Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tuska a dziękuję 🙂 rojber mały! dopiero teraz padła od 8;30! nic nie zrobiłam, NIIIIC!!
o nie, zrobiłam! uderzyłam się w mały palec u nogi o stół! pewnie znacie ten ból 😜 ku mać 🙂

Tuska a Ty się tak nie nastawiaj i moich blędów nie popełniaj 😁 masz już jakieś skrócenie szyjki czy cosik takiego? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem, że nie wiem, bo mój lekarz pytał się mnie czy jakieś upłąwy były powiedziałam, że nie to nie badał mnie ginekologicznie..ale słyszałam, że te bóle miesiączkowe oznaczają albo skurcze przepowiadające albo skracanie się szyjki...bądź to i to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
Kasiu! jaki on cudowny 🙂 🙂 🙂 jaki ma kochany nosek jejuuuu 🙂 🙂 no cudo!
a Ty jak ślicznie wyglądasz! rodziłaś to na pewno Ty? bo nie widać 🙂 🙂
ślicznie 🙂 a ile ważył i mierzył dziubek mały?

Tuska! w garść mi się wziąć ale już!!! powiem Ci że u nas było identycznie! identyczne miałam myśli 🙂 chciałam stąd uciekać, zastanawiałam się jaka byłam głupia że mam z nim dziecko i że dziecko jak ja będzie z rozbitej rodziny, czego dla niej nie chciałam! i co? 🙂
po porodzie nie powiem...było ciężko, bo ja jestem taka zołza że uważam że WSZYSTKO zrobie lepiej od męża! "zle ją trzymasz!!, nie tak!!, chwyć inaczej!! uwazaj główka!!, oddaj mi ją!!" itd itp 🙂 i co? 🙂 nadal uważam że robie wszystko lepiej 😜 zresztą on mnie w tym każdego dnia upewnia mówiąc że się cieszy że dzidzia jest zdrowa, najedzona, wykąpana i szczęśliwa 🙂 i to daje siłe!
ale ok, bo się z rana rozpisałam 🙂
głowa do góry, zewrzyj poślady 😜 i poczekaj, jeszcze troszkę...niech koniecznie będzie przy porodzie! to mega dużo daje w takich sytuacjach 🙂 będzie dobrze, na pewno 🙂 😘



Pawełek jak urodził się ważył 2950 g i 56 cm a przy wyjściu 2850g. Wczoraj zważyliśmy go w domku i waży 3160 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiaw ech chyba czy porodzie a potem już było oki, zwłaszcza jak pomagał mi pi się udzielił stres porodowy 😉 Ja na męża też nakrzyczałam przy porodzie, ale potem już było ok 🙂

A zgadzam się ze stwierdzeniem, że z CC będzie się cieszyć- jej u mnie trochę się pokomplikowało dlatego miałam cc, ale bardzo bardzo się z niego cieszyłam (przynajmniej wysikać mogłam się spokojnie 😁 ).

Aha a okna ja myłam pod koniec maja a urodziłam 11 czerwca... na spokojnie do tego podejść, z resztą jak do wszystkich prac. A ponoć mycie podług przyspiesza akcje... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agulka no moja przoduje 🙂 miała 4,1kg i 60cm 🙂 pakerek mój malutki 🙂
także wszystkie dzieciaczki co ważyły poniżej 3,5kg to dla mnie maleństwa, putilki takie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały się wierci jak nie wiem..jak nigdy po prostu ;-) mąż się śmiał, że mu nie wygodnie tam już jest i chce wyjść ;-) nie ma sprawy, może wychodzić, ja mam już wszystko przyszykowane..tzn. poszewkę na pościel i ochraniacz na szczebelki trzeba wyprać i założyć, ale mąż powiedział, żeby się nie martwiła, bo jak wrócę z małym ze szpitala to będzie wszystko gotowe ;-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry ;*
zaczął u nas śnieg padać w nocy, ale teraz ładnie słonko świeci, więc idę myć okno do kuchni! ;-) później do Was zajrzę, a no i oczywiście oddaję głosik na Zuzkę ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alee tu ciszza 🤨 no ale weekend, a w weekend zazwyczaj cichnie.. ja umyłam okno w kuchni, trochę miałam wspinania, bo musiałam na blacie kuchennym siedzieć i myć, ale już po 😉 troszkę gimnastyki miałam 😉 teraz duży pokój posprzątam, bo żeby następnie i już ostatnie okno muszę poczekać aż mój mąż wstanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek! ;*
w ogóle wszystkiego naj z okazji rocznicy ślubu.. pierwszej rocznicy ślubu zuziek! 😁 😁
ja się dziś troszkę przestraszyłam, bo mnie mocne skurcze złapały jak szliśmy na obiad do cioci męża, ale przeszło..ale coś czuję, że poród się zbliża wielkimi krokami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...