Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tuska bedzie dobrze...ja w sumie poszlam juz do lozka ale jak bylo ciemno - nie pozwalam t patrzec na siebie..mialam sie kapac z malym ale stwierdzilam ze nie bo t musialby byc w lazience 😞 ogolnie ja nie moge na siebie patrzec i nie chce by kto inny patrzyl 😞 😞

al kiedys to zaakceptuje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie 🙂

ja dopiero dzisiaj bo mieliśmy ciężki weekend. Pawełek co prawda nie gorączkował po szczepieniach ale i tak dały mu się we znaki. Biedaczek był strasznie rozdrażniony, płaczliwy i jakby wystraszony bo nie wiedział co się z nim dzieje i w dodatku miał ogromne problemy ze spaniem, co chwile się budził. Lekarka mówiła, że taka może być reakcja na szczepionki. A rodzice wymęczeni. Dzisiaj w nocy już było lepiej, chyba wraca do normy. Ale nie wiem czy katarku nie dostaje bo na pewno ma nosek przytkany bo mu troszkę gwiżdże jak oddycha 😞
Jakby nie pomoc rodziców to byśmy padli w ten weekend. Aż nas mama wczoraj wygoniła na trochę z domu, żebyśmy odsapnęli to wyciągnęłam męża do sklepu i kupiłam sobie dwie pary jeansów. Spoko wcześniej nosiłam rozm. 28 a teraz 30 🙂

Tuska wszystko się poukłada i zobaczysz już niedługo będziesz się tylko uśmiechać.

Głosiki oddane 🙂

No i nowy brzuszek fajny, podoba mi się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska nie myśl i nie zastanawiaj się teraz nad tym jak wyglądasz...ja Ci z ręką na sercu powiem, że dopiero od niedawna akceptuje siebie. brzuszek wrócił do starej pozycji 🙂 TAM też jest wszystko normalnych rozmiarów 😜 ewentualnie cycki...ale cóż...
a popatrz, minęło pół roku. musisz dać temu czas 😘

kurcze, tylko włosy zaczęły mi teraz dopiero garściami wypadać 😞 mam ich dużo, ale to jest straszne, one są wszędzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika przygotuj się psychicznie, że 3-4 dni będą ciężkie. Ale może u was będzie lepiej. To wszystko zależy od organizmu dziecka. Ja się ciesze, że gorączka go ominęła ale Paracetamol w czopkach był w pogotowiu.
I w końcu zaszczepiliśmy na rotawirusy i obowiązkową szczepionkę wybraliśmy skojarzoną. Następne szczepienia po 28 kwietnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu cisza :P
moja młoda przestała mieć katarek po długim spacerze do centrum... oddałam PIT-y dopiero i odebrałam młodej dowód osobisty 🤪 ale mi córa szybko wyrosła 😎 😎 😎 😎 😎 😎 hihihi (taki żarcik) 😉
a w US była ze znajomą weszłyśmy a tam kupa ludzi i my z wózkami! 😮 jakis facet do nas że z dziećmi to bez kolejki a my na siebie i taaa a ten tłum nas zlinczuje (na cały głos) 😎 stanełam w kolejce a kumpela wyszła przed US z dzieciakami stoje stoje 3 osoby przed (kumpela weszła z wózkami) a pani za biurkiem do mnie pado panie z wózkami prosze do mnie... a 30min. stania i NIC! no ale co zrobić :P hehe DWIE BLONDYNKI WYBRAŁY SIĘ DO URZĘDU! 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny! ;*
ja tak tylko na momencik zaglądam co prawda mały wykąpany i ululany, ale mój mąż zauważył, że coś jest nie tak i chce porozmawiać.. chce, żebym mu powiedziała o co chodzi, ale ja troszkę nie umiem jeszcze z nim o tym porozmawiać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusiak przecież Ty 10 dni temu urodziłaś...czego Ty chcesz od siebie? dziubek! hormony Ci teraz wariują jak dzikusy, ale obiecuje Ci że będzie lepiej 🙂 😘

zuziek dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek :*
a my wczoraj w nfz stalismy godzine i tylko dwie osoby sie zitowaly - bylam sama z filipkiem, on na rekach bo tam windy nie ma 😞
ale za to pani tam pracujaca byla mila-mialam cos zle wypelnione a ona powiedziala ze nie musze jeszcze raz wypelniac - a normalnie to odsylalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 🙂

dziewczyny czy u was też jest tak, że prawie cały czas musicie zajmować się maleństwem i ciężko cokolwiek zrobić. Maluszek w dzień śpi bardzo czujnie, usypiam go na rękach a jak odkładam do łóżeczka co chwile się przebudza. i popłakuje. Problem jest czymś się zająć bo co chwile muszę do niego. Wcześniej potrafił twardo przespać nawet 3-4 godziny a teraz nie 😞. Zastanawiam się co ja źle robię i zaczynam mieć doła. Jak jest u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek! ;*
no ja jakoś teraz nie mam za dużo czasu aby tu zaglądać, bo jak mały śpi to ja też na moment się położę. No a dzisiaj maluszek ma jakiś marudny dzień.. śpi bardzo czujnie, ale to przez to, że ja coś zjadłam i nie umie kupki zrobić, męczy się strasznie.. 😞 dałam mu troszkę herbatki z kopru, no i kupka była no ale teraz na nowo się męczy.. tylko zastanawiam się co zjadłam nowego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz po lekarzu pani doktor stwierdziła że może katarek być przez ząbkowanie a kaszelek był z rana możliwe że spowodowany zaleganiem flegmy po całej nocy (bo teraz nie kaszle wogóle) mam dawac syropek i nasivin...

a pokaże wam mojego małego hardcora: 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...