Skocz do zawartości

Mamuśki ze Szczecina | Forum dla mam


kasia1986_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
julcia napisał(a):
(...) my baby to sie mamy dziecmi sie zajmij zrob obiad pranie posprzataj zakupy dzwigac a chlop przyjdzie z pracy on dopiero sie narobil 😁 😁zmeczony strasznie 😉


dokładnie, i jeszcze mówią, że nic w domu nie robimy.. a robimy jak konie pociągowe i nikt nam za to nie płaci. Chetnie poszłabym do pracy a męża zostawiła na posterunku domowym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasia1986 napisał(a):
julcia napisał(a):
(...) my baby to sie mamy dziecmi sie zajmij zrob obiad pranie posprzataj zakupy dzwigac a chlop przyjdzie z pracy on dopiero sie narobil 😁 😁zmeczony strasznie 😉


dokładnie, i jeszcze mówią, że nic w domu nie robimy.. a robimy jak konie pociągowe i nikt nam za to nie płaci. Chetnie poszłabym do pracy a męża zostawiła na posterunku domowym 😉


Zgadzam się z Wami dziewczyny !!! Święta prawda 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
julcia napisał(a):
(...) my baby to sie mamy dziecmi sie zajmij zrob obiad pranie posprzataj zakupy dzwigac a chlop przyjdzie z pracy on dopiero sie narobil 😁 😁zmeczony strasznie 😉


dokładnie, i jeszcze mówią, że nic w domu nie robimy.. a robimy jak konie pociągowe i nikt nam za to nie płaci. Chetnie poszłabym do pracy a męża zostawiła na posterunku domowym 😉


Ja tez sie przyłączam do tej wypowiedzi swiete slowa

Zgadzam się z Wami dziewczyny !!! Święta prawda 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
EdytaS napisał(a):
Hej
Zycze wszystkim miłego długiego weekendu (tym co go mają) Ja jutro na dniówke do pracy ale potem do srody wolne!!
Musze sie Wam pochwalic ze mamy pierwszego ząbka!! Długo czekaliśmy ale juz jest! Do napisania!


gratulacje 🙂

pamiętam jak Grzesiek dostał zabki jak miał 2 miesiące, wyrżnęły mu się na dole od razu dwa. I od tego czasu zaczął mi ranic sutki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta gratuluję pierwszego ząbka 🙂
Gosiaczek jadłam barszcz czerwony..a do niego dałam ocet i dzisiaj mnie uświadomili że to od octu..... 😞 oj mówię ci nie wiem co mam jeść 😞

Miłego weekendu dziewczyny u nas dzisiaj był najazd gości 🙂 i do poniedziałku siostra u mnie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry 🙂 co u was dziewczynki? moj Oliwier juz zdrowy ale antybiotyk bierze nadal u nas juz zimno pada w kolko no i coraz wczesniej ciemno a pomyslec ze za miesiac bedziemy mieli tylko 1h jasno a tak caly czas noc 😞
co dzis na obiadek robicie? u mnie zupka standardowo kalafiorowa i zapiekanke zrobie makaronowa z sosem beszamelowym


a mialam pytac bylyscie wtym nowym centrum handlowym? ponoc ogromne jest moja siostra mowila ze byla i ze ceny z kosmosu:/ale jak bede w Pl to id tak muuuuuuusze tam isc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek
U nas bardzo fajna nocka, Tosia tylko 2razy na jedzonko wstawała. Ja już posprzątałam bo miaŁam najazd gości.....byłam na spacerku u nas dzisiaj wyjątkowo cieplutko...Tosia jeszcze się wietrzy 🙂
Julcia u mnie rosołek ze wczoraj.... a o kalafiorze mogę tylko pomarzyć... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂

miałam dziś niespodziewany wyjazd do rodziców, pojechałam do UP list podpisać, następna wizyta 30 stycznia 🤪 no i zajechałam do rodziców 🙂

co do centrum handlowego to wstyd się przyznać, ale nie byłam ani w CH Turzyn w tym nowym i w CH Kaskada - nie mam kiedy. Nawet ostatnio do galaxy nie jeżdżę. Wybiorę się do tych centr jak będe kompletowała garderobę do pracy, ale to za rok na wrzesień 🙂
tylko znaleźc pracę... 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej
Pogoda super;d tak moze byc do wiosny 😉
Co do centrumto bylam i tu i tu i porazka cenowa zwlaszcza ch turzyn tym nowym ceny z kosmosu
Kaskada no to te sklepy typuHM itp to ceny te same co w Galaksy a reszta to markowe to duzo drozej
a centrum handlowe podobne do tych we Wroclawiu 🙂

buziaki dla Was;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamusie i dzidziusie! 🤪 🤪
Ja też nie byłam w Kaskadzie ale słyszałam ze drożyzna, nawet w sumie nie mam kiedy iść, a jak mam kiedy to zwyczajnie mi sie nie chce, leń jestem haha. Ale pogoda beznadziejna dzisiaj, ale spacerek i tak musze zaliczyć, mój m ma dzisiaj urodziny, musze zrobic jakies ciacho ale oczywiście mam lenia, jeszcze muszę ogranąć chatkę, no nic biorę sie zaraz za to ciasto juz kupiłam gotowca w proszku, żeby na łatwiznę iść ☺️, pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej u nas od 2dni problemy brzuszkowe, płacz i marudzenie za to nocki odpukać dobre 🙂
Teraz Tosia już śpi 🙂 Jutro wywożę mojego starszego szkodnika do babci na weekend także troszkę luzu będzie 😁 😁

Dobrej nocki dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
rano chciałam założyć Michałowi śpiochy i... za małe ;/ juz wyrasta mi z rozmiaru 62. Zostawiłam śpiochy takie z długimi nogawkami, reszta poszła do torby. Zrobiłam segrecację innych ciuszków i sporo ubyło z szafy - niektórych to ani razu nie założył. Trzeba będzie powoli rozpakowywac torby na 68

Miłego dnia 🙂 dzis znów słoneczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...