Skocz do zawartości

JAK WAM ROŚNIE BRZUSZEK | Forum o ciąży


SYLWIA24

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jestem ostatnio jak trup, rozpuszczam się i ledwo żyję. Jeszcze w piątek jechałam do miasta w upał i cały weekend odczuwałam skutkii 🙂 Nadal 2w1, dziś wizyta u lekarza i mam nadzieję, że coś się ruszy. Co u Ciebie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 374
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja leżę od rana w domu przy zamkniętych oknach,roletach i włączonym wentylatorze.Gorąco,duszno.
Szacuneczek za wyjście na miasto w taką pogodę-crazy mamuśka 🙂
Skoro masz donoszoną ciąże,to może zrobi Ci masaż szyjki,co by się akcja rozkręciła 🙂.
My w czwartek mamy USG więc dowiem się ile dziecię waży,mierzy......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Prawidłowa ilość wód, Jasiul bryka, szyjka zupełnie nie gotowa na poród (nie wiem co to ma wspólnego z wcześniejszymi problemami), wizyta umówiona na 18, a jak nie urodzę do tego czasu to 20 będą wywoływać. Normalnie wywołaliby 19, ale skoro 20 mam urodziny to poczekają, dupa blada, nie rodzimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cieszę się że z Jasiem wszystko dobrze.Musisz z nim porozmawiac,co by zechciał wyjśc na świat niebawem....może jak przejdą upały,bo ponoc na oddziale na nowym szpitalu jest sauna.
Fajna data urodzenia 🙂,choc pewnie wolałabyś urodzic wcześniej-trzymaj kciukasy 🙂.
Czy te wagi z USG to sie mocno rozjeżdżały,( różniły?).
Ja wczoraj byłam na kolejnych zajęciach w SR i przez niemałże całą godzine słychac było takie krzyki z porodówki że aż mnie dreszcze przechodziły. 🤪......Hm,ale my urodzimy szybko i bezboleśnie,prawda? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pewnie! Ja liczę na to, że skoro mały kazał tyle czekać, to wyskoczy jak z procy 😁
A w wagach różnica około 400g, ale pewnie taka uśredniona najlepsza 🙂 Kurde, takie mam bóle w plecach, że nic tylko leżeć, a obiad w lesie 🥴 🥴
Od przyszłego tygodnia na ktg 2 razy w tygodniu, idziemy słuchać brzuszka 🙂 Aaaa Ciepliński wraca z urlopu 18 lipca, więc pewnie się doczekam go w szpitalu 😎 Dlatego też mogę poczekać. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi jutrzejsze USG będzie robił Brzeziński.Kojarzysz??........
Ja siedzę od rana z wiatrakiem i guzik to daje.Rozpuszczę się chyba zaraz....Możemy sobie podac ręcę z bólem pleców...Od rana siedzę,bo przyjechali montowac szafki w łazience i nie mogę się położyc.....
Czy Ciebie Jasio też tak "tłukł" w pęcherz??.Ja już zwijam się z bólu,bo mały potrafi mnie uderzac w to miejsce przez 2 godziny......
O rany,2 x na KTG?? 🤪.Oby upały się skończyły......Upierdliwe,ale konieczne.....Zresztą i Ty będziesz spokojniejsza.....
Zaciskaj nogi,skoro nie będzie go 2 tygodnie.Dacie rade 🙂.
Ja dzisiaj opracowałam listę rzeczy do szpitala i na porodówkę wzorując się na kilku listach z forów,(w tym Twojej).Jutro dokupię resztę i w następnym tygodniu się pakuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie bóle pęcherza to raczej od samego nacisku, ale teraz już nie zwracam uwagi na to, bo boli mnie wszystko co tylko możliwe 😁
Brzezińskiego nie kojarzę, czyli Ciepliński już na urlopie? Wczoraj taki opalony jakby dopiero z wakacji wrócił, chyba że to ja widzę same opalenizny bo wyglądam jak córka młynarza 😁
Też się zdziwiłam że 2 razy w tygodniu na ktg, chociaż może to dlatego, że jakby mi kkazali raz w tygodniu to ile bym tam zawitała? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gapa ze mnie 😁 😁.Wyczytałam że będziesz musiała chodzic na KTG 2 x dziennie.......i dlatego napisałam że upierdliwe łażenie 🙂,a Ty 2 x w tygodniu.To do przeżycia 🙂.Będziesz spokojniejsza....
Tak,od dzisiaj jest chyba na urlopie,bo jutro już go nie ma.Zastępuje go Brzeziński.
Hmmm,czyli jednym słowem mam się przyzwyczajac do bóli tego typu.To żeś mnie kuźwa pocieszyła 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mężul już zaciera rączki 🤪.

