Skocz do zawartości

Mamuśki ze Szczecina | Forum dla mam


kasia1986_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 226
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej dziewczyny u nas jakoś powoli do przodu, są lepsze dni i te z kolkami niestety też są 😞
My 16.11 na kolejne szczepienie (drugie). Codziennie się wietrzymy ale pogoda dziś się popsuła, tak jakoś mglisto ale zimno szczególnie nie jest.
Na obiad pomidorowa a ja rosół...przez tą swoją "dietę" to nie bardzo wiem co gotować.....
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
milium napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂
Pogoda masakra, zimno jak nie wiem co ale spacer juz zaliczyłam, a do morza to ja nie byłam też jakies 2 lata już, rany ale ten czas leci nawet nie zauważyłam ze tak dawno tam nie byłam, a w tym roku raczej tego juz nie nadrobie 😉


u mnie z godziny na godzine coraz gęstsza mgła. nie chce mi się dziś ruszać z domu, bo jeszcze dzieciaki na ogrodzie zgubię i co będzie hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
milium napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂
Pogoda masakra, zimno jak nie wiem co ale spacer juz zaliczyłam, a do morza to ja nie byłam też jakies 2 lata już, rany ale ten czas leci nawet nie zauważyłam ze tak dawno tam nie byłam, a w tym roku raczej tego juz nie nadrobie 😉


u mnie z godziny na godzine coraz gęstsza mgła. nie chce mi się dziś ruszać z domu, bo jeszcze dzieciaki na ogrodzie zgubię i co będzie hehe 😉


Haha, no mgła jest straszna nie ma co, a ja mam pranie powieszone na balkonie od dwóch dni 😮 i każdego wieczoru zapominam je ściągnąć i rano jest na nowo mokre, ale dzisiaj to chyba nie wyschnie, to moze jednak sciągnę, bo zaraz jeszcze raz będę musiała prać bo mi stęchlizną zajdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie ze Szczecina 🙂
mam do sprzedania mnóstwo ubranek po mojej córce w rozmiarze 62-68-74
wśród nich znajdują się:
BODZIAKI
BLUZY
PAJACE
DRESIKI
RAJSTOPKI
SKARPETKI
KOMBINEZONY ZIMOWE
ŚPIWORKI DO SPANIA
CZAPECZKI I WIELE WIELE INNYCH

AUKCJE KOŃCZĄ SIĘ JUŻ ZA KILKANAŚCIE GODZIN
ceny ubranek zaczynają się już od 3,90 i nie mają cen minimalnych
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6008355
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
milium napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
milium napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂
Pogoda masakra, zimno jak nie wiem co ale spacer juz zaliczyłam, a do morza to ja nie byłam też jakies 2 lata już, rany ale ten czas leci nawet nie zauważyłam ze tak dawno tam nie byłam, a w tym roku raczej tego juz nie nadrobie 😉


u mnie z godziny na godzine coraz gęstsza mgła. nie chce mi się dziś ruszać z domu, bo jeszcze dzieciaki na ogrodzie zgubię i co będzie hehe 😉


Haha, no mgła jest straszna nie ma co, a ja mam pranie powieszone na balkonie od dwóch dni 😮 i każdego wieczoru zapominam je ściągnąć i rano jest na nowo mokre, ale dzisiaj to chyba nie wyschnie, to moze jednak sciągnę, bo zaraz jeszcze raz będę musiała prać bo mi stęchlizną zajdzie.


ja już nie suszę na dworze 😜 jedyne moje miejsce na pranie jest w kuchni, i jak gotuję obiad to całą suszarke muszę wynosić żeby nie przeszła obiadem ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Witam mamusie ze Szczecina 🙂
mam do sprzedania mnóstwo ubranek po mojej córce w rozmiarze 62-68-74
wśród nich znajdują się:
BODZIAKI
BLUZY
PAJACE
DRESIKI
RAJSTOPKI
SKARPETKI
KOMBINEZONY ZIMOWE
ŚPIWORKI DO SPANIA
CZAPECZKI I WIELE WIELE INNYCH

AUKCJE KOŃCZĄ SIĘ JUŻ ZA KILKANAŚCIE GODZIN
ceny ubranek zaczynają się już od 3,90 i nie mają cen minimalnych
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6008355
POZDRAWIAM


a nie zostawiasz ciuszków dla 2 dzidziusia? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiiaczek26 napisał(a):
a ja tam oddaje za darmo ciuszki po mlodym 🙂


ja zostawiam po Grzesiu dla Michała, a jak Michał wyrośnie to zobaczymy bo w rodzinie są kolejne 2 ciąże na czerwiec ( tym razem dalsza rodina ) i w razie czego też oddam 🙂 dużo ciuchów dla Grzesia dostałam, więc i dalej przekażę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny

U nas super nocka ale się wyspałam 🙂 Tosia była dzisiaj na dworze 1,5godz ale zimno jest i nie wiem czy to nie za długo było.... ile czasu wasze dzieci spędzają na dworze jak już jest zimno????

Pozdrawiam Was i miłego weekendu życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

U nas kolki dają się we znaki...ech 😞 tak mi szkoda tej mojej małej.... ale jak jej nie męczą to jest super śmieszka, fajowo już "gada", długo trzyma główkę jak leży na brzuszku, waży już 6900, w środę było szczepienie i się ważyłyśmy.
Gosiaczek zdrówka....

Dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Daniela, na kolki polecam DELICOL - u nas działał.

Gosia, oj to Filipek musi sie męczyć z tymi spojówkami 😞 biedactwo 😞


jeny, mam chwilkę dla siebie póki jeszcze chłopaki śpią, potem jak zwykle zapieprz przy nich

Kupiłam wczoraj herbatke uspokajającą HiPPa dla małego bo ten ciągleby przy cycu wisiał - no i chyba mu nie smakuje , sama nie wiem, wypije może 5 ml i koniec po koperkowej ( miałam 1 saszetkę ) miał straszne bączki więc u nas koper odpada.

dziś mam trochę roboty - Michał wyrósł mi z ciuchów na 62 i musze mu zmienić w szafie całą jego "garderobę". Wczoraj co ubierałam bluzkę to okazywała się za ciasna, także dzisiaj czeka mnie układanie i przebieranie toreb. No i starszemu też muszę porządek zrobić bo powyrastał.
a co do pieluch to juz używamy pampers 3 - w dwójkach już tyłek mu sie nie mieścił i ledwo co zapinałam
A ja się pytam kto mi okna umyje? juz 2 tydzień się zabieram za nie i co tylko mam chwilkę i chcę je umyć to Misiek wstaje.

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiem wiem, odpisałam na gygy 🙂

a chętnego na okna nie było - sama umyłam . Miałam wyczucie bo jak tylko skończyłam myć to Michał się obudził. Wczesniej byłam okna o 7 rano by zdązyć przed pobudką chłopaków.
Za dnia nie mam na to czasu, jak jeden śpi to drugi nie i na odwrót. Ostatnio myłam łazienkę o 00.00 😮 😮

zarejestrowałam Mi chała do okulisty na Kadłubka. Termin mamy na..... marzec 2012 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...