Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc kobiety ja dzis spałam tylko 3 godziny jestem nie przytomna małegp boli brzuch a najgorsze jest to ze nie robi kupki ani nie wymiotuje jak na wirus?nie wiem dzis dalismy jego mocz na Polna wynik odbierze maz o 11ej i znów ide do lekarza bo chce go obejrzec 😞Cały dzien wczoraj płakał i go nosiłam nawet juz wózkiem go woziłam po mieszkaniu bo nie czułam rak sorki ze wam tak sie zale ale poczuje sie troszke lepiej.Powiem wam ze czasami brakowało mi sił az płakałam i to drugie dziecko a ja se nie radziłam ten jego płacz gorzej niz kolka i to bez przerwy nawet jak go na recach nosze 😞Nikomu tego nie zycze chore dziecko to chyba cos najgorszego.W nocy musielismy mu załozyc specjalny woreczek na siusiaka kupiony w aptece zeby nasikał no i rano mu sciagłam i było siusiu teraz zobaczymy wynik potem wam napisze pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze tu cisza pewnie wszystkie na spacerkach,a wiec tak wyniki wyszły dobrze było podejrzenie ze ma bakterie w moczu z tad ten placz ale dzieki bogu nie 🙂Juz jest lepiej bolał go brzuch ja podejrzewam ze od kaszek wiec narazie odstawie mam podawac Lakcid zeby sie te jelitka unormowały 🙂 🙂Juz sie dzis zabawił to juz plus bo wczoraj cały dzien krzyk i płacz to była masakra 😞Dzis w pareczku spał se dwie godzinki juz nadwór z nim nie ide bo za goraco mam 30stopni na termometrze i by mi marudził 🙂Gdzie sie podziewacie co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane....jestem dziś padnięta jak nie wiem 😞 moja Niunia dziś siedząc mi na kolanach zaczęła sama się podnosić 😁 cudowna córunia !!! a co tam u Was? mam nadzieję że 10 czerwiec aktualny....no bo ja czekam z utęsknieniem na kolejne wyjście 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reniu ależ straszna historia z tym Twoim Adasiem 😞 Oby nigdy więcej już go nie bolało... Jak cierpi dziecko to płakać się chce 🤨 Może rzeczywiście te kaszki... Sama zobaczysz skoro odstawiłaś na razie 🙂
Karolcia wielkie gratulacje!! Silna dziewczynka z Elizki!! Brawo 🤪 🙂 🙂 🙂 Impreza może nie pełnym tego słowa znaczeniu jak dla mnie ale oczywiście jestem "za"- wypiję jedno piwko i będzie ok 🙂
Ja dopiero skończyłam robić w garach bo robiłam gołąbki a jutro sos pomidorowy do nich a została mi kapusta więc i zupę "parzochę" zrobiłam. Oczywiście jeszcze się gotuje to i to 😜 Poza tym pranie się pierze więc muszę czekać. Super że burza była więc teraz pootwieram okna żeby się lepiej spało 😉 A w ogóle to dzisiaj spałam do 11:30 z moim dzieckiem- dacie wiarę?? 🤪 🤪 🤪 Moja kochana córeczka jest śpiochem po mamusi ha ha. Ciekawe jak jutro się obudzimy 😉 Pewnie nikogo już nie ma więc Dobranoc 🙂 A w ogóle to musimy zorganizować jakiś spacer- ostatnio rzadko się widujemy a tym samym zaniedbujemy naszą przyjaźń brzuszkową hehe 😁 Buźka mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje sie z rana bo my nie spimy od6tej 😜Mały juz ok w koncu jest pogodny i radosny 🙂Mój Adas juz przekreca sie z pozycji leząc na na pleckach zachwile znajduje sie na brzuszku no i bawi sie stopami nie