Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jestem, żyję 😉 Miałam jak zwykle duuuuuużo czytania Was, bo już parę dni nie wchodziłam na brzucha. Umówmy się na ten spacerek, co? Bo się rzeczywiście dawno nie widziałyśmy, a w jednym mieście mieszkamy 🙂 (prawie wszystkie 🙂 swoją drogą - ciekawe co u Malwinki?) A to zawsze fajnie sobie na żywo pogadać, i maluszki pooglądać 🙂
U nas nadal ząbków brak 🙂 Z nowości z innej, nie dziecięcej bajki: zamówiłam przedwczoraj kieckę ślubną 🤪 W końcu się zdecydowałam. A wybór ciężki. Nie wstawię Wam niestety zdjęcia, bo nie chcę tego tak "w eter" przed ślubem puszczać, żeby niepowołane osoby nie widziały 😉 Powiem tylko, że prawie cała koronkowa, ecru. Teraz myślę o dodatkach, bo za równe 3 miesiące ślub 🤪!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Ewuś. Ale pewnie jesteś podekscytowana 🤪 Kurczę, 3 miesiące to niewiele 🤪 Już siebie Ciebie wyobraziłam jak ładnie wyglądasz w tek sukience bo masz piękną twarz i oczy także sukienka koronkowa jak najbardziej pasuje 🙂 Zresztą ważne że się dobrze w niej czujesz 🙂
Ja wysprzątałam chałupę ale łazienkę jak zwykle zostawiam Rafałowi hehe 😁 😁 😁 Namęczyłam się przy obieraniu młodych ziemniaków ale jaka później przyjemność w jedzeniu 😉 🙃 Aha dziewczyny- dawałyście już żółtko dzieciom?? Bo już można i chyba będę wiejskie zamawiać 🙂 Dzisiaj chciałam Gabrysi zrobić właśnie żółtko z ziemniaczkiem ale mam jaja ze sklepu więc nie wiem... No to tyle chyba. Za godzinę będzie Rafi więc zjemy obiad i ruszamy w miasto bo idziemy wypowiedzieć OC w PZU. A malutka dzisiaj spała już 2 razy po godzinie także super 🙂 Miłego dnia mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hejka my po spacerku i znów mały spał na dworze 3,5 godz 🤪Martus tez mam dzis ziemniaczki i jajko sadzone i do tego kefir hehe 😜Ewcia no to super ze juz zdecydowałas sie jaa sukienka napewno ładna 🙂Mój juz wyzdrowiał wiec w przyszłym tyg idziemy na szczepienie które miał przelozone 🙂Mojemu daje ja ziemniaczki to na poczatku wypluwał a juz teraz nie je za duzo niechce ale niech smaczek juz łapie hehe 🙂Mój jest najlepsze po tej chorobie sie przestawiał z wstawaniem Martus słuchaj co dzien wyspany jest o 5.15 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laseczki ale dziś grzeje co??? Ewcia napewno pieknie będziesz wyglądać w koronkowej sukience 😜 my zaliczylismy dziś strasznie dluuuugi spacer z jednym piwkiem w parku 😜 zrobiłam obiadek, posprzatałam tak jak Ty Martus całe mieszkanko i zaraz znów ruszamy na dworek...a tak apropo wczoraj poszlismy popołudniu na spacer na Hanki Sawickiej a tam wielki festyn rodzinny 😲 pełno ludzi, zabawek, zespołów, budek z jedzeniem...no masakra! standardowo Elizce kupiliśmy na taszach zabaweczkę a my z mężusiem jedzonko...he he 😜 no to pozdrawiam Was gorąco Kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hejka my po drugim spacerze dzieci juz wykapane my dzis bylismy na festynie u Kacperka w przedszkolu bo dostalismy zaproszenie 🙂mały sie wylatal a mniejszy cały dzien przespał 😜Ja na jutro zakupy zrobiłam bo bedzie spagetti 😜Dziewczyny wy jak co jecie to wasze dzieciaszki tez garna do waszego jedzenia mój Adas jak ja przełykam to normalnie az sie trzesie jakby miał na to ochote hehe 😜Po zatym bez zmian zaraz pójda spac bo mały pewnie zrobi pobutke o 5.15 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka. Tak Reniu, u mnie to samo ha ha. Jak ja jem to mała mi w gardło zagląda 🤪 😁 😁 😁 Aż czasem przykro mi jeść bo ona się rwie a ja nie mogę jej tego dać 😜 Także staramy się żeby ona jednocześnie też miała obiad i jednocześnie jej daję by jadła z nami 🙂 Udowodniono naukowo że wspólne posiłki wpływają na elokwencję u dzieci więc celebrujmy wspólne posiłki 🙂 🙂 🙂 Karolcia słyszałam, ze był festyn na Polach Marsowych właśnie ale jakoś mi ciężko dupę było ruszyć a na przeciwko mojego bloku był Dzień Dziecka więc tam się pobawiliśmy- był taki śmieszny Klaun który improwizował wspólnie z dziećmi wiersze m.in. Brzechwy, wyglądało to zajebiście. A moja kruszynka jak zwykle jak muzyka to tańcowała haha. Mąż poszedł grać na X- Box'ie ze szwagrem do kolegi więc ja siedzę i zanudzam 😜 Dobrej nocy 🙂

