Skocz do zawartości

Mamuśki ze Szczecina | Forum dla mam


kasia1986_m

Rekomendowane odpowiedzi

julcia napisał(a):
Daniela moj synek jak byl maly mial skaze bialkowa maly byl caly wysypany i szorstki 😞NIE jadlam kompletnie nic co mialo nabial lekarka wypisala nam masc na recepte elocon jakos tak naprawde dziala cuda jest dosc mocna dlatego nie mozna jej stosowac dlugo ale pomaga naprawde


Tak Julcia bo ona ma sterydy, wiem bo też stosowałam u starszej córki która de facto była okropnie wysypana......tu na szczęście lub nie.... jest na buzi i zauważyłam że troszkę przechodzi na ciało ale takie pojedyncze krostki więc działam i mam nadzieję że zniknie i się nie rozniesie..... a tak poza tym strasznie dużo dzieci teraz rodzi się z jakimś uczuleniem......ech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej dziewczynki 🙂

u nas niestety zaostrzenie wysypki, całe poliki czerwone, szorstkie, suche....a wczoraj widziałam już poprawę.....zjadłam łącznie ze 3kromki pasztetowej i chyba tam jest białko mleka krowiego?? jezu sama nie wiem co ja mam jeść 😞 bo w sumie we wszystkim to białko albo konserwanty......
i chyba musimy udać się prywatnie do naszej pediatry do Szczecina bo tu u nas tacy znawcy że szkoda gadać............... 🤢 tylko teraz koniec miesiąca a kasą trzeba szarpnąć.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
hej dziewczynki 🙂

u nas niestety zaostrzenie wysypki, całe poliki czerwone, szorstkie, suche....a wczoraj widziałam już poprawę.....zjadłam łącznie ze 3kromki pasztetowej i chyba tam jest białko mleka krowiego?? jezu sama nie wiem co ja mam jeść 😞 bo w sumie we wszystkim to białko albo konserwanty......
i chyba musimy udać się prywatnie do naszej pediatry do Szczecina bo tu u nas tacy znawcy że szkoda gadać............... 🤢 tylko teraz koniec miesiąca a kasą trzeba szarpnąć.........



Hej hej
Moj mlody tez ma wysypke i tez na twarzy do tego ramiona i uda,
bylam u kilku roznych lekarzy i kazdy mowi co innego
jeden ze to od mleka itd
drugi ze to atopowe zapalenie skory
trzeci ze to defekt skorny i duzo wiecej dzieci to ma
czwarty ze to od jajek
piaty ze alergia pokarmowa
normalnie masakra i badz tu madry ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaczek tak to jest niestety z tymi wysypkami i lekarzami..... 😞 musimy same obserwować i wtedy z podejrzeniami do lekarza....
A karmisz jeszcze piersią? czy mm podajesz? masz jakieś podejrzenia co to może być?
skórę ma suchą?? no i czy to są tylko krostki czy bardziej takie suche plamy??

dobranoc dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
milium napisał(a):
Witam!
To i ja sie przyłączę do tego wątku 🙂


hej 🙂
Milium, Twój Witek łapie się na bezpłatne badania usg
ja idę jutro. Może też skorzystasz 🙂
http://www.nfz-szczecin.pl/wykrywanie_wad_u_niemowlat.htm


Pewnie że skorzystam, jutro zadzwonie, dziękuję za info 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julcia napisał(a):
Daniela a jak bys sprobowala przez kilka dni karmic mlekiem modefikowanym? np Bebilon Pepti? mi lekrka tak kazala zrobic i dala nawet recepte bo jest tansze na recepte 🙂 tylko w smaku ochydne poprostu


chyba będę się musiała przejść i na początek sama je będę piła......żeby mała się przyzwyczaiła do smaku.....a że jest ohydne to wiem bo moja młodsza miała zapisany nutramigen ale nie chciała pić pluła...tylko że ona starsza była miała jakoś7-8mcy a wysypka jakby się zmniejszyła, są krostki ale nie ma tych czerwonych plam wszędzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
julcia napisał(a):
Daniela a jak bys sprobowala przez kilka dni karmic mlekiem modefikowanym? np Bebilon Pepti? mi lekrka tak kazala zrobic i dala nawet recepte bo jest tansze na recepte 🙂 tylko w smaku ochydne poprostu


chyba będę się musiała przejść i na początek sama je będę piła......żeby mała się przyzwyczaiła do smaku.....a że jest ohydne to wiem bo moja młodsza miała zapisany nutramigen ale nie chciała pić pluła...tylko że ona starsza była miała jakoś7-8mcy a wysypka jakby się zmniejszyła, są krostki ale nie ma tych czerwonych plam wszędzie



moj Oliwier mial jakies 2 mies jak mial pic to melko i niechcial cyrki byly ale zawsze cos tam wypil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julcia napisał(a):
daniela napisał(a):
julcia napisał(a):
Daniela a jak bys sprobowala przez kilka dni karmic mlekiem modefikowanym? np Bebilon Pepti? mi lekrka tak kazala zrobic i dala nawet recepte bo jest tansze na recepte 🙂 tylko w smaku ochydne poprostu


chyba będę się musiała przejść i na początek sama je będę piła......żeby mała się przyzwyczaiła do smaku.....a że jest ohydne to wiem bo moja młodsza miała zapisany nutramigen ale nie chciała pić pluła...tylko że ona starsza była miała jakoś7-8mcy a wysypka jakby się zmniejszyła, są krostki ale nie ma tych czerwonych plam wszędzie



moj Oliwier mial jakies 2 mies jak mial pic to melko i niechcial cyrki byly ale zawsze cos tam wypil


a wysypka znowu jakby się powiększyła... 😮 😮 eee sama nie wiem o co chodzi 🤢 a rano już tak Ładnie było....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
milium napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
milium napisał(a):
Witam!
To i ja sie przyłączę do tego wątku 🙂


hej 🙂
Milium, Twój Witek łapie się na bezpłatne badania usg
ja idę jutro. Może też skorzystasz 🙂
http://www.nfz-szczecin.pl/wykrywanie_wad_u_niemowlat.htm