Mam remont łazienki i przewiercili mi rure od wody 😞 😞.Zalali całą łazienke,nowe meble.W dodatku będzie kucie nowych płytek i naprawianie rury.Popłakałam się .Już mam dośc remontów 😞 😞 😞 😞
Twój tickerek pokazuje równiutki tydzień do terminu 🙂.Pamiętam jak było tam 2 m-ce,a tu już tydzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zagoń ich do sprzątania!!! 😠
Pomyśl sobie, że już jutro będzie Antoś do podejrzenia 🙂 Nakręć Brzezińskiego na zdjęcie w 4d, wczoraj laski wychodziły z prenatalnych, tak wygląda że tych 3cich i nie miały zdjęć twarzy, więc przypomnij się koniecznie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Głowa mnie boli od płaczu...Mam już dośc. Chciałam miec wszystko na spokojnie zrobione a tymczasem temat mebli do łazienki ciągnie się od wekendu majowego.......Tak to jest jak się robi dla siebie.Ehhhh.Muszę ochłonąc.Dzisiaj albo jutro ma przyjśc hydraulik.Póki co jestem bez wody.Super.

Nie wyobrażam sobie żeby mi nie dał zdjęcia.Nie wyjdę póki nie da mi przynajmniej 1 ujęcia....może się nie dopominały.Ja powiem na wstępnie że chcę 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wodę już mam od wczoraj wieczór-wiercili w ścianie i kuli płytkę.Trochę nakurzyli i było gruzu ale najważniejsze że usterke naprawili.......Tylko montaż mebli znowu się przeciąga.........no ale nic.....

Strasznie dzisiaj duchota.Siedzę prawie nago w pokoju i się rozpływam 🤪

Dam znac jak tam groszek rośnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Popieram taki strój 🙂.Ponoc upały mają byc jeszcze w przyszłym tygodniu...... 🤪
Idę się zbierac.
Mam stresa.....Antoś buszuje w brzuchu.Pewnie na czas badania będzie spał.Muszę pomyślec czym go tu obudzic. 😜
Wiem,mleko sojowe czekoladowe -prosto z lodówki 😁.Miejmy nadzieję że zadziała. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej, ale z czym to jest związane? 😞
W Wawie na pewno więcej Ci powiedzą, może wcale to nie jest tak poważne jak piszesz, że niezbędny będzie zabieg. Na 4d przecież Ciepliński nic nie wykrył więc może to ten inny lekarz coś pomylił!!
Będzie dobrze 😘 U mojego na początku tym wysokim nt już stwierdzali najgorsze, a jest zupełnie dobrze! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Zobaczymy co powiedzą 19 lipca.Mam nadzieję że problem nie będzie się powiększał.
Pozostałe rzeczy w porządku.
Mały waży 1860 g.
Termin porodu przesunął mi się znowu do przodu na koniec sierpnia.
Nie oglądaliśmy go wogóle w 4D,ale co mi po zdjęciu jak jest taki problem...........
Najpierw się denerwowałam żeby donosic ciąże.Teraz kolejne zmartwienie.....
Przypomnij ,co u Was na początku było nie tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyczytałam w internecie, bo nie miałam nawet pojęcia o co chodzi z tym układem 😞
"Zaburzenia czynnościowe u noworodków i niemowląt mogą ustąpić samoistnie wraz z dojrzewaniem układu nerwowego"
Mam nadzieję, że w Warszawie szerzej temat opracują i będzie wszystko wiadome na 100%. Za dużo przeszliście w tej ciąży, żeby teraz było źle 😘 Czuję i wierzę, że będzie supcio 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi wyszło wysokie NT na pierwszym genetycznym, robili Pappę, podejrzenie Downa, za szybka akcja serca...
Spłakałam się jak głupia. 😞
Wydaje mi się, że tym milimetrom nie ma co wierzyć, czasami maluszek rozwija się w zupełnie innym tempie niż te wszystkie wymiary 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...