zawsze mu sie uda ale zdarza sie 😜We wózku zaczyna bodnosic mi głowe taj jak Agatka bo pamietam jak podnosiła a mój jeszcze w tedy nie 😜Kurcze jak ten czas leci za6dni mój mały skonczy 5 mies 🤪Martus widze ze apetycznie gotujesz zjadła bym gołabki bo uwielbiam 🙂Karolinko gratulacje dla córeczki ach te nasze dzieciaszki to sa teraz najpiekniejsze chwile jak obserwujemy z tygodnia na tydzien co nasze dzieci potrafia 🙂Wogóle to wszystkiego najlepszego dla wszystkich pociech!!!w koncu dzis ich swieto 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobietki 😉wszystkiego najleszego dla wszystkich maluszków 😁mój nad wszystko dzisiaj spokojny az jestem zdziwiona ;Martusia zazdroszcze ci ze twoja Gabrysia tyle spi ja pragne chociaz raz pospac do 8 a nie ciagle o 6 🤪dzisiaj zapowiada sie upał wiec cały dzien na dworku pewnie spedzicie my tez pojdziemy jak moje malenstwo sie wyspi;a co z Ewcia ze sie nie odzywa?miłego dnia zycze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Reniu!! Same sukcesy widzę u nas 🙂 Ulcia mały jest spokojny bo wie pewnie że prezent dostanie więc jest grzeczny ha ha 😁 Ja kupiłam z Fisher Price'a kąpielową kaczuszkę- jest w Malutku po 28,29 zł (taka dziwna cena 😜), zwykłego bąka i strój kąpielowy 🙂 Ciekawe komu pierwszy ząbek wyjdzie 🤪 U Gabi chyba nie prędko się zapowiada ale po cóż się spieszyć 😉 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MALUSZKÓW Z OKAZJI DNIA DZIECKA 🙂 🙂 🙂 A ogólnie to chyba nad morze do Ustki pojedziemy bo z Poznania mamy bezpośredni pociąg i tylko 5,5 godziny jedzie a do Poznania nas szwagier zawiezie. Szukamy noclegów póki co a termin to nie wiem hehe. A badanie słuchu słuchajcie nas zapisali dopiero na 18 sierpnia bo sezon urlopowy jest 🤪 😁 Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewuszki 🙂 A moja agatka wczoraj skończyła 5 m-cy 🙂
a życzę wszystkim dzieciaczkom przede wszystkim zdrowia i żeby były szczęśliwe w życiu !!!!!!!!!!!!
my dzisiaj byłysmy w rossmannie po mleczko i kaszki, bo już teraz Agatka je zupki z mięskiem i kaszką glutenową 🙂 i kupłam mojemu dziecku pierwszą książeczkę materiałową 🙂 co szeleści ma lusterko i piszczy i jest przekolorowa w różne zwieżątka 🙂 i sie bawi nią cały dzień, a jak jej pokazałam książeczkę to Agatce aż się ręce trzęsły zeby ją wziąć 🙂 tak to śmiesznie wyglądało i patrze na nią i nadal jest zafascynowana nowa zabawką 🙂
ale dzisiaj burza była co 🙂 lubię burze 🙂 a my miałysmy z karoliną sie dzisiaj spotkać ale przez burze nie spotkalysmy się, ale w poniedziałek się spotkałysmi i posiedziałysmy trochę i opaliłam się na dekoldzie i lecach 🙂
a jutro na 11 idziemy na szczepionkę 😞 ciekawe ile waży i mierzy już mój Agatek 🙂 i popytam trochę o pneumokoki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
No Karolcia, to super, że malutka lubi słoiczki 🙂 Zobaczysz jak przybierze na wadze jak zacznie jeść coś innego niż mleko 😉
Wercia, daj znać jak po szczepionce i czego się dowiedziałaś 🙂

Moje dziecko uwielbia bajki (książkowe) i ma już ich sporo. W Kauflandzie jest seria fajnych bajek za 10 zł każda i chcę kupić wszystkie. I uwielbia bajkę Skąd się bierze mleko?- już się na pamięć nauczyłam a ona się tak cieszy jak jej mówię hehe. Poza tym słuchamy muzyki Mozarta bo ponoć jest najlepsza dla niemowląt a słuchałyśmy w ciąży więc mała ją lubi 😉 A z tatą uwielbia tańczyć hehe- byście to widziały to byście padły 🤪 Rafał ją trzyma na rękach przodem i zaczyna tańczyć to ona rączkami i nóżkami rusza i szaleje że hej hehe, a jak Rafał przestaje to ona też. Wygląda na to, ze jest na prawdę tego świadoma co robi- moja księżniczka 😘 I w ogóle dostała dużo prezentów na DZIEŃ DZIECKA (oprócz od moich teściów ale nie chcę tego komentować bo ciśnienie mi się podnosi 😠 😠 😠 ): Lalkę, klocki Hello Kitty (są miękkie i przeznaczone dla dzieci od 9 miesiąca), basen do kąpieli, bajkę: Zosia bawi się w sklepie, telefon dźwiękowo- świetlny, kaczuszkę kąpielową z Fisher Price'a, wielorybka do kąpieli i chustę 🙂 No to się pochwaliłam ha ha 😁 😁 😁
Rafi na rano w pracy, obiad zrobiony także jestem wolnaaaa 😜 Może któraś ma ochotę wejść do mnie to zapraszam na kawkę 🙂 A może jakiś spacer 😉 Dawać znać 😉 Miłego dnia kochane 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś ha ha moi teście też się nie poczuli i nie przyjechali do wnuka, pojechali sobie do kuzyneczki a mi się tłumaczyła że bała się w samochód wsiąść w taką burzę ;p;d ale 50 km do kuzynki się nie bała ... ogólnie też tego komentować nie będę ;p bo szkoda słów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam dziewczynki my juz po spacerku mały dzis spi całe dopołudnie spał od 8mej rano do 10.30 i juz o 11ej wyszlismy i wróciłam o 14tej z pareczku i cały czas spał hehe chyba ten park mu słuzy 😜Dzis w Rossmanie kupiłam juz obiadek po 5 mies bo i tak za kilka dni konczy SMAKOWITE JARZYNKI Z CIELECINKA ciekawe czy bedzie mu smakowac 😁Jesli chodzi o tesciów to Natalka moji tescioie jeszcze Adasia na oczy nie widzieli a co dopiero pamietac ze jest dzien dziecka i moze dobrze bo by nam dzien zepsuli 😠Bylismy wczoraj w Akwarium czyli sala zabaw tak jak Bajkoland jakby ktos niewiedział Kacperek szalał a Adas w siódmym niebie siedział w piłeczkach ale sie cieszył ten widok to po prostu jest cudny jak dziecko jest szczesliwe i zdrowe 🙂Ewcia cos sie nie odzywa?Jak tam małym ząbki u was wychodza mój narazie nie ma i moze lepiej bio im szybciej wyjda tym szybciej sie psuja 😜Synek starszy miał koniec 6tego miesiaca i nadal ma wszystkie zdrowe chodz teraz beda wylatywac mleczaki na 6lat juz czeka za wróżka 😜Pogoda super ale wiatr zdradliwy a sobota i niedziela po 30 stopni 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja serdecznie pozdrawiam znad morza...nie będę pisać, jak jest, bo jest cuuudnie...
Małe przypominanko dla wszystkich kończących urlop macierzyński: napisałyście wniosek o dodatkowe 14 dni urlopu? Pamiętajcie, że pracodawca udzieli Wam tego urlopu tylko na Wasz wniosek!!!
Marta, bardzo mi imponujesz w podejściu do wychowania dziecka. Udowodniono naukowo, że dzieciaczki, którym się dużo czytało w ciąży i którym puszczano muzykę poważną w ciąży, lepiej się rozwijają. My też dużo słuchