Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No hejk ja na chwilke bo mały sie obudził 🙂Co za paskudna pogoda.Martus ja kurczaka robie tak kupuje warzywa na patelnie sa juz z przyprawa w srodku do kurczaka i podsmazam fileta z kurczaka w kosteczke i oddzielnie gotuje ryz pycha 😜Mozna tez inaczej ale ja wziełam prosty przepis z ksiazki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Weronika a napisz mi ile twoja Agartka zjada?Mój juz zjada180 bo czasami zje i ciagnie pusta butelke ale ja nawet dosypuje do mleka 1 łyzke kaszki zeby miał gestrze 🙂Jestem ciekawe ile wasze pociechy zjadaja z buteli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatka zjada na dzień:
4 x 150ml mleczka
1 x 100ml zupki z łyżeczką kaszki glutenowej
1 x 100ml soczku bądź deserku 🙂
a wogóle teraz to sie ciągle bawi nóżkami, podnosi nóżki i chwyta stópki i sobie śmieszknie skrzeczy i gada coś w stylu "bła bła bła" 🙂 i przewraca się na boki 🙂 a jak sie ją rozśmieszy to śmieje sie w głos, najczęściej jak ją gilgoczę po brzuszku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha tak pytam bo mój zjada 3 razy dziennie po 180 butli z mleczekiem, jeden 1 słoiczek obiadku,1 słoiczek deserku czasami ze 2 biszkopciki czy tam chrupke i duzo mi pje soczków.Pytam bo nie wiem czy to w koncu mało czy duzo? 🙂Weronika mój tez duzo bawi sie stopkami juz tak jak wczesniej pisałam przewraca sie z plecków na brzuszek a ostatnio byłam w kuchni wchodze do pokoju a on mi sie przesunoł z maty na dywan hehe 😁ah te nasze dzieciaszki.Ja niemoge siue doczekac kiedy Adas sam bedzie siedział 🙂Mój KACPER juz siedział na 6mies ale Adas raczej nie bedzie sam siedział jak go trzymam na kolanach to bardzo odpycha sie do tyłu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My pospałyśmy z malutką 2 godziny 🤪 Wyszłabym na spacer ale ta pogoda mnie dobija, gdyby chociaż przestało padać... Moja ma etap gryzienia stópek hehe i przewracania się na boki. Na brzuszek jeszcze jej ciężko 😁 Nie wiem ile zjada mleka bo nie jestem w stanie ocenić ale ok 3-4 razy dziennie pije do tego pół albo cały słoiczek deserku i tak samo obiadku, soczków nie pije w ogóle- i powiedzcie mi skąd ta waga?? 🤪 🤪 🤪 Idę zjeść obiadek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też wstałam z godzinnej drzemki, zjadłam obiadek i czekam za Elizką 😜 jejku gdybym codzień mogła mieć taką godzinna drzemkę, matko ale bym skakała z radości 😁 jutrzejsze spotkanko zbliża się wielkimi krokaaaami...ciekawe czy wypali, tak mówimy teraz o nim no i zobaczymy! muszę zerknąć na tvn jaka będzie jutro pogoda i w weekend bo jedziemy na urodzinowego i imieninowego grilla na wieś...no i musimy kupić jakiś drobny prezent córeczce pod te imieninki 🙂 ostatnio widziałam w sklepie ale to dla takich dzieci samodzielnie siedzących zbę albo lwa na biegunach- zarabiste, już bym kupiła Małej no ale po co ma leżeć i czekać, teraz narazie i tak idziemy po to zamówione krzesełeczko do jedzenia- cale różowe, no oprócz nóżek he he 😁! to do wieczorka Kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hejka my po spacerku fajnie bo nie pada ani nie ma wiaterku pochodzilismy po sklepie i w rossmanie bylismy i tak dzien leci.Martus twoja to bardzo dobrze Gabrysia wyglada ale to jest efekt karmienia piersia super 🙂Dziewczyny wiem ze to złe ale mój mały bardzo lubi patrzec na bajki na MINI MINI bo mój starszy synek oglada czasami Adas