Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

No to Monia trzymam kciuki,zeby bylo ok 😉

Ja zastanawiam sie nad przejsciem na mm,bo mam tak zgryzione sutki,ze sa sine i boli jak cholera,gdy przystawiam..normalnie zaciskam zeby i swieczki w oczach..jak odciagalam z jednego tomm spekany i krew sie pojawia w tych miejscach..dam jej mm jak sie obudzi .. niech mi troche brodawki odpoczna,a pozniej sie zobaczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry ;*;*

Zuziek także trzymam kciuki oby wszystko było ok i żebyście wyszli 😉

Tuska ałć musi boleć... Myślę , że jak pije ci mm to nie ma problemu żeby przejść już na mm. Bo tak to ty się męczysz. A po co? jak z każdej sytuacji jest zawsze jakieś wyjście 😉 Głowa do góry ;*

Dziś z młodym byliśmy na spacerze i odliczałam czasowo ile idzie się od nas do przedszkola. Spacerkiem ok. 40/ 45 min w jedną stronę... masakra ;o Zastanawiam się czy można będzie go przenieść do bliższego przedszkola. Bo zapisaliśmy go dość daleko, bo te przedszkole bardziej mi się podobało -wtedy mieliśmy dwa samochody a teraz jeden.. Sytuacja się zmieniła. Jakoś tego nie widzę ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze 😉 .

A ja sie dzisiaj zryczalam,bo poprosilam A,zeby sprawdsil to szycie i on mi powiedzial,ze ja mam to otwarte 😞 tak jakby jednego szwu brakowalo:/ na 12:20 mam gina..zobacze co on powie,kur..:/ nigdy wiecej dzieci!!!! Ja mam te szwy rozpuszczalne i ciekawe czy nie za szybko sie rozpuscil 😞 no a tak jak wam mowilam,zalatwialam sie raz i poczulam pekniecie i krew poleciala..nie mam juz sily,zalamalo mnie to!! A mi sie pytal czemu rycze,to mu powiedzialam,ze to nie jego tna i zszywaja..i ile jeszcze razy tak?15?przeciez to kuzwa boli!! - no to chyba zrozumial,bo mnie przytulil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska dobrze że chociaż okazał zrozumienie... :* daj znac co u gina

wróciłam do domu i w ogarnęłam z grubsza pokój i leżałam grzecznie potem 30 min szłam po Zuzie do przedszkola :P co by nie za szybko (normalnie trwa to 5 min) do sąsiadki wnuczka przyjechała więc Zuzia poszła się bawić do niej więc spowrotem do łóżka teraz młoda już śpi więc znowu łóżko :P a jutro idzie Zuzia do taty więc też będe leżeć... a pranie czeka aż się wyprasuje 😜 teraz oglądam Harrego Pottera po raz setny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
na na na na 😉
nic się nie dzieje
na na na na :P hehe

jak tam Pati się czujesz??
Tuska co z tym twoim szwem??


Jestem pełna energii.. bardzo dobrze się czuje 😉
Tak sobie myśle, że czas tak szybko leci... patrz ty już przy końcówce, ja w połowie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

Jestem mamą dwumiesięcznego synka. Z racji tego, że mój syn szybko utył i to bardzo dużo została mi cała paczka nowych nieodpakowanych oryginalnych pampersów newbaby-dry rozmiar 2, waga 3-6kg 94 sztuki w paczce i chciałabym je sprzedać po okazyjnie cenie. Czy byłby ktoś zainteresowany? Dowiązę na terenie Siemianowic Śląskich i okolic. W razie jakichkolwiek pytań również można pisać na mejla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...