Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
sweety napisał(a):
gorzej w nocy mielismy 40 stopni teraz spadla i znowu powoli mu rosnie
caly czas lezy i sie nie rusza tylko czasami zawola picie


a lekarz przyjedzie? czy wy pojedziecie z nim?


wlasnie dzwonilam do rodzinnego na 10.20 mamy wizyte mam nadzieje tylko ze bedzie moj lekarz bo babe ktora tam mamy jest daremna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia brawo dla Kamilka 🙂
A teraz ten wirus w Polsce to pewnie dlatego Nick sie tak meczy biedny....tak jak Monia mowila jeden yrop co 4h drugi co 6 nam tez tak kazali,zeby jeden na drugi sie pokrywal zeby nie dopuscic do ponownego wzrostu temperatury ale moja corcia jest mlodsza troche i ma tragiczne objawy jak ma temperature traci przytomnosc i ma drgawki jak w epilepsji 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda brawa dla Kamila!! 🙂 super chłopak 🙂

Iza zdrowia dla Nicka! widzę, że służba zdrowia w holandii tak samo ŚWIETNA JAK W PL:/ pożal się boże konowały tylko od brania pieniędzy...

Iwona i jak? emocje opadły? wiem co przeszłaś bo mi Kuba jakiś rok temu wepchnął tic-taca do nosa.. nawet 2... od tego czasu mu ich już nie kupiłam :P

Moi chłopcy wracają do zdrowia 🙂 borykamy się jeszcze z biegunką ale chętnie piją herbatkę z suszonych borówek 🙂 ale dosładzam im ją fruktozą bo nauczeni pić soki i krzywili się trochę..

ja nadal nie ćwiczę... i nadal zapierdzielam wieczorami z praniem do mamy:/ czekam aż wrócę na normalne tory i biorę się za siebie 🙂 już powoli odżywam (chłopcy się rzadziej w nocy budzą)... ale co z tego, że odeśpię? jak są tacy jęczący, że cały dzień mam ich na rękach (a najlżejsi już nie są:P)

a no i dzisiaj na 16.30 jedziemy do libertowa do neurologa 🙂

coś miałam pewnie jeszcze pisać ale mi uciekło... nie mam czasu się przysiąść w ciągu dnia a potem jak mam wszystko naraz napisać to mi ucieka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
sweety napisał(a):
nick ma grype i dostalismy paracetamol ja juz dostaje alergii na to slowo!!!! 😠 😠 😠

Tylko paracetamol?U nas w ogole nie dziala...moze kup w aptece nurofen i mu podawaj,bo on ma tez dzialanie przeciwzapalne.Jejku,biedaczek,zdrowka mu zycze


tu nie ma nurofenu dla dzieci sa tylko tabletki dla doroslych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sweety jeśli to grypa ta temperatura może się do 3 dni utrzymywać, moje jak mialy grypę jesienią to tak bylo, caly czas taka wysoka bo niestety przy grypie tak" ma być" jak mi to kiedyś lekarz powiedział..... 😮 🤨
Gosia jak nosisz chłopaków na rękach to nie musisz ćwiczyc bo przecież to niezle ćwiczenia 🤔
Maja moja starsza córka też tak miała, że aż drgawek przy gorączce dostawala i leżała jak kłoda...
a ja się wkurzyłam na koleżankę bo spytała "z czego ja się chce odchudzać" zazdrość jej bo siedzi na tyłku i nie chce jej sie ruszyć, a ja wcale nie chce chudnąć tylko ujędrnić sobie ciało, a to różnica 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ja dzis byłam zmałym na pobraniu krwi brali z zyły i wyobrazcie sobie nawet nie zapłakał bo mu powiedziałam ze mamusi tez wezma i smiał sie ze mnie jak mi pobierali 😁łobuz za to sie nie wysikał i co musiałam moje siuski oddac bo czasu nie miałam zeby z nim czekac bo miałam termin do szkoły zeby zapisac duzego wiec innego wyjscia nie było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Sweety ja znalazlam w Angielskiej aptece odpowiednij nurofenu nuromal czy nuromol opakowanie takie samo tylko nazwa moze i u Was tak jest..Albo Ibuprofen .


kochana ja w aptece nic nie dostane
kaza mi sie zglosic do lekarza albo oni zadzwonia czy moga dac mi lekarstwa
a skoro nic mi nie przepisal to pewnie by nbie pozwolil podac lekow
tu jest ciezko z dostapem do lekow oprocz paracetamolu w kazdej postaci 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz aptek internetowych? jak cos naprawde potrzebujesz to ja Ci kupie i wysle poczta.

wogole to wiecie co .Stekam od kilku dni w duchu ale nic nie mowie jakis miesiac pobolewaja mnie biodra. Zwlaszcza rano jak sie "zastoje" myslalam,ze to przez cwiczenia zakwasy ale az tyle czasu to dziwne. Zaczynam myslec o lekarzu. A Was nic tak nie bolli?? Wy tez cwiczycie i co???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja biodra czulam jak zaczynałam ćwiczyć, choć ja, caly czas praktycznie coś tam ćwiczę od x czasów,a dokładniej od 12 lat,(z przerwami na ciąże i na lato, gdy nie mam czasu) więc nie wiem czy u Ciebie to jest przyczyną...ale pewnie tak 😉 trochę to glupie ale może po prostu schodzą Ci się biodra po ciaży, bo słyszałam, że jest coś takiego i wtedy boli... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia2301 napisał(a):
hej ja dzis byłam zmałym na pobraniu krwi brali z zyły i wyobrazcie sobie nawet nie zapłakał bo mu powiedziałam ze mamusi tez wezma i smiał sie ze mnie jak mi pobierali 😁łobuz za to sie nie wysikał i co musiałam moje siuski oddac bo czasu nie miałam zeby z nim czekac bo miałam termin do szkoły zeby zapisac duzego wiec innego wyjscia nie było 😁


wiesz ,że i tak będą wiedzieć ,że to twój mocz a nie młodego 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...