Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

widziałam go już z wątku mamuś z 89roku 🙂 🙂
bosko! i się wywala też słodko 😁 podnosi się i dalej 😁
poklaskałam im z drugiego profilu, Tobie przy okazji też 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no to fajnie zuziek, bo mnie na smsa nie odpisała! 🙂 no to zostałam już tylko ja 😜 ale mój Alan niech sobie posiedzi w brzusiu! 😁


Kasiu gratuluje! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, a mnie już jutro w odliczaniu pojawia się dwójka z przodu 🤪 🤪
a pamiętam jak dopiero co zwracaliśmy uwagę na to Kasi! 😁 a ona już tuli swojego Pawełka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dziewczyny do jutra, bo mnie kilka razy pogoniło do toalety ;/ a teraz jeszcze mi się wymiotować chce, więc idę się położyć..i może mi się uda uniknąć wylądowania z głową nad muszlą klozetową 🤢 🤢

dobrej i spokojnej nocki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam iść spać, położyłam się, ale nie umiem po prostu zasnąć;/ kręcę się z boku na bok(co wcale nie jest proste), więc postanowiłam jeszcze troszkę się pomęczyć i może jak się następny raz położę to już zasnę bez problemu. Na szczęście mdłości przeszły jak na razie..tylko mały coś się przestał ruszać..nawet nie pomaga to, że się na boku położę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam w domu czekolady... 🙂 zjadłam pomarańczę i nic... a zawsze reagował.. 😉
macie tu liska: http://www.youtube.com/watch?v=7LduDVpjpdA&feature=player_embedded

wiecie chyba mi troszkę brzusio już opadł, bo lepiej się oddycha, a poza tym czuję jak siedzę, że bardziej na na udach się spiera..tzn.ogólnie się spiera, bo kiedyś nawet nie dotykał ud 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=4BNnuJnb-nw&feature=autoplay&list=FLeMrhMNqI0wA&index=7&playnext=6

no to macie jeszcze jeden filmik... dobre jest to dziecko! 😁

no może, ale zazwyczaj jak się kładłam już spać koło męża to mały się ruszał, a dziś nic, a nic..zjem jeszcze jedną pomarańczę i zobaczymy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę, że wy już śpicie..ja też już wypiłam jogurt, więc idę się położyć i mam nadzieję, że mały się obudzi troszkę pobuszuje i spokojnie zaśniemy! 😉 oby się przebudził, bo inaczej nie zasnę, gdyż mały nic, a nic się nie rusza od tych moich rewolucji żołądkowych ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek! ;*

ja nie wyspana..poszłam koło północy się położyć, ale zasnąć długo nie mogłam..troszkę mnie podbrzusze bolało..a no i prosiłam mojego synka, żeby troszkę się ruszył, bo mamusia się martwi, że coś nie tak, to po pół godziny jak go prosiłam, kopnął mnie z 3 razy i poszedł spać, chyba już mnie słuchać nie mógł i kopnął mnie dla świętego spokoju. Teraz wiem, że wczoraj miał dzień leniuchowania, no ale wczoraj do śmiechu mi nie było..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisała mi smsa:
Pawełek waży 2950 i ma 56cm. Ja jestem padnięta. Cesarkę robili, bo łożysko zaczęło się odklejać i bardzo krwawiłam. A co u Was?

ogólnie zuziek napisała wszystko oprócz tego ile mierzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głosik oczywiście oddany! 🙂

no mnie trochę w podbrzuszu boli tak jak wczoraj wieczorem, ale mały już się rozszalał w brzuchu, teraz dam mi chwilke wytchnienia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...