Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doberek kochane a w sumie dobry wieczór :P

jakoś nie mialam czasu tu zajrzeć... 🤢 mimo że miałam dzisiaj wolne to czuje się jak by go nie było 🤔 bo goście wpadli na pomysł wycieczki do Krakowa padam na twarz a Zuzka wyspała się w aucie i buszuje do teraz... 🤨

jutro mialam mieć wolne ale też do pracy muszę iść ale nie narzekam kaska się przyda 😉

wrzuce potem jakies fotki 😉
milej nocki ;* dobranocka ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

doberek! ;*
no i ja pierwsza 🤪
no ale mój syn już o 6.00 obudził się na jedzonko i do tej pory coś sobie tam kwiczy, ale przynajmniej nie płacze 😁 jak wstał na jedzenie o 1.00 dziś to wzięłam go do pokoju większego położyłam się z nim i dałam cyca..tylko błędem było położenie się.. zasnęliśmy oboje i teraz boję się, że mały się przyzwyczai do takiego spania ze mną, a obiecaliśmy sobie z mężem, że nie będie z nami spał.. w ogóle na wieczór jak zasypia po kąpieli i jedzeniu to też w pokoju dużym i późnniej go przenosimy do łóżeczka, bo jak zostanie od razu w łóżeczku położony to za nic nie zaśnie..
a do tego to mały cwaniaczek, bo nie dość, że w dużym pokoju zasypia to mamuńcia musi się koło niego położyć, objąć go i przyłożyć buzię do jego.. moment zasypia, tylko trzeba czekać aż zaśnie głęboko, bo jak za wcześnie odejdę to zaraz oczy jak 5 złotych .. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Doberek kochane a w sumie dobry wieczór :P

jakoś nie mialam czasu tu zajrzeć... 🤢 mimo że miałam dzisiaj wolne to czuje się jak by go nie było 🤔 bo goście wpadli na pomysł wycieczki do Krakowa padam na twarz a Zuzka wyspała się w aucie i buszuje do teraz... 🤨

jutro mialam mieć wolne ale też do pracy muszę iść ale nie narzekam kaska się przyda 😉

wrzuce potem jakies fotki 😉
milej nocki ;* dobranocka ;*


a gdzie pracujesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

A u nas poprawa z brzuszkiem. Odstawiliśmy to mleczko dla alergików i jemy to co wcześniej i jest dużo lepiej . A i w związku z tym, ze dziubek upodobał sobie jedna stronę i ma lekko spłaszczoną główkę z jednej strony mama go ostro ćwiczy i wiecie co, wczoraj przespał cały dzień i noc na boczku tym drugim. Jestem dumna z dziubka bo nie lubił i nie chciał spać na boczku. Co prawda podłożyłam mu zwinięty ręcznik ale dało radę. A dziś już przy zabawie trzyma główkę w dobrą stronę.

U fryzjera ja Monika byłam w zeszłym tygodniu i aż odżyłam jak stamtąd wyszłam 🙂 Wiec udanego relaksu życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to w ogóle mam ochotę wybrać się na jakieś babskie zakupy 😜 A i tez zastanawiam się czy nie wrócić z kolorem włosów do brązu bo takie miałam zawsze przed blondem. korci mnie żeby coś zmienić 🙂
Monika Filipek już trzyma główkę? Pawełek bardzo nie lubi na brzuchu leżeć ale jak nosze go w pionie tak z łapkami opartymi na braku to wtedy bardzo ładnie trzyma. Muszę jeszcze asekurować bo jeszcze troszkę mu się kiwa ale robi ładne postępy. Podnosi też jak robię mu samolocik. A jak twój?

Tuska a jak tam Alanek ci rośnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no Alanek rośnie jak na drożdżach, tylko wiecznie nienajedzony! głodomorek mały 😜 zresztą po wadze widać ;-) tylko strasznie odchyla główkę do tyłu i pediatra jak byliśmy z żółtaczką w szpitalu to kazał nam iść do jakiejś tam poradni z tym jeśli nie przejdzie.. no i muszę zadzwonić i umówić nas, bo nie przestał tak główki odchylać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest, jest.. lekarz powiedział, że tam w tej poradni jest bardzo dobra lekarka, która się tym zjamuje.. no i najwyżej będzie rehabilitacja, a może też się okazać, że to nic takiego.
No i dziś w końcu dodzwoniłam się do szpitala i umówiłam się na badanie słuchu z małym, bo jak się urodził to mieli awarię sprzętu i kazali dzwonić i się umówić na badanie.. no i dopiero po ponad miesiącu będzie je miał, bo umówiona jestem na 18kwietnia, na 10.30 🤢 no jeszcze mogłam dziś na 13.00 ale nie miałam jak jechać, bo mąż w pracy, a do Gliwic z małym sama nie pojadę..tym bardziej, że racze bym nie dojechała sama 🙂 nie zapamiętałam drogi 😜 w którym tygodniu wasze dzieciaki miały pierwsze szczepienie? bo ja wczoraj byłam w przychodni, ale lekarz nic na ich temat nie powiedział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

Moniś ja pracuje w knajpie na Zaborzu koło POGONI nazywa się "trzy kolory" 😜
nic specjalnego ale mam blisko wygodne godziny i zawsze jakaś kaska wpadnie 😎

ehhh... coraz mniej czasu na brzuchacza mam 😞 ale obiecuje sie poprawić na pewno w dni w ktore nie pracuje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elo elo 😉 ja już po pracy 🙂
Kasia ostatnio mi fryzjerka powiedziala że widziała z dwa siwe włosy 🤪 a mam dopiero 21 lat i to nie skończone 😲 😲 😲 😲 😲 😲 bo dopiero w lipcu masakra 🤪

dzisiaj ANGLIA przyjeżdża ale się ciesze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek! ;*
my wczoraj byliśmy na zakupach i mały spa grzecznie cały czas, nawet przespał godzinę jedzenia właśnie o godzinę..co później dało się we znaki przy kąpieli.. ale tata kąpał, a mama czekała na synka już z cyckiem na wierzchu.. z tym, że mój mały jak karmię go piersią to nie umie się najeść, a jak ściągnę i dam mu butlą to moment i śpi.. a piersią je i je i nadal głodny..dlatego postanowiłam ściągać laktatorem i przez jaki czas będę miała pokarm to będę karmić swoim, a jak już się skończy to wtedy modyfikwane.. jak na razie mały przybiera, więc nie ma się co martwić.. dwie brody już ma 😜 mąż się śmieje, że fajny paplok z niego, hehehe.. no a ja czasem mówię do niego pulpeciku.. ;-) wczoraj mały zasnął dopiero przed 23. :O ale to dlatego, że tatuś uparł się, że go uśpi, a tu dupencja.. położył go do łóżeczka i stwierdził, że idzie spać, a dziecko jak sobie poryczy to nic mu się nie stanie.. powiedziałam mu, ze kolejna porA jedzenia jest to może głodny.. jak go wzięłam z łóżeczka to stwierdził, że po co go biorę zaśnie..a ja dałam mu butlę, zjadł 50ml i zasnął.. trwało to nie całe 10min.
ale później obudził się dopiero przed 3.30, a później 6.15 🤪 więc mama pospała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...