P.S. Ja jutro robię naleśniki ze serem i truskawkami z polewą truskawkową 😁 Mnnniammmm 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PIERWSZA 🤪 🤪 🤪 Dzisiaj pewnie pustki będą... Zapowiadają 28 stopni a mój Rafi i tata idzie na popołudnie do pracy więc z mamą musimy coś wymyślić bo spacerować w taki upał to masakra 😜 🙂 Muszę się wykąpać i zrobić naleśniki więc zmykam 🙂 Miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello...ale dziś był upał..oj oj oj 😲 moja Księżniczka właśnie leży w łóżeczku po wspólnych tańcach i śpiewach z mamusią przy muzyce z radia..he he 😁 Elizka chyba będzie imprezowa kobietka po mamusi ☺️ a co tam u Was ??? dobra lecę przeczytać jeszcze bajeczkę na dobranoc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meldunek 🙂 To ja druga dzisiaj 😉
My też od 7 nie śpimy, przed chwilą wstawiłam rosół a na drugie kurczak ziemniaki i młoda kapustka 🙂 Dzisiaj kolejny dzień upału- 31 stopni!! 🤪 Przecież to jakaś masakra 😁 Mój na popołudnie do pracy więc lecę do rodziców 🙂 Moja siostra zdaje teraz egzaminy i ma obronę pracy licencjackiej w Kolegium Języków Obcych więc jesteśmy wszyscy pod napięciem 🤪... 😉 Przypomina mi sie od razu ile to stresu było...Ech 🙂 Mała śpiąca więc idę ją położyć, może zaśnie a ja resztę obiadu zacznę szykować no i śniadanko 😉 Została mi z wczoraj sałatka kebab gyros bo robiłam na kolację więc zaraz ją skończę hehe 😁 😁 😁 Cudownej niedzieli życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie trzecia melduje my tez juz od 7mej o 8.30 byłam z Adasiem w pareczku bo upał sie robi i teraz wrócilismy pospał se dwie godzinki w chłodzie i na swiezym powietrzu bo mężus robi obiadek 🙂Tez Martus mam dzis młoda kapustke młode ziemniaczki z koperkiem no i filecika z kurczaka uwielbiam 😜Po południu pójdziemy na spacerek wszyscy no i na lody standar 😁Miłego dnia kobietki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostałam cynk od koleżanki że jest potrzebna po pedagogice osoba do ośrodka adopcyjnego i mam jutro CV zanieść- praca polega głównie na wywiadach z rodzinami które chcą być rodziną zastępczą lub chcą adoptować dziecko, sprawdzanie warunków mieszkaniowych etc oraz papierowa robota czyli sporządzanie pism do sądu w ww. sprawach. Praca mi odpowiada bo to na pół etatu od rana prawie zawsze i płaca 1200 brutto czyli na rękę ok 900 zł a obecnie nawet mniej zarabiam na cały etat. Praca niby miałaby być od września ale szkolenia pewnie wcześniej. Co o tym sądzicie?????;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja tez sie melduje u nas wszystko po staremu maly teraz zasnoł a potem wybieramy sie do Opatówka na zlot motorów a potem na lody; 😜Martus jak masz taka propozycje to próbuj nawet niezłe warunki 😉jutro idziemy na kontrole do hirurga zobaczymy co nam powie az sie boje 😮uciekam na obiadek miłego dnia zycze;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny, jestem 🙂 tak w skrócie wam napiszę - wczoraj bylismy na jais tagrach budowlanych na czestochowskiej i tak prażyło jak na patelni 🙂 upał że masakra, a wieczorem byłam w carskiej na panieńskim u kuzynki i smichy chichy były 🙂 i Ewcię spotkałam 🙂 ale potem gdzies zniknęła 😞 a dzisiaj rano miałam kaca jak nie wiem 🤢 ale juz teraz jest nie źle 🙂 a zaraz jedziemy do moich rodzicow 🙂 dobra kończe bo mąż marudzi 😞 le ble ble 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello...my właśnie wróciliśmy ze wsi, cali spaleni od słońca 😲 nawet w mieszkaniu jest tak gorąco, ze Elizunia nie może zasnąć- masakra!!! zastanawiamy się nad zamianą mieszkania na większe, i napewno nie wybiorę z oknami wychodzącymi w kierunku takim jak tutaj bo znów będzie sauna! a pozatym wymysliłam co zrobić żeby nie oddawać Dzidzii do żłobka, ale o tym moge powiedzieć na spotkaniu (na żywo) he he... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze dziewczyny zwolnic tempo !!!! nie nadazam sorki mnie dlugo nie bylo. szkola i pracy szukam ciagle i ooo zeszlo 🙂 ale Zdalam wszystko 🙂 i cale szczescie 🙂 a w srode ide na rozmowe kwalifikacyjna 🙂 wiec moze cos sie tam wykluje wkoncu cos sie ruszylo 🙂
Witam wszystkie nowe forumowiczki jakby cos radzimy pomoca 🙂 no sorki dziewczyny pewnie nie jeden spacer zawalilam 😞 przepraszam prosze o wybaczenie :P nawet pokóte zrobie codzien godzina na brzuszku hihi 🙂 jak tam dziewczynki jakies plany na Wakacje 🙂 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 Jestem padnięta więc w telegraficznym skrócie napiszę 😁
Do południa był taki swar że masakra, u moich rodziców za blokiem zrobiliśmy sobie mini- działkę i tata przygotował dla Gabi basenik z daszkiem więc pierwszy raz się kąpała księżniczka na dworze hihi. Co prawda nie długo- 10 minut bo jeszcze dobrze nie siedzi więc się męczyła a poza tym na pierwszą kąpiel to wystarczająco. Woda oczywiście ciepła 🙂 Ależ była zdziwiona 🤪 Kupiłam jej strój kąpielowy w Tesco i jak założyłam to myślałam, że padnę hehe- przepięknie wyglądała!!! 🤪 🙂 🙂
X-Factor wygrał Gienek,- dzięki Bogu 😜 Nie mogę na tego Szpaka patrzeć 😠 😠- wywołuje we mnie agresję ha ha 😁 😁 😁
Zaraz Rafi wraca więc wyślę go po piwko bo topię się w tej chałupie a nie ma to jak piwo na ochłodę 🤪 😜
P.S. Miało być w telegraficznym skrócie ha ha ha- nie wyszło 😁 😁 😁 😜 😜 😜 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip rosnie 🙂 jest zdrowy dzieki Bogu i chyba cos mi sie wydaje ze zabki mu pojda. gryzie wszystko co popadnie ciagle marudny jak je to tylko troche i odrazu mruczy, i ciagle spac i taki dziwnie roztargniony jest. hmmm sama niewiem czy to by cos na te zeby takiego sie dziaoo. Ja w piatek ide po dyplom moze uda mi sie go zabrac zeby zobaczyl jak mama pieknie szkole skonczyla 🙂 wczoraj powysylalam tyle CV ze sama sie pogubilam ale szukam pracy w szybkim tempie w srode mam rozmowe zobaczymy co z tego wyjdzie. 🙂 A jak tam wasze pociechy dziewczyny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hejka my wrócilismy ze spaceru ale upał 🤪Witaj Malwinko dawno cie nie było no mój mały zamiast brac sie za siedzenie to bierze sie za raczkowanie jak nie lubiał lezec na brzuszku to teraz ciagle podnosi pomału pupe i przesówa sie do przodu 🤪Ciagle bawi sie swoimi stopami potrafi sie w nocy obudzic i gadac do swoich stóp 😁Jutro idziemy na szczepienie 🙂Po zatym bez zmian wczoraj zjadł mi pół miseczki prawdziwego rosolu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂! No co z tym naszym spacerem? Coś wykluć się nie może, a już bym się z Wami chętnie zobaczyła 🙂 Wercia, wiem, że czasami krążysz na spacerku w moich okolicach, więc gdybyś była w pobliżu to napisz. Albo którakolwiek z kobietek. Wera, a jak my się wtedy spotkałaśmy w Carskiej, to Wasz wieczór panieński chyba już się zbliżał ku końcowi, co? Bo Twoje koleżanki niektóre to już takie jakieś "wymęczone" biedne w tej loży siedziały 😉 A my na chwilę wyszłyśmy na fajeczkę na dwór, a potem jeszcze mi gdzieś tam mignęłaś i już Cię więcej nie widziałąm 😞 A my praktycznie cały czas na parkiecie. I wróciłam do domu o 4, jak świtało. Ale ze mnie wyrodna matka, nie 😉? Kasia by mi wygarnęła 😉.
