Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no niestety teraz bedziesz miała takie bóle często... ale spokojnie jak bedzie nie do wytrzymania to wtedy możesz się martwić teraz połóż się weś kąpiel i rozpręż się powinno przejść ;* chyba że bedzie regularny i bardzo bolący...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jakie to jest uczucie miec skurcz,glupio to zabrzmi,ale serio nie wiem..dziewczyny na marcu pisza o skurczach jakichkolwiek..a ja w sumie nie wiem czy mam skurcze, bo ie wiem jakie to odczucie...
jedna napisała, że właśnie takie bóle miesiączkowe..tylko, że jak ja mam ból miesiączkowy to on trwa z 30min.dziś nawet dłużej..dużo dłużej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska...hmm nie wiem czy wszystkie kobiety go odczuwają tak samo....ale ja jak dostałam pierwszego skurcza, tego z przerwą między drugim 30 min, to wiedziałąm że to jest to!
nie wiem jak, ale po prostu się to wie!
na początku są łagodne, ale potem ściska tak że zginasz się w pół.

jedno jest pewne, na pewno ich nie przegapisz i tak jak mówie na pewno będziesz wiedziała że to TEN skurcz 🙂
a bóli miesiączkowych będzies zmiała coraz wiecej, bo się macica przygotowywuje.
moje skurcze tych bóli miesiączkowych nie przypominały...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyś kurna wiedziała.. ostatnio lekarz zapytał mnie czy mi się brzuch obniżył, powiedziałam, że nie, ale jak się dziś chwyciłam za brzuch tak jak zwykle i czułam pod ręką pępek, tak dzisiaj niee..musiałam troszkę niżej dać rękę aby mieć pod nią pępek..czyli brzusio się obniża 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłam co tam lutówki piszą i jednej Monia napisała smsa, że dziś o 13.wychodzą do domu..no to ich troszkę potrzymali..w sumie 4dni, w Gliwicach trzymają 2 do 3 dób 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tym trzymaniem w szpitalu to zalezy czy maluszek nie miał np. żółtaczki czy musi być naświetlany itp. moja dostała żółtaczki w 2 dobie i trzymali ją 2 doby pod lampami i wyszłam tez po 4 dniach...

to co teraz masz czyli ból jak miesiączke to ci na pewno macica sie przygotowuje a skurcze to jest tak jak by ktoś cię chycił mocno w środku i trzymał a po chwili puszcza... :P potem jest mocniejsze i częstsze na pewno bedziesz wiedzieć że to te skurcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziek to podobnie było u mnie z tą żółtaczką! cholerstwo jedne...
przez nią 6 dni dłużej siedziałyśmy 😞
ach dobra, bo to przykre czasy mi się wspomniały!

Tuśka "żebyś widziała" ? 😁 przeca ja wiemmmm 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co te bóle miesiączkowe to chyba będą mi towarzyszyć już do końca ;/ dzisiaj ten ból trzymał mnie krócej, bo 40min. ale po prostu masakra, jak boli..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska ja takie bóle + okropne puchnięcia stóp i potem palców u rąk miałam już do końca...
uzbrój się w cierpliwość 😘

zuziek już Cię nie potrzebuję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...