Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry ;*

No my od około 1,5tyg.jestesmy na mm,bo dawalam jej jeden dzien butle i juz cycka nie chwyci..tzn.poki. leci szynko to je,a pozniej denerwuje soe i wypluwa zamiast jesc. Jeszcze dzis probowalam,bo noe umoem pozbyc sie wyrzutow sumoenia,ze troche za wczesnie,ale nie ma to sensu wiekszego,bo tylko ja denerwuje..
Rana zgojona..gin mi cos tam podociagal chyba na wizycie i dwa dni i juz nic nie czulam,ale ogolnie tam nie patrzylam..wazne,ze nic nie boli :P
Weekend nad woda spedzilismy..pogoda gorsza niz lepsza,bo wialo non stop,ale co tam 😜 zahartuja sie dzieciaki 😉 dzisiaj Alan z katarem sie obudzil,gdzie juz dzis w nocy spal w domu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tylko chyba musze innego mleka sprobowac,bo mala pierdzi i placze przy tymm..nie umie kupki zrobic i brzusio ja boli..jest jedna kupka na dzien,ale to chyba jak juz sie jej "nie miesci" :/ strasznie biedulka placze przy tym prukaniu..myslalam,ze uda mi sie z bebiko tak samo jak z Alanem,ale niestety...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona mi nic poza mlekiem nie chce pic za bardzo..a jedna mi napisala ba kwietniowkach,ze jesli mala wypija 120ml mleka to tyle wlasnie przez caly dzien powinna wypijac wody/herbatki.. dzisiaj dawalam jej herbatke koperkowa i popoludniu byly 3kupki..jutro dam jej wode zamiast herbatki i zobacze csy bedsie lepiej,tak jak po herbatce..jesli nie to kupie inne mleko.

Dzis zaczelam cwiczyc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja słyszałam że na mm to trzeba dopajać ale ile nie wiem przy cycku nie trzeba wogole... jak ładnie po herbatce kupki robi to może zostań przy herbatce... przynajmniej brzuszek nie będzie bolał...

a ja cierpie na ból miednicy i pachwin... masakra w nocy do kibla chodzę w pół zgięta i okrakiem... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no myślę , że zuziek ma racje żeby zostać przy herbatce jak mała ma problem z kupką.
Kupujesz mleko HA 1 ?
bo jak zaczęłam młodego mlekiem karmić to położna powiedziała mi , że najlepiej kupować mleko z "HA 1" i u nas nie było problemów.
Jest też HA bebiko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilam wczoraj bebilon i od razu widze poprawe,bo jest pogodniejsza,dluzej zajmie sie soba 😉 a bie ze jak nie spi,to ryczy.. 😉 oczywiscie placz tez jest,bo przez to wszystko nauczyla sie raczek i teraz ciezko przestawic. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :*

Ja dzisiaj dostalam zdjecia z sesji i jestem mega zadowolona..no moze moj fryz nie zafajny,ale tak to jest 15min.przed wyjsciem myc i suszyc wlosy ... haha 😜 no alee tak to jest przy dwojce dzieci..a tym bardziej dwojce dzieci w zlym humorze 😉 ale i Wy sie o tym przekonacie juz niedlugo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
Wczoraj dzień nad wodą i odwiedziłam koleżankę ze szpitala wróciła z synem do domku taki słodziak aż trudno uwierzyć że zaraz takiego w domu będę mieć... Pod wieczór pojechaliśmy do kina imax 3D na Transformersow oj młody szalał bo głośno i efekty super :P w jedynym momencie zaczęłam liczyć co ile mi się brzuch stawiał :P ale luzik przeszło... Dziś była wycieczka do lekarza z Zuzią bo zaś kaszle :/ no masakra jakaś... Zuzia nie dostała antybiotyku (na szczęście) bo osłuchowo jest ok ale skierowanie do alergologa chciałam chociaż terminy pewnie na wrzesień październik.... jak kaszel do środy się będzie utrzymywał to znowu przyjść... o.O

ja dziś zapiekanke robię i kij tam z moim cukrem dzisiaj jest w normie od kilku dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziBry :*

Ja mialam jechac do mojej mamy jutro,ale pojade dopiero w sonote z moim,bo zawody wedkarskie i Artur sie zapisac kazal tacie..
Z jutra zrezygnowalam,bo moja mama ma tydzien odpoczynku od siostrzenicy,bo sa na urlopie,no i malowala sufit w kuchni..jutro chce do fryzjera isc..takze nie bede jej sie zwalac z dwojka dzieviakow na glowe..niech sobie dychnie troche,bo od poniedzialku chyba znow z Zuzka siedziec bedzie..chyba ze moja siorka zdecydowala sie jednak na 2tyg.wolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry ;*
śniadanko dopiero jemy i zaraz do lekarza z Zuzią bo kaszel nie przeszedł... ;/

u nas Zuzia jeszcze do końca tygodnia a potem do taty na tydzień... se dychne trochę.... bo nie mam siły z nią chodzić a w domu nudzi się strasznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry albo dobry wieczór 😜
dzisiaj poprałam wózek i krzesełko do karmienia fajnie wyschło mimo że popołudniu popadało... ale UWAGA! proszę nie krzyczeć skosiłam trawe... :P a potem padłam spałam 3h 😁 poszłam spać z mega brudnymi stopami (po tym koszeniu) i mama się ze mnie śmiała żebym nie zaczęła rodzić bo z takimi nogami to mnie z porodówki wyrzucą 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...