Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ee tam 😉 pewnie w koncu sie zlituje i pokaze co kryje miedzy nozkami 😉

Monia widzialam zdjecia Zuzki na fb i strasznie sie zmienila 😉 taka "dorosła" się wydaje 😉 ale co sie dziwic - w koncu 4latka ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry ;*
dzisiaj pobudka skurczem łydki o 5:30 od tamtej pory zero spania... normalnie nie mogłam już zasnąć... 😮 a jak młoda nie chodzi do przedszkola gnije przeważnie w łóżku do 10tej...

Tuska wydoroślała to fakt ale też chora jest wtedy miała temp. i była strasznie osowiała... 😜 stąd taka powaga... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez myslalam,ze dzis ladnie bedzie,a tu nic..pochmurno.
Kolo M1 cyrk sie rozklada..myslalam,zeby wybrac sie z mlodym,ale co Lilą... 🤢 A POZA tym hutro zabieg :/ i nie wiem jak to bedzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama do nich przyjedzie,bo moj musi jechac ze mna,bo ja to nie wiem gdzie to jest..jezdze autem od swieta,wiec nie wybiore sie gdzies,gdzie nie znam drogi sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam moje dzieciory! Mała daje mi w kosc od trzech dni konkretnie..nic nie idzie zrobic..syf taki,ze az strach..jak nie spi to albo je albo ryk .. ach,no i spi po gora 40min. ... na rekach to i peqnie z dwie godziny pospala,ale ze ja odkladam jak zasnie przy cycu to chwila i sie budzi ;( rece opadaja..bo jakby nie bylo niezly z niej klocek.. ryczy dlugo zanim ja wezme,jak juz wpada w histerie,bo jakbym miala ja brac zaraz jak zacznie to juz nic bym nie zrobila kompletnie .. mala sesje na 3razy im robilam 😉 bo ta nerwus jest 😉 ciekawe jak to bedzie za tydzien na sesji ile raxy bedzie trzeba ja uspakajac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry ;*
Tuska - powodzenia na zabiegu!! Daj potem znać jak będziesz po. 😉


tuska8 napisał(a):
Ale pocieszam sie tym,ze moze z czasem to ogarniemy 😉 a wtedy Wy martwic sie bedziecie 😉 chyba,ze wasze dzieciaczki beda aniolkami 😉


haha dokładnie, 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 😉

dzisiaj rano było polowanie na mocz 😁 Zuzia mi się zablokowała jak jej podłożyłam kubeczek między nogi i tak kucałam z 15min nad nią :P jem śniadanko i jadę zawieść do laboratorium po drodzę wstąpie do rossmana po resztę rzeczy do wyprawki 😉

Tuska daj znać jak po zabiegu 3maj się tam kochana ;***
Patii a czemu do chirurga??? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jadę na IP mam uwaga! zielone uplawy... W życiu takich nie widziałam i takiej ilości... Dam znać chociaż sądzę że znowu czeka mnie pobyt w hotelu 5gwiazdkowym... Do tego jutro mama idzie do szpitala na chemię :/ a Zuzia do rodziców Wojtka muszę zgłosić też na IP że miałam kontakt ze szkarlatyną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika dawaj znac co tam u Was! :*
No a ja po 10.bylam juz w domu..poki nie zeszlo znieczulenie bylo ok. Teraz zaczyna mnie szczypac..mam opatrunek,wiec poki co nie jest zle,pewnie bedzie gorzej jak ten plaster z opatrunkiem zdejme.. kurde cieplo sie robi,a ja goic sie musze ;( w pt mam kontrole po zabiegu na 12:20 i musze kogos do dzieciakow zalatwic,bo na 12:20 mam,a Artur na rano w robocie bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...