Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry ;*

co tu taka cisza?? 😉 Tuska co tam u was ;* walczycie z upałami??
dobrze że dzisiaj ma być burzowo przynajmniej troche chłodniej... bo masakra jakaś... o.O dzisiaj idę na usg po 15stej... ciekawe ile ten mój brzdąc waży 😁
Patii a ty jak przechodzisz upały??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
dzień dobry ;*

co tu taka cisza?? 😉 Tuska co tam u was ;* walczycie z upałami??
dobrze że dzisiaj ma być burzowo przynajmniej troche chłodniej... bo masakra jakaś... o.O dzisiaj idę na usg po 15stej... ciekawe ile ten mój brzdąc waży 😁
Patii a ty jak przechodzisz upały??


jak na USG?
ja też dziś byłam na USG 😉 z córcią wszystko dobrze i rośnie tak jak powinna, wagowo też dobrze, nadal ruchliwa jak nie wiem... dobrze ze między nóżkami nic się nie pojawiło 😜 hehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ten mój lekarz ma poczucie humoru... Patrzy na brzuch i mówi pewnie że 6kg z czego 5kg to same jajka... Niech pani popatrzy i mi monitor a tam same jajka i siusiak... Hehe a tak serio to młody już 3100g termin przesunęło się na 28lipiec i oficjalną zgodę na rodzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patiii powiem ci że ja w połowie miałam już 10kg na plusie i byłam przerażona gdzie tam koniec a potem wyszła cukrzyca ciążowa i dieta i waga stanęła w miejscu... czasem spadała a potem się wyrównywała gdyby nie to to bym miała już z 20kg na plusie jak nie więcej... o.O przy Zuzi 10kg po tygodniu nie było widać że w ciąży byłam :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Patiii powiem ci że ja w połowie miałam już 10kg na plusie i byłam przerażona gdzie tam koniec a potem wyszła cukrzyca ciążowa i dieta i waga stanęła w miejscu... czasem spadała a potem się wyrównywała gdyby nie to to bym miała już z 20kg na plusie jak nie więcej... o.O przy Zuzi 10kg po tygodniu nie było widać że w ciąży byłam :p


no widzisz z jednej strony dobrze ze musialas miec ta diete. Bo ja na pewno nie bede się zmuszać żeby byc na diecie jak wyniki mam dobre. Tzn wiesz chciałabym byc na diecie ale teraz to ciągle glodna chodze i poznym wieczorem sie obrzeram co wiem ze to wielki błąd.. przy Bartku mialam 30 kg wiecej ale o dziwo szybko wrocilam do formy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja mialam 14kg na plusie. Teraz mam -2kg od pierwszej z karty ciazy...mialam -4kg,ale ze przestqlam karmic...to dwa w gore poszly..
Malo sie odzywam,bo mam urwanie d... za przeproszeniem. 😉
Maly zawalone gardlo mial .. w ndz az39.8st .. a wczoraj mala 38.. dzis ma 37,2..i mysle czy isc do lekarza czy nie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
Hej,

Ja mialam 14kg na plusie. Teraz mam -2kg od pierwszej z karty ciazy...mialam -4kg,ale ze przestqlam karmic...to dwa w gore poszly..
Malo sie odzywam,bo mam urwanie d... za przeproszeniem. 😉
Maly zawalone gardlo mial .. w ndz az39.8st .. a wczoraj mala 38.. dzis ma 37,2..i mysle czy isc do lekarza czy nie..


mysle ze jak mala nie ma powyzej 38 goraczki to bym nie szla. Z drugiej strony dzis piatek przed wami weekend to bym leciala przebadac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na razie do niej nie dociera chyba... ona chciała siostrzyczke a tu braciszek... no ale ja bede ją obserwować jak na nią te zmiany wpływają najpierw mama bedzie poświęcać jej mniej czasu a potem tata... 🤨 a tate miała wcześniej na wyłączność jak do niego szła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach..może Monika nie będzie źle..na początku tylko będzie musiała się przyzwyczaić.. u nas jest lepiej 😉 tylko ja chce calowac,przytulac..ale jest i tak,ze smoka zabiera,gdzies ja mocniej scisnie..
A ogolnie od 4dni jest okropny!!! Wkurza,pyskuje,przedrzeznia,nie slucha. Szlag moze czlowieka trafic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 😉
Zuziek na pewno nie bedzie tak zle. Mloda bedzie potrzebować czasu aby sie oswoic 😉
Tuska i jak mloda sie czuje? Przeszlo jej?

Ja dzis mialam ciezka noc.. tak zle mi sie oddychalo, slabo mi bylo.. jakas masakra. Wstalam o 11 i jestem po prostu zmeczona ta noca ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...