Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
przepraszamy ze dopiero dzis 😞

sto latek Zuziu. I zeby mamusia kupoiwala Ci duzo zabawek

i Tobie Pawelku z okazji 4 miesiaca - buziaczki 😘 😘 😘 😘


a my dzis pierwszy raz nurkowalismy - zdjecia maja byc do pn 😁 ja tylko mam filmik bo sama krecilam komorka jak maly nurkuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moniś nic nie szkodzi 😉
ufff a my dzisiaj po ciężkim dniu na wsi :P hehe
tzn. Zuzia w 7 niebie wybiegała się wypluskała pobroiła i gołym tyłkiem latała 😁 dla niej żyć nie umierać ale ała moje plecy :P hehe

a ja pije se piwko i ide spać :P bo padam na pysior 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek 🙂

Pawełek chyba miał jakiś skok bo od trzech dni non stop przewraca się z plecków na boki, z brzuszka na plecki i wygina się leżąc bokiem w banana. A od dwóch dni bezustannie gada a brzmi to mega zabawnie. Serio dziewczynki japka mu się nie zamyka i i do tego cały czas się uśmiecha. Chyba wyrasta mi gadułka wiercipiętek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*
a tu co taka cisza kochane ;*

a dzisiaj teściowa mi dzwoniła że kuzynka męża urodziła o 00:05 dzisiaj 😉 miala termin na 28.06 ale wiedzialam że wcześniej urodzi 😜 maleńka ma 52cm i 2840g 😉

a Zuza idzie dzisiaj do lekarza z teściową bo jej jakies liszaje wyskoczyły na buzi 😞 zaczęło się od jednej krostki i myslałam że zejdzie a teraz ma na brodzie z 3 na nosie 1 pod nosem mega wielką i kilka malutkich na czole i poliku... 😞 chyba złapała to od Adama jak był ostatnio bo on miał taką liszaje na pół brody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lekarz nam powiedział że panuje ospa ale nie wygląda mu to na ospe wygląda mu to na jakąś bakterie... ale przepisał calcium zyrtec dwie maście i syrop w sumie 84 zł poszło się jeb*** 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 mam nadzieje że przejdzie... bo rozeszło jej się po całej buźce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek;*
ja oszaleje!! Wczoraj byłam na pierwszej rehabilitacji i obejrzał go nasz rehabilitant i stwierdził, że mały nie ma napięcia 🤪 jest tylko słaby w osi, tzn. nie ma wykształconych mięśni brzuszka..przez to nie dźwiga rączek i nóżek.. i jak leży na brzuszku to zarzuca głowę do tyłu, bo cały ciężar ląduje na barkach..i wtedy on prostuje rączki i zaciska piąstki..no i mamy ćwiczyć mięśnie brzusia..
położyć palec w międzyżebrze na linii sutkowej i gdzie kończy się mostek.. a palcem u drugiej ręki przytrzymywać główkę aby nie mógł jej przekręcić.. wiecie jak się on przy tym męczy? 😮 wczoraj jak tam byliśmy to pot z niego kapał... a ile się upłakał 🤨 mamy ćwiczyć 4razy dziennie po 5minut..właśnie pierwszy raz z nim ćwiczyłam i tak płakał, a rehabiitant kategorycznie zabronił przytulać podczas ćwiczenia..jakoś mi się udało, ale to jest straszne.. po ćwiczeniu dałam cyca i śpi biedaczek 😞 a no i asymetrii też nie ma 🤪 co prawda przegibywał się na jedną stronę jak był na brzusiu, ale po ćwiczeniu w tą drugą stronę również się przewracał..więc powiedział, że jest ok..no i msimy ćwiczyć ten brzusio.
A tam jeszcze jeden był rehabilitant i on powiedział to samo co ten nasz, więc jk było ich dwóch i powiedzieli to samo to chyba tak musi być nie? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle tamta lekarka, tzn. jego wteyd badała ta kierowniczka ośrodka, bo lekarka byla na chorobowym to nas nastraszyła okropnie..tyle mu tego wszystkiego nawymyślała 🤢 no i 2razy w tyg. metodę Vojty zaleciła.. a my billiśmy wczoraj i kazał ćwiczyć to co pokazał i następny raz idziemy w poniedziałek...trochę mnie ucieszyło to co powiedział ten rehabilitant..bo od tej kierowniczki to wyszłam ze łzami w oczach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie oglądał go... w ogóle kierowniczka dała nam dwa nazwiska gdzie mamy z nim iść, bo Ahmed to tam widziałam, że ledwo wyszli jedni to zaraz ktoś inny do niego wchodził..normalnie ruch tam u niego 🤪 my mamy wyznaczonego pana Roberta... bardzo miły człowiek, naprawdę! No i super podejście ma do dzieci... on jest specjalistą od metody Vojty.. ale leczenie mmałego nie będzie wymagało tych drastycznych ćwiczeń tej metody..chyba, tzn. mam taką nadzieję.. na pewno go nie będziemy musieli naciągać a to już jest coś 😁 tylko ten brzusio wyćwiczyć i będzie ok! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Tuska super 🙂 Widzisz ci lekarze to czasami potrafią nastraszyć, ale może też chodzi o to, że robią to po to, żeby człowiek przypadkiem nie zlekceważył sobie i odpuścił. To ćwicz Alanka i nie martw się już tak 🙂
Zuziek a jak tam córcia? Poschodziło jej to z buźki?
Justi kopę czasu Cię nie było. Pisz co u was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*
Tuska to dobrze że z Alankiem jest ok ;* wytrwałość rodziców i Alanek bedzie gościu jak się patrzy 😉 hihihi

a ja dzisiaj wstałam z mega super humorem 😉 hihihi
mąz kawke robi a ja wskoczyłam na kompa ;*
a i Zuzi parchy już schodzą uff... 🤨
miłego dnia ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...