Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wy się ścigacie to wiecie, trzecia skorzysta i ja będę pierwsza 😜

ja się troche rozchorowałam, dzisiaj cały dzień w łóżku z małą u boku, no ale co zrobić?
mam nadzieję że jej nie zaraziłam...chociaż dzisaij spała w trakcie dnia trzy raz, jak za starych czasów 🙂

kasia sposób na butelkę niezły 😁 a co do tych skojarzonych to już któraś osoba mi mówi że po nich dziecko ma za każdym razem gorączkę... 🤔 także nie wiem czy to takie dobre jest?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monic! hehe teraz wchodze na Twoje dzieciątko z konkursu zagłosować i patrze a tam moja mama LUBIE TO Ci dała 😁 😁 a nie wie że to Twój dzidziol 🙂 🙂 i że my się 'znamy' 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny;*
Dosik trzymam mocniutko kciuki, żeby Kacperek wyzdrowiał 😘
mnie nie było, bo małego w środę zawieźliśmy do szpitala z żółtaczką, bo wychodząc ze szpitala miał 9,5 ale jak położna przyszła do nas to powiedziała, że na pewno ma więcej i dostaliśmy skierowanie do szpitala.. niestety w Zabrzu rodzice nie mogą być z dzieckiem, no i musieliśmy zostawić o samego co mnie bardzo podłamało i nie miałam ochoty nawet kompa włączać.. no ale dziś już maluszek jest w domu.. pojadł i smacznie śpi 😁 w poniedziałek mamy jechać jeszcze tylko na USG główki, bo dziś nie było lekarki, która to badanie robi.. bo mój malutek bardzo wygina główkę do tyłu jak leży i zobaczymy czy coś wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIERWSZAAAAA 🙂
hyh 🙂

Tuska echh...witam wśród niekończących się problemów z dziećmi 😞 ale dobrze, że już jest z Wami!! i niech będzie zdrowy jak najdłużej 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no doberek kochane

dzis wam odpuscilam ale nie znacie dnia ani godziny 🙂 😁
Agus ciesze sie ze twojej mamie podoba sie moj Filipek - znajoma mojej mamy myslala ze on ma naprawde takie uszy 🤪 powiedziala " bardzo ładny ten Filipek i nie szkodzi ze ma takie uszka 🤪"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

Tuska dobrze że mały już w domciu ;* a to że rodzice nie moga być z dzieciaczkami to wiem bo i w Zabrzu i w Świętochłowicach to samo 😞 moja Zuzka miałą troszkę więcej bo 3 tyg. jak trafiła do szpitala i była tam ponad tydzień co ja przeszłam to moje... 😞 serce mnie bolało że muszę ją tam samą zostawić 😞 min. przez to straciłam pokarm... 😞 no ale czego sie nie robi dla zdrowia maluszka... 🤨

miłego dnia ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień doberek;*
mnie naprawdę jakaś depresja łapię non stop bym ryczała.. jeszcze mały się tak do butli przyzwyczaił, że cyca nie chce 😞 póki mam pokarm to ściągam laktatorem i wkładamy go do lodówki, a później odgrzewamy zazwyczaj w nocy.. no a dziś mąż robił sztuczne mleczko.. mamy bebiko ale chyba musimy zmienić, bo nie umie się dobrze załatwić.. pruka i pruka, a w pieluszce małe bobki tylko .. no i na policzkach ma czerwone krostki, ale to ja chyba coś zjadłam i to po moim mleku ma..

no a do tego mam ściągnięte szwy i mnie nie powiedziano ja urodziłam, że bardzo popękałam ogóle przemilczeli to, dopiero jak poszłam ściągnąć szwy to mój gin mi powiedział, że bardzo popękałam..
ale przemilczał kwestię tego, że troszkę lekarzowi ręka zeszła jak mnie zszywał, no i mam taki kawałek skóry..po prostu jestem załamana! strasznie to wygląda 🤢 to nie mąż nie będzie chciał i będzie miał zahamowania tylko ja.. no i pocieszali mnie, że nie mam dużych rozstępów na brzuchu.. a dla mnie są straszne.
W ogóle ciężko mi będzie siebie zaakceptować..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuska8 napisał(a):
dzień doberek;*
mnie naprawdę jakaś depresja łapię non stop bym ryczała.. jeszcze mały się tak do butli przyzwyczaił, że cyca nie chce 😞 póki mam pokarm to ściągam laktatorem i wkładamy go do lodówki, a później odgrzewamy zazwyczaj w nocy.. no a dziś mąż robił sztuczne mleczko.. mamy bebiko ale chyba musimy zmienić, bo nie umie się dobrze załatwić.. pruka i pruka, a w pieluszce małe bobki tylko .. no i na policzkach ma czerwone krostki, ale to ja chyba coś zjadłam i to po moim mleku ma..

no a do tego mam ściągnięte szwy i mnie nie powiedziano ja urodziłam, że bardzo popękałam ogóle przemilczeli to, dopiero jak poszłam ściągnąć szwy to mój gin mi powiedział, że bardzo popękałam..
ale przemilczał kwestię tego, że troszkę lekarzowi ręka zeszła jak mnie zszywał, no i mam taki kawałek skóry..po prostu jestem załamana! strasznie to wygląda 🤢 to nie mąż nie będzie chciał i będzie miał zahamowania tylko ja.. no i pocieszali mnie, że nie mam dużych rozstępów na brzuchu.. a dla mnie są straszne.
W ogóle ciężko mi będzie siebie zaakceptować..


Tuśka ja też miałam długo takie podejśćie do siebie 🤨
w sumie czasem mi sie wydaje ze do teraz mam
nie mozesz tak myśleć
wydałaś na świat cudnego syna i to się liczy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska początki zawsze są ciężkie... 🥴 trzeba wziąść się w garść :* najważniejsze że masz maluszka ZDROWEGO cudownego i kochanego a do tego masz męża ktory też jest dla ciebie wsparciem ;* zobaczysz już niedługo bedziesz się cieszyć życiem :* razem z rodzinką ;* trzymam za to kciuki mocno ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam taką nadzieję, bo jak na razie to jestem przeszczęśliwa, że taka mała istotka jest i kocham Go nad życie.. 😘 z tym, że ja muszę się pozbierać i zaakceptować zmiany, ale zmiany mojego wyglądu 😞
bo jeśli chodzi o zmiany jakie zaszły przez przyjście na świat Alanka to ja już byłam na to nastawiona przed porodem i tłumaczyłam mojemu mężowi jak dużo się zmieni z tym, że on nie rozumiał..dopiero teraz zobaczył jak to jest.

A co do zmian wyglądu mojego ciała to głupio mi, ale wolę, żeby mój mąż mnie nie dotykał.. w ogóle nie przytulał.. źle się z tym czuję, bo ja tylko mąż mnie przytuli jak leżymy albo coś to ja zawsze coś wymyślę..idę do kuchni łazienki albo ogólnie wstaję.. 🥴 🥴
przepraszam, że tak tu piszę o wszystkim, ale lepiej mi jak komuś się wygadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska kochana właśnie po to tu jesteśmy żebyś się mogła wygadać komuś 😉
niestety ja cię nie zrozumiem... 😞 bo tak nie miałam ale na pewno znajdzie się kilka osób które przeżyły to samo i tak samo się czuły... do tego do radzą ci jak się z tym uporały ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...