Martuś, a w ogóle dzięki za komplement odnośnie tej twarzy i oczu 🙂 Zrobiło mi się baaardzo miło, tym bardziej, że po tej ciąży to tak czasami trochę na bakier z poczuciem własnej wartości.. Mam nadzieję, że u Was z tym lepiej 🙂 A Gabrysia w tym baseniku i w stroju kąpielowym musiała wyglądać prześlicznie, jak mała syrenka 🙂! Te małe kostiumy kąpielowe po prostu rozbrajają 🙂! Pewnie szalała z radości w wodzie 🙂 A jak tam postępy w przestawianiu na butlę? I składaj to cv, koniecznie, bo ta praca brzmi całkiem interesująco.
Karolcia, ciekawa jestem, jaki to sposób wymyśliłaś na uniknięcie żłobka 🙂? Musisz nam koniecznie zdradzić, bo na pewno niejedna z nas by się chętnie do tego zastosowała 🙂
Oj, muszę kończyć. Młoda już się obudziła po drzemce. A w ogóle przedwczoraj WSTAŁA 🤪!!! Ma już łóżeczko obniżone od paru dni, a tu przedwczoraj niespodzianka: patrzy mi w oczy, uśmiech, bach za szczebelki i do góry, na nóżki 🙂! I tak parę razy pod rząd 🙂 No szok 🙂..A niedawno ją rodziłam 🙂...
No i Malwinka - witamy ponownie 😉!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Ewcia, my panieński miałyśmy juz od 20-tej. A na drugi dzień Marika (przyszła Pana Młoda) miała ślub cywilny o 12.30 🙂 dlatego impreska musiała się skończyc trochę wcześniej. Byłyśmy jeszcze na złotym rogu na małym jedzonku i wróciłyśmy do carskiej i chyba wtedy sie spotkalyśmy 🙂 a potem też byłysmy na parkiecie jeszcze i znowu w loży i wyszłyśmy na dwór pod złoty bo jednej sie przypomniało ze tez jednak chce cos zjeść 🙂 no i jakos po 1 przyjechał narzeczony Mariki i nas poodwoził do domów 🙂 krótka impreza ale za to bardzo intensywna 🙂 ja czulam się nieźle, miałam małą bombkę ale na drugi dzień było..... 🤢 nie za ciekawie, nawet nie poszłam na cywilny ale to był tylko taki bardzo kameralny ślub, bo oni i tak biorą ślub kościelny w sierpniu a teraz się starają o kredyt i musza być małżeństwem, a tam do czegos tam im jest to potrzebne dlatego wcześniej.
Na o dziś upał jak cholera, Agatka właśnie zasnęła, będziemy chyba dzisiaij siedziec na balkonie bo tak gorąco że szok, musze wkońcu poprawic ostatecznie ta pracę mgr i mieć juz święty spokój 🙂 no i muszę jeszcze taki jeden projemt zrobić, no i wydrukować sobie opracowane pytania na obronę i bedę się powoli juz ich trochę uczyc, albo przynajmniej poczytać 🙂 ok kończe, bo zawsze mam takie zamiary ale jak mam neta to zamiast uczyć się to ciągle szukam auta albo na brzuszku piszę 🙂 to miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze nowa koleżanka i moja imienniczka. Witam Malwine 🙂 mam chwile bo udusilam malego i spi wkoncu 🙂 a jak tam u was dziewczynki? upal jak cholera eh nawet wyjsc nie ma jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...