Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

skończyłam już prasować pierwszą turę prania, a już następne się suszy..robiłąm sobie przerwy w prasowaniu i tak zajęło mi to chyba z 2,5godziny .. ale ustać nie umiem, plecy mnie bolą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no cichutko bo została tylko Tuska w ciąży a młode matki musza dojść do siebie a my się chyba mijamy :P hihihi długo nie ma Mafiaani Kaasia od czasu do czasu wpada i Justi też...

ja tez prasowałam na siedząco bo się nmie dało... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już torbę do szpitala mam spakowaną, tzn. dwie torby.. 😉 jeszcze tylko jutro muszę dopakować to co schnie, czyli ubranka, moje dwie koszule i ręcznik dla maluszka..no i pieluszki tetrowe, bo się piorą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska a u nas jest podobno straszne oburzenie w szpitalu jak POŁOŻNICA ( 🤪 ) przychodzi albo z dużą torbą, albo z dwiema.
haha i powiem Wam coś.
ja miałam walizeczkę, maleństwo ale wszystko się zmieściło. i jak urodziłam to żeby było mi wygodniej to sobie ją położyłam na stolik, była wyżej i ponieważ nie musiałam się schylać to było mi to na rękę.
a tu przyszedł ciula ordynator i na cały głos do wszystkich sióstr i doktorków pozostałych przy wyjściu, po badaniu powiedział "proszę potem tą panią nauczyć porządku!". a ja zonk! o co chodzi...to później się dowiedziałam że tak się walizek nie trzyma...no żal i tyle!
Tuska więc Cię przestrzegam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wiem, bo widziałam jak byłam na IP tam i przyszła kobieta, która myślała, że jej wody odchodzą z mega torbą i do tego jeszcze plecak..jutro spróbuję jeszcze ugnieść wszystko w jednej torbe, ale mąż stwierdził, że mam dwie wziąć..w sumie to on mnie pakował 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na IP musiałam wypakować rzeczy dziecka bo nie są potrzebne dopiero przy wypisie a ja nie wiedziałam...
a jak leżałam na podtrzymaniu to kazali kobietą ledwo stojącym na nogach wszystko wkładać do reklamówek bo walizek i torb nie wolno! ja miałam walizke i mi pozwolili... chyba co zmiana to inaczej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam nadzieję, że nie będziemy musiały długo czekać..jest 37tydzień już..to jakby tak po 16.się urodził to bym była prze szczęśliwa, a po 16.dlatego, bo wtedy mam jeszcze wizytę u lekarza na 19.00..no albo nawet mogę na porodówkę jechać 16.po wizycie 😜 naprawdę ja już nie umiem się doczekać mojego synka ;* i dlatego boję się, że zrobi nam psikusa i wyjdzie po terminie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Dziewczyny! ;*
ja na nogach już od 7., a zasnęłam chyba po 1. ;/ mąż mne obudził jak wrócił z pracy, bo przyjechaliśmy do szwagierki i teścia, bo ja tu na 9.mam dentystę, a później na 14.mamy z A. sesję zdjęciową w Gliwicach! 😉
dziewczyny czy jak zbliżał się Wam poród to maleństwa się mniej ruszały? Bo zauważyłam, że brzuszek mi opada, a do tego mój synuś od niedzieli już nie jest tak aktywny jak wcześniej..jedynie jak się go zaczepi to się porusza..zazwyczaj mąż się z nim bawi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...