Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja jadę do koleżanki, która była świadkiem na ślubie, a później do rodziców i będę wracać dopiero jutro do Zabrza, nie wiem czy dam radę do Was zajrzeć do jutra wieczór, więc nie martwcie się moją nieobecnością, nie rodzę, a jakbym zaczęła to na pewno najpierw napiszę 😉 😜
piszę na wszelki wypadek, bo ostatnio jak mnie nie było przez weekend, to tu już panika była 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie

Zuziek glosik codziennie oddany 😉
Aga twoj suwaczek dot. wiosny jest bardzo optymistyczny 😉 oby szybko te dni zlecialy
Tuska nasza jedyna brzuszkowa mamusia 😉 jak wrocisz do domku zamelduj sie z Alankiem na brzuszku 🙂 😘 😘 😘
ciekawe co z Monika i Kasia 🙂 mzoe niebawem cos tutaj naskrobiA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam 🙂
my po ciężkiej nocy 🤨
Kacprowi chyba ząbki idą i jest w nocy nie do zniesienia 😞
siedzielismy dzis od 12 do cos po 4 🤢
jestem nie do życia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monic ! Kaśka !!
Gdzie jesteście ja codzinnie wchodze tu z nadzieją że zobacze was i wasze maleństwa !! 🤪

Zuziek ja bym chyba podskakiwała do nieba jakby Kacper chociaż jedną noc całą przespał 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry! :*

Pisałam wczoraj do Kasi i napisała mi, że dzisiaj wychodzą, tzn. zbadają ją i Pawełka i wtedy będzie wiedziała czy na pewno wychodzą 🙂
głosik jak co dzień oddany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to świetnie a co z Monią wiesz może?? 🙂
Jak tam Ty się w ogóe czujeszz ?? 😁
z naszego forum teraz Ty jesteś na pasie startowym do porodu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Moni to nie wiem nic właśnie..nie mam do niej nr telefonu.. no ja mam taką małą nadzieję, że Alan to sobie posiedzi jeszczde przynajmniej z tydzień w brzusiu 😜 ale nie wiem czemu wydaje mi się, że urodzę po terminie, bo za bardzo czekamy..
dzisiaj zaczęłam prać ciuchy..przyjdą mi jeszcze podkłady na łóżko i podpaski i pakuje torbę(tak na wszelki wypadek) 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może, ale jak na razie się nie zapowiada, żeby chciał już wychodzić... 😉 no ale mniej już się rusza 😉 zobaczymy jak to będzie, będę męża gonić, tak jak Monia goniła i może będzie szybciej! 😜

ja zauważyłam, że monia urodziła 7 dni przed terminem, a Kasia 8 to tak zbliżone! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...