potrafi godzinke jak np robie obiad ale go potem biore bo zeby mu sie oczka nie popsuły: 🙂Kurcze miałm wam powiedziec ze walcze z komarami tak Adasia pogryzly ze szok niewiem czy dobrze bedzie jakbym włączyla RAIDA?Wy pewnie na spacerku potem zajrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello, Karolina - tak poprawiłam pracę 🙂 wreszcie i mam nadzieję że już się nie doczepi niczego bo jutro jadę 🙂 no i potem wracam i wypad na imprezkę 🙂 a i wiecie co.... znalazłam wkońcu idealną ofertę z autkiem dla mnie 🙂 wkońcu znalazłam i w sobotę jedziemy az pod niemiecką granicę, ale sie cieszę bo na taką okazję czekaliśmy, juz głupiałam od tych wszytskich matizów i byłam zła że zawsze coś nie tak było, albo za drogi albo coś, ale teraz jest już super, jest to co chciałam 🙂 będę miała autko 🤪 no i w poniedziałek od razu idę do pracy zanieść wniosek o urlop wychowawczy i zarejestrować samochód a i jeszcze do skarb ówki 🙂 no i zależy czy ma jeszcze ważne ubezpieczenie bo musiałabym jesczze ubezpieczyć gdzieś. Ale patrzałam już w necie w porównywarkach w znalazłam najtańsze ubezpieczenie oc w hestii za 220zł 🙂 no jestem taka podniecona ze szok 🤪 a karol zaraz pojedzie na piłkę i nie rozładuje mojego napięcia 😁 se se se ale głupia jestem 😜 hi hi hi ale to przez ten samochód 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Werka, Ty to chyba w totka wygrałaś, bo kurczę stać Cię na mieszkanie na Korczaku i teraz na auto?? Podziwiam...Jeśli chodzi o moja przyjaciółkę, to był po porstu zbieg okoliczności - a takie się zdarzają.
Dziś nad morzem wietrznie i to bardzo. Siedzę w pokoju, piję gorącą czekolade i słucham moich ukochanych Depechów 😁 Założę się, że nasz Maluda też będzie fanem Dave, tak jak my 🤪 Dave Gahan ma tak seksowny tyłek, że szok 😘
Jeszcze tydzień nad Bałtykiem, a potem już wracam do Kalisza na cały lipiec, a od sierpnia przenoszę się do siostry do Poznania, bo tam chcę rodzić. A ponieważ będę miała co tydzień wizyty, to nie chciałoby mi się dojeżdżać...No i w końcu pobuszuję po sklepach, bo w H&M już zaczynają się wyprzedaże, więc szansa, że się obłowię jest duża...Marta, Ty też jesteś fanką H&M, prawda?? A w Kaliszu będzie dopiero w 2013 roku. Teraz jest fajnie, bo rzadko kto w Kaliszu chodzi w tych ciuszkach, a potem już co druga osoba na ulicy będzie miała tę samą bluzkę. A w Kaliszu lubię Konfex, bo tam mają dużo markowych ciuchów...Dużo sukienek mam stamtąd, bo są w naprawde fajnych cenach. Ale jak już będzie H&M, Orsay, Camaiu, C&A, ZARA to będzie buszowanie 🤪 🤪
Dobra, wracam do słuchania http://www.youtube.com/watch?v=l60otR7g87I - sexi tyłek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znów mjestem 🙂 wiecie o której dziś zasnęła Elizka????????????? o 19.15 🤪 🤪 normalnie sama nie wierzę, może dlatego że w mieszkaniu jest chłodniej...ale pewnie jutro będzie trzymać mamusię długo przy łóżeczko, żebym nie szła na spotkanko 🥴 mam jeszcze jedną wiadomość : koleżanka zaoferowała mi prace od połowy lipca, na cały etat co drugi dzień po 10 godzin....i nie wiem co robić, muszę jej dać odpowiedź już w tą sobotę! jejku co ja zrobię z Elizką? nie chcę wracać do poprzedniej pracy, więc to było by idealnym rozwiązaniem...jeszcze nigdy nie miałam przed soba tak trudnej decyzji, czuję że jestem w czterech ścianach gdzie nie ma jakiegokolwiek wyjścia 😞 Werka bardzo się cieszę, że znalazłaś w końcu idealne autko, jutro przy piwie rozładujesz emocje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PS
