w sobotę chlejemy na panieńskim 🙂 taki tort siostrze zamówiłam 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/2775347417.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/8041/2775347417.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a i zmotywowałam się i po 7 latach planów w końcu zapisałam się do okulisty :P chcę sprawdzić czy moje coraz bardziej kiepskawe ostatnio widzenie spowodowane jest przemęczeniem czy coś się dzieje...

Miśka byłaś u tego lekarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gocha zarąbisty tort 🤪 🤪 przypomniałaś mi ze do okulistki miałam się umówić bo ja wieczorem to tylko z bardzo bliskiego bliska czytam bo mi się obraz rozmazuje... ☺️ na pewno mi okulary przepisze (przynajmniej do czytania) 🤨
a ja się złamałam i krakersów pojadłam 😠 😠 ale co tam jutro też jest dzień 😁 😁 oglądałam właśnie o chłopaku, który w 2 tyg schudł prawie 20 kg będąc na diecie płynnej 😮 a ja też tak chcę tylko czemu u mnie te kg tak szybko nie ginęły jak na głodówce byłam? 🤢 🤢
gdybym wiedziała że 10kg zlecę w 10 dni to bez zastanowienia bym znów przeszła na taką "dietę" 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona nie zlecisz bo nie zrzucasz z 250 kg:P tylko z 55 :P ja już jestem mega zadowolona bo przez okres święta - sylwester spadłam ponad 1 kg 😉 i do wesela chcę się jeszcze trochę postarać 🙂

a co do oczu to ja już dawno różnie widziałam.. a od dłuższego czasu właśnie wieczorami to patrzę jak przez mgłę.. do tego bardzo rażą mnie światła.. np. wieczorem jak jadę autem to nie tyle samochodów z naprzeciwka co lampy przy ulicy nawet... no i z odległości też już nieciekawie.. kiedyś z daleka czytałam a teraz.. kiedyś mój mąż z kolegą czytali jakieś tytuły książek i ja się ich pytam gdzie to czytają... bo z tej samej odległości co oni śmiało czytali ja ledwo widziałam kreski z odstępami.. wiem, że to może być tylko efekt przemęczenia ale chyba lepiej sprawdzić 😉

Iwona mnie od rana "cikuladka" kusi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Olu ja pamiętam na fb 😁 😘
Co do okulisty to ja na prawe oko miałam operacje jakieś 10 lat temu i jest ok ale na lewe mam -1 i zeza lekkiego i muszę z tym zrobić porządek jak tylko przeniesiemy karty do nowej przychodni bo stara była do dupy i żadnego skierowania się doprosić nie było można 🤔 A wiem, że tutaj zeza laserowo nawet po 30. roku życia operują 🙂
Co do diety to ja jeszcze nic nie jadłam 🤨
Gosiu tort super !! Hahaha uwielbiam takie imprezy - ile to śmiechu !! 😁
Co do diety to ja miałam dzisiaj sen ! Boże jaki straszny ! Śniło mi się, że weszła na wagę u koleżanki i pokazała 70kg !! 🤪 🙃 😮 😲 Byłam załamana hahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja to jestem taka głupia, że aż mi siebie żal 🤔 jak siedzę w domu to jakoś wyglądam a jak mam gdzieś na imprezę iść to sie zapuszczę i brzuch mi odstaje 😠 😞 właśnie planujemy jakąś imprezę karnawałową i przydałaby sie jakaś dieta cud bo znów nabrałam ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się Wam pokazała ale nawet zdj nie mam żadnego :P po weselu na pewno coś będę mieć 🙂
a jak A> wróci ze szpitala i wróci do domu to mi wyśle fotki bo coś tam nam pstryknęła 🙂 Ale pewnie tradycyjnie wyszłam jak debil ^^

za to Was bym chętnie pooglądała 🙂 Tylko Miśkę mam na bieżąco w najpiękniejszym z możliwych wydaniu :P a chciałabym żebyście czasem tu fotę wrzuciły bo na fb zwykle włażę z tel i tam mi się źle zdj ogląda... a na kompie jak wchodzę to nigdy mi nic nie wyskakuje, nawet jeśli wrzucacie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gogruś, dzięki za pamięć. Byłam u lekarza i mam antybiotyk. Zdycham, a gardło tak mnie napieprza, że nie mogę mówić. Dosłownie :O za to czekam na pizzę, a mój mi przyniósł torbę batoników z Tesco... hehe na pewno już nigdy nie będę tak wyglądać jak w tym najpiękniejszym, wg. Gosi, wydaniu :P BTW kocham dziś dresik i bluzę 😁 i no make-up
Moja koleżanka jest w drugiej ciąży, ale jej zazdroszczę 😞((((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda soczewki sobie kup :P
tańsze przynajmniej od operacji :P:P

Miśka nie ma dołowania się 🙂 dupa maryna a nie egzystencjalny paw :P nowy rok - nowe możliwości 🙂 MAm nadzieję przynajmniej.. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia ja noszę soczewkę ale tylko jedną na jedno oko i to jest wybawienie bo okularów też nie zawsze lubię nosić 😉
Ja też nabrałam ciała bleee pokażę Wam fotkę z sylwestra jakie mam grube nogi ☺️
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/sam1239r.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5476/sam1239r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 😁 😁 aaa!!! tel męża mego poza tym, że zyskał lekko trójwymiarowy obraz działa bez zarzutu 😁 😁 😁 nawet lepiej słychać jak się do niego dzwoni :P hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...