Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Maju dziękuję, już lepiej 😉 choć rana w pępku jeszcze ciągnie... no i nie wiedzieć czemu drętwieje lewa noga:/ tzn. udo i pachwina.. mam nadzieję, że mi nie zahaczyli o jakiś nerw albo coś...

ogólnie cały dzień pranie kurtek zimowych, szorowanie butów, wózków.. masakra... a teraz najadłam się lodami i pękam:/ zostałam z chłopcami sama na noc i trochę się martwię bo jak się obudzą (a obydwaj znów kaszlą:/ ten gorąc na przemian z wiatrem nie najlepiej im służy...) to ja nawet na ręce ich wziąć nie mogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twarda sztuka jestes poradzicie sobie 🙂
lenia mam ale pocwicze jeszcze teraz.Tez sama dzis z Zuza nocke mam, maz w pracy.
troche dzis pospacerowalysmy, spalam w dzien i teraz mam chillout 🙂 moge ogladac i czytac co chce do ktorej chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda na moim zadupiu to napewno nie bedzie hehe
DZIEWCZYNY MUSZE SIE POCHWALIC! TUSCE JUZ PISALAM Z 16 NA 12 ROZMIARU PORTASY KUPILAM!!! wiem,ze polowa z Was to pewnie 8mki nosi ale dla mnie to mega sukces 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny ja to już chyba dam sobie spokój z tym wszystkim, bedę ćwiczyć dla dobrej kondycji, nie mam głowy do diet, nigdy mi to nie wychodziło i tylko sie na siebie wkurzam aż tak wielkich odchyło od normy nie mam, może jeszcze cos wypracuję jak się uda, ale nic na siłę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...