Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

w sumie. sorry, że smęcę. może doczekam kiedyś czasu, że ktoś też pomyśli o mnie...

a tymczasem spadam, nie przeszkadzam. popłaczę trochę sama sobie i pewnie minie - razem ze świętami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 😘
Jejku co tu takie smuty Kochane nie wolno trzeba się radować !!
U mnie to były mega super dwa dni ! Chyba odpracowaliśmy sobie tamte okropne Święta 🙂 Dzisiaj jest dzień leniwy na kanapie przed tv 🙂 Wieczorem przygotuje salon na imprezę Alicji a jutro tylko tort odebrać i na 16:00 znów goście 🙃
U mnie dieta jest raczej nawet w Święta - nie mogę jeść za dużo ponieważ zaraz siedzę na kibelku 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszlam i ja . Swieta syte ale bez ciasta 😁 to chociaz punkt dla mnie, % troche ale nie ogrom. Reszta pod korek ale nie wieczorem to tez luz .Goscie pojechali dzis rano wiec wracam do ludzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Goska moj maz co roku mnie na swieta wkurza,bo wtedy jego rodzina sie w nasze zycie wpierdziela a on nic im nie powie...strasznie mi przykro,ze takie mialas swieta.Szkoda,ze blizej nie mieszkasz,bo bym cie do siebie zaprosila.
Iwona zazdroszcze tego kg.Ja to pewnie z 5 mam na plusie,ale po nowym roku znowu zdrowo jem i cwicze 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
gogrucha 😘


łots ap????!!! :P

ale mnie łeb boli. ale muszę udawać, że tak nie jest :P

a no i przez święta chyba udało się nie przytyć 🙂 dzisiaj muszę trochę poćwiczyć ... bo waga niby bez zmian ale czuję się grubsza...

chłopcy chorzy:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja od nowego roku wracam do normalnego żywienia i ćwiczeń a przez te parę dni pewnie jeszcze uda mi się przytyć...hmm 🤨 jakoś obsesyjnie o tym nie myślę na razie:/ jutro ruszam na wyprzedaże, pewnie w przymierzalni otworzą mi się oczy 😁 😁 jak zwykle 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ci zazdroszczę. ja bym chciała coś na sylwka kupić ale u nas w sklepach nic nie ma 😞 a do krk nie mam kiedy pojechać... w lutym mam dopiero mieć w krk jakieś szkolenie bhp to pewnie dopiero wtedy pojadę i liczę, że jeszcze będą jakieś wyprzedaże :P

ja się muszę za ćwiczenia wziąć w końcu bo sadełko w talii i na boczkach jest niedługo wesele siostry. a ta pierdolona choinka zajmuje mi miejsce na podłodze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia ja sie tylko troche porozciągałam żeby mi się zbytnio kości nie zastały, ale za brzuchy muszę sie wziąść chyba od jutra bo zaczyna mi rosnąć i te wstrętne boki też 😮
miałam poczekać i zacząć od stycznia, ale lepiej się poczuje gdy zacznę teraz bo jeszcze okazji do jedzenia mam duyzo niestety ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...