Joasiu ten facet faktycznie jest niezły, weszłam posłuchać utworku 😜 H&M 😜 jest całkiem całkiem, ale ja ogólnie uwielbiam NewLook...ciuchy zajebiste (sorki za wyrażenie)...poprostu wariuję jak jadę do Łodzi i wchodzę do tego sklepu, mój mąż też już doskonale wie że nic mnie tak nie uszczęśliwia (odnośnie zakupów) jak New Look, i jak za bardzo nie chcę jechać do teściów, to szantażuje mnie zakupami w tym sklepie 😜 dla mnie bomba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Między nami znów zaiskrzy, odnajdziemy blask i wdzięk
Zakończymy smutny shopping sztucznych, galerianych szczęść
I będzie jak dawniej, przestańmy się spieszyć
Zacznijmy od nowa, od tych małych rzeczy

Budujemy nasz dom na piasku, cena nie gra roli dziś
Kupiliśmy prawie wszystko, ale wciąż nie mamy nic
Chcę pozbierać znowu myśli, słyszeć bicie naszych serc
Widzieć ile szczęścia w sobie kryje każda mała rzecz

Cieszmy się z małych rzeczy
Bo wzór na szczęście w nich zapisany jest

I będzie jak dawniej, przestańmy się spieszyć
Zacznijmy od nowa, od tych małych rzeczy
I będzie jak dawniej, przestańmy się spieszyć
Zacznijmy od nowa, od tych małych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też tak pasuje 😉 i w tym samym miejscu;>? Mam nadzieję, że idą te co ostatnio i oczywiście te których ostatnio nie było :P Karniaki muszą wypić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he w lipcu będzie kolejny powód do zrobienia imprezki kochana :P teraz idziemy bo Karolinka ma urodziny a w lipcu ja mam imieniny także następny powód już jest do wyjścia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu tak się może wydaję ale no mieszkanie kupilismy właśnie akurat już kilka lat wcześniej kiedy były połowę tańsze niż teraz 🙂 a autko za 5500zł z oszczędności 🙂 no ja ogólnie nie narzekam na naszą sytuację finansową co nie znaczy że jest jakas super, zawsze może być lepiej lalbo gorzej ale też się nie chwalę bo nie ma czym, poprostu mamy jak mamy, każdy ma inaczej, nie mam o czym gadać 🙂
ja jutro będę chyba tez koło 21 a może nawet później bo jak wy sie umawiacie na 21 tam gdzie wtedy i pójdziecie na nogach to troche wam to zajmie wiec może kla popjadę 🙂 to już mamy 2 okazje - urodziny Karolini i moje autko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalka1991 napisał(a):
he he w lipcu będzie kolejny powód do zrobienia imprezki kochana :P teraz idziemy bo Karolinka ma urodziny a w lipcu ja mam imieniny także następny powód już jest do wyjścia 🙂

No to może jeszcze uda mi się wpaść / przykulać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasne Werka, że każdy ma inaczej. Ja też nie narzekam, bo oboje pracujemy i nie są to zarobki w skali średniej krajowej, ale mimo wszystko musielismy wziąć kredyt na mieszkanie i samochód też mamy jeden. A mieszkania kilka lat temu z pewnością nie były połowę tańsze, bo my najpierw mieszkaliśmy na tym osiedlu w bloku nad Ambasadą Urody i Novum chciało już prawie 2600 za metr, a teraz jest 3200, więc różnica niewielka. No, ale nie spieram się, skoro twierdzisz inaczej. W rynku nieruchomości jestem dość biegła, bo współpracuję z kilkoma deweloperami, więc w tym temacie też mogę pomóc, jakby była taka potrzeba.
A ten weekend w Kaliszu ciekawie się zapowiada, bo znów święto Kalisza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...