Pewnie że skorzystam, jutro zadzwonie, dziękuję za info 😘


hej wszystkim 🙂

byłam na darmowym usg brzuszka z Mchałkiem. Wsio ok, jedynie w jelitach ma bardzo dużo gazów stąd ciągle twardy brzuszek i problemy wieczorne 😞 zalecono mi całkowitą eliminację nabiału przez miesiąc - nic, ani serów, jogurtów nic, nawet kawy z mlekiem 😞 a ja dziś na zakupach byłam i sporo serów kupiłam 😞 no ale trzeba sie poświęcić by dziecko nie cierpiało..

także jak Wasze dzieci mają kolki bądx problemy z brzuszkiem to spróbujcie chociaz ograniczyć nabiał, bo jest bardzo wzdymający..

Milium, Co do samej rejestracji to rejestrują na jedną godzinę 3 osoby, tzn np na 15.30 były 3 zarejestrowane, na 15.45 trzy itd. Kto pierwszy z danej godziny przyjedzie ten pierwszy wchodzi. Badanie rzeczywiście krótkie, niecałe 5 minut. Jest duże zainteresowanie, było sporo dzieci. Ciesze się że poszłam na to bo wiem co dolega MIchałkowi.
Ja zapomniałam wziąć aktu urodzenia, ale trzeba miec jakiś dokument potwierdzający zameldowanie dziecka w Gminie Szczecin.
Na jaki termin się zarejestrowałas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
milium napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
milium napisał(a):
Witam!
To i ja sie przyłączę do tego wątku 🙂


hej 🙂
Milium, Twój Witek łapie się na bezpłatne badania usg
ja idę jutro. Może też skorzystasz 🙂
http://www.nfz-szczecin.pl/wykrywanie_wad_u_niemowlat.htm


Pewnie że skorzystam, jutro zadzwonie, dziękuję za info 😘


hej wszystkim 🙂

byłam na darmowym usg brzuszka z Mchałkiem. Wsio ok, jedynie w jelitach ma bardzo dużo gazów stąd ciągle twardy brzuszek i problemy wieczorne 😞 zalecono mi całkowitą eliminację nabiału przez miesiąc - nic, ani serów, jogurtów nic, nawet kawy z mlekiem 😞 a ja dziś na zakupach byłam i sporo serów kupiłam 😞 no ale trzeba sie poświęcić by dziecko nie cierpiało..

także jak Wasze dzieci mają kolki bądx problemy z brzuszkiem to spróbujcie chociaz ograniczyć nabiał, bo jest bardzo wzdymający..

Milium, Co do samej rejestracji to rejestrują na jedną godzinę 3 osoby, tzn np na 15.30 były 3 zarejestrowane, na 15.45 trzy itd. Kto pierwszy z danej godziny przyjedzie ten pierwszy wchodzi. Badanie rzeczywiście krótkie, niecałe 5 minut. Jest duże zainteresowanie, było sporo dzieci. Ciesze się że poszłam na to bo wiem co dolega MIchałkowi.
Ja zapomniałam wziąć aktu urodzenia, ale trzeba miec jakiś dokument potwierdzający zameldowanie dziecka w Gminie Szczecin.
Na jaki termin się zarejestrowałas?

Hej 😆
Zarejestrowałam się na jutro na 15.45, babka w rejestracji też właśnie mówiła ze trzy osoby na jedną godzinkę. Myślałam że są dłuższe terminy a tu taka niespodzianka 🤪
No to widzę że ktoś sie u Ciebie załapie na sporą ilość serków 😁, dobrze że się dowiedziałaś od czego te bóle brzuszka i jak możesz pomóc Michałkowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia 1986 ja tez odstawiłam nabiał od czwartku (podejrzewam skazę u Tosi) ale niestety dzisiaj złapał małą wieczorem ból brzuszka....poszły 2pierdziochy i zasnęła.....i też ubolewam nad kawą......

Oglądacie na 1nce teatr na żywo?? Janda super gra...bardzo mi się podoba

DOBRANOC ŚPIJCIE DOBRZE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Julka, ah nie kuś tą kawą. U mnie jets zawsze rytuał, że jak siadam do kompa to obok stoi kawka z mleczkiem, a tu lipa 😜 będzie kawa zbożowa bez mleka, bo nescafe bez mleka nie wypije 😜

Milium, daj znać jak jak poszło usg. Rzeczywiście, mają krótkie terminy oczekiwania 🙂

od wczoraj tylko wędliny, już mnie nosi jak widzę w lodówce sery i mleko, chyba schowam je tak by się nie rzucały w oczy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...