Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

no ja muszę puścić pranie, nasze ubrania, bo kosz pełny 😜
no ja z mężem po południu pojadę na zakupy, bo muszę kupić wszystko do torby szpitalnej, bo ubranek dla maluszka mam kilka, no a tak to ma mama męża przywieźć nam dużo od kuzynki i ma jeszcze kilka kupić! 😁 Masz kombinezonik dla małego? bo moja ciotka powiedziała, że jej Marcelinę położne w grubszy koc owinęły, tak żeby mgli ją włożyć do fotelika, bo powiedziały że nie ma sensu kupować kombinezonu, bo i tak 2tyg.z dzieckiem się nie wychodzi,a przez te dwa tygodnie dziecko dużo urośnie i ten najmniejszy kombinezon pewnie będzie już za mały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja dostałam od koleżanki w rozmiarze 68, prawie nieużywany 🙂 i stwierdziłam, ze nie ma sensu kupować mniejszego dlatego, że Pawełek szybko wyrośnie a w ten najwyżej wsadzimy go jak do śpiworka. A zastanawiasz czy kupić, bo jak już to kup 62 bo mniejszego to naprawdę nie ma sensu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wy macie zostawione wszystkie wyniki badan z calego okresu ciazy i bierzecie je do szpitala?tzn. Ty Kasiu, bo tylko my zostałyśmy w ciąży 😜 bo ja wszystkie wyrzucałam tylko mam ostatnie ktore robilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mnie lekarz nic nie mówił o trzymaniu wszystkich wyników badań i jak ja albo mąż sprzątaliśmy to wyrzucaliśmy..a teraz nie wiem czy trzeba mieć wszystkie..bo przecież wpisane są do karty ciąży :/ jak mi położna napisała mail to tam pisze tak:
dokumenty
dowod osobisty
karta nfz
dokument ubezpieczenia
gr.krwi i Rh (oryginał)
karta ciąży
inne istotne wyniki badań i konsultacje

więc ja nie wiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co chyba nie trzeba mieć tych wszystkich badań bo i tak są one faktycznie w karcie ciąży. Ale ja już tak mam, ze nigdy niczego nie wyrzucam i wole mieć na wszelki wypadek 🙂 A położna w szpitalu mówiła o dokładnie tych samych dokumentach co twoja plus jeszcze kartę ruchów dziecka, żeby tez zabrać 🙂 Więc spokojnie nie przejmuj się 🙂

A masz wyniki z prenatalnych? To najwyżej weź te ze sobą też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nawet nie pamiętam czy miałam wszystkie dokumenty to był taki stres że nawet nie pamiętam :P hehe ale najważniejsza karte nfz karta ciąży i dowód :P bez tego cię nie przyjmą 🙂 a i gr. krwi bo jak by musieli ci przetaczać krew... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek;* po oklasku dla Was 😉
ja wczoraj byłam na zakupach i co najlepsze nie znalazłam ani tych podpasek bella mama ani podkładów na łóżko i zamówiłam sobie to na allegro. 😉 no i jeszcze dwie koszule, bo jedną i szlafrok kupiłam w realu w jednym sklepie na pasażu.. 😉 muszę kupić 3szt.body,kaftaników i śpiochów bawełnianych, bo w domu mam pajace tylko na rozmiar 56,tak to am resztę na rozm.62, a oni sobie życzą w szpitalu właśnie body,kaftaniki i śpiochy. Ale to takie zwykłe kupię, bo nie wiadomo czy teściowa zdąży przyjechać przed moim porodem..ona ma mi przywieźć ubranka..no ale właśnie nie wiadomo czy zdąży przyjechać..i kupię po 3szt. na wszelki wypadek 😁
ja dzisiaj miałam ciężką noc, nie dość, że nie umiałam zasnąć, bo mąż chrapał wniebogłosy to mały się troszkę wiercił..poszłam spać do drugiego pokoju, ale mężowi chyba było za pusto w łóżku i jak nigdy o 3. obudził się do toalety i przyszedł obudził mie i zapytał czemu tutaj śpię..powiedziałam, że chrapał to sobie zażartował, że mi zatyczki do uszu z roboty przyniesie 😉 😜 i poprosił, żebym poszła spać do pokoju z nim 😉 źle mu się samemu śpi! 😁 no a przed 5.wstawał do pracy, zrobiłam mju kanapki i od tej pory nie śpię, bo nie umiem zasnąć..ale idę się położyć na troszeczkę, bo będę nie do życia dziś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TUSKA ZUziek ma racje Ja podklady kupowalam i te mega podpadki w aptece zreszta ta informacja moze ci sie przydac gdy ich ci zabraknie zebys nie musiala znow zamawiac na allegro

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ZUZI 🙂 a u mamusi wyczulam nutke zazdrosci 😜 czyzby byla juz gotowa szykowac wyprawke dla braciszka dla Zuzi ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha chciałabym :P i może za rok... może dwa ☺️ hihi

a wystartowałam w konkursie 😉 jak byście mogły kochane ;*
prosze o głosik 🙂 codziennie :P
http://pl.lennylamb.com/#chusty/konkurs/2939
dziękuje z góry 🙂 link jest też w suwaczkach 🙂
troszkę was zmolestuje hehe ale jak komuś to przeszkadza to niech mi da znać to przestane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no byłam w aptece w realu i nie było..no ale dobra, zamówiłam już na allegro, a później jak zabraknie to już poszukam w innej aptece..no dobrze, że zamawiałam u jednej to i to, bo za samą przesyłkę 13zł... i zapłaciłam 37,50 ;/ ... no ale cóż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Zuziek głosik już oddany na córcie 🙂
Tuska niepotrzebnie kupowałaś na allegro bo to są tanie rzeczy i w zasadzie to tracisz płacąc za przesyłkę. Takie podpaski w aptece kosztują ok 5 zł a podkłady w Realu dałam ok 2 zł za sztukę.

A czytałam o Moni. Poród miała bez parcia i zastosowali kleszcze a potem sposobem próżniowym ale już nawet maluszka karmiła. Maluszek waży 3710 i ma 54 cm
😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiecie ja ważyłam 3200, a mój mąż 4000 czy nawet ponad, więc wiecie u mnie nie wiadomo.. mały 2tyg.temu ważył 2139, a dziś mam kolejną wizytę to zobacZymy ile przybrał przez te dwa tygodnie i ile mamusia przybrała na wadze.. 😜 aż się boję 😉 chociaż nie widzę p sobie, żebym przytyła, jedynie może troszkę brzuchol urósł 😉
Dziewczyny co oznacza kucie w kroczu? jak siedzę to jest ok, ale jak chodzę to jest mocne i długotrwałe..a no i wczoraj jak chodziliśmy po sklepach to mnie strasznie ciągło w brzuszku;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska a maluszek już jest główką w dół, bo jak nie to może się obrócił. Ja też jakiś czas temu miałam ból w pachwinie tak, ze chodzić nie mogłam i lekarka powiedziała, że wszystko tam w dole się rozciąga, że to normalne i minie. I faktycznie przeszło po jakimś czasie. No chyba, ze faktycznie szyjka ci się zaczyna skracać ale to jeszcze troszkę za wcześnie. Powiedz o tym na wizycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...