Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasiu sto latek od nas 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

zuziek widze ze ty tez uzywasz pieluch z rossmana- jestes zadowolona?? ja na razie jedna paczke ich zuzylam i sama nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniś na takie maleństwo nie uzywałam BABYDREAMS także nie powiem ci pierwszy miesiąc kupowałam PAMPERS a potem sprawdziłam czy Zuzka nie ma uczulenia i kupowałam juz DADY z biedronki i do 8 mieisąca byłam max zadowolona ale od 1,5 miesiąca mi przemakają w nocy i kupuje BABYDREAMS na noc Zuzce bo całą noc wytrzymują a DADY ma w dzień... :P aha ja osobiście nikomu nie polece HUGGISÓW mnie każdy pampers przeciekał i były za twarde dla mnie ale to moje osobiste zdanie 😉

Kasiu uwierz ciesz się że maly NIE MÓWI NIE RACZKUJE i NIE CHODZI!!! 🤪 pamiętaj to się sprawdza że im większe dziecko tym większy problem co za tym idzie większe nerwy więcej dziecka więcej latania :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja kupiłam pierwsze pieluchy PAMPERS, a następną paczkę kupiłam HAPPY, bo mają wycięcie na pępuszek, no i stosowali je w szpitalu.. ogólnie jestem zadowolona tylko jak synuś ma siusiaka do góry to czasem w nocy przemoknie pampersiak i musimy go przebrać,ale tak jest ok.
Dzisiaj był bardzo niespokojny, chyba przez to, że nie umiał kupki zrobić, ale jak go wykąpałam i nakarmiłam to ładnie zasnął ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

u nas tez zdarzały się przecieki jak młoda miała kilka tygodni to normalne :P nawet przy oryginalnych pampersach ale mialam z tym spokój na jakieś 8 miesięcy zdarzało się to sporadycznie raz na 3 miesiąca a jak DADY zaczęły młodej peciekać to codziennie wstawała mokra po pachy 😞 teraz mam spokój BABYDREAMS mam na noc a w dzień moge zalozyć jej jakie kolwiek :P

idę zaglosowac i zrobić se kawoszczaka ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobereja uzylam juz happy - bylam zadowolona ale z 1
potem mialam pampki - te nowe biale sa do dupy ale zielone ok - tylko cena dosc wysoka
babydream te male wydaja mi sie dosc twarde szczegolnie jak nasiusia
i teraz testuje huggies - z kubusiem puchatkiem i sa bardzo podobne do pampkow - nie sa twarde - przynajmniej te male rozmiary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też zauważyłam, że happy są trochę twarde jak nasiusia, ale skończą mi się to kupę inne 😁
a no i pochwalimy się, że dzisiaj nad ranem odpadł nam kikut! 🤪 nareszcie nie będzie trzeba tak bardzo uważać przy kąpieli 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u nas noc była straszna 😞 mały zjadł po 18.00 po kąpieli, później obudził się o północy, następnie o 2.30, później o 4.00 i męczyliśmy się do 7.00 😞 później obudził się o 9.00 i jak na razie śpi, ale zaraz będzie się budził, bo już tak od pół godziny pomrukuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my dziś idziemy do lekarza prywatnie. Maluszek jest zbyt płaczliwy i niespokojny. Martwi mnie to bo nie jest normalne, że nie chce spać a jak tylko otworzy oczy to bardzo płacze i w dodatku to straszne ulewanie. Mnie się serce kraje i też oboje z mężem jesteśmy już bardzo zmęczeni i martwimy się. Wizytę mamy na 16. Trzymajcie kciuki dziewczynki, żeby lekarka znalazła przyczynę i nam pomogła. Ciężko jest patrzeć jak maleństwo się męczy i nie umieć mu pomóc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No cześć Dziewczynki 🙂

W końcu znalazłam chwile i maluszek śpi ... ufff. No wiec okazało się, że Pawełek najprawdopodobniej ma alergię, co nie było by dziwne bo jego tata jest alergikiem. To może być powodem rozdrażnienia ale tez maluszek jest nerwowy i rozpieszczony (po mamusi ma nerwowość). Mamy teraz mieszać Bebilon zwykły z Bebilonem Pepti dla alergików. Te krostki na buzi co myślałam, że są potówkami to są na tle alergicznym. Ulewanie może się zmniejszyć po tym pokarmie. Obejrzała też główkę i mamy ją ćwiczyć, ma lekkie spłaszczenie z tylu od leżenia na pleckach i mam go ćwiczyć na brzuszku to wszystko wróci do normy. Niestety ma jakiegoś wodniaczka jąderka ale to ma się wchłonąć sam a jeśli robił by się większy to wtedy będziemy to dalej badać. Lekarka z przychodni mówiła, ze to fizjologiczne, więc poczekamy zobaczymy. Waży już 4500 i jest bardzo mądry wg. Pani doktor. Cala reszta w jak najlepszym porządku a ja za bardzo się wszystkim wg. lekarki przejmuje. Aha mamy jeszcze zrobić badanie krwi i moczu.

Głosiki oddane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiu mi się wydaje że prędzej czy później to co drugie dziecko będzie alergikiem... 😞

w ogóle to witajcie moje ślązaczki 🤪
troszke mnie nie było, był dół i zniechęcenie ale wzięłam się za siebie, przyjmuje na klate co przyniósł los i dzisiaj jest o wiele wiele lepiej 🙂 no i z tym nastawieniem nawet wyszliśmy na małe prowadzenie 🙂
dziękuję że głosujecie 😘 😘 uff jeszcze chwilka i koniec konkursu...w ten ostatni dzień to będzie masakra...mogę go przespać? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś a coś nie tak z bioderkami?

Tuska witaj w klubie 😜 Mój mały marudzi od ponad tygodnia i w nocy nie chce spać więc padam z nóg. Zresztą właśnie przez ten płacz i drażliwość byłam wczoraj u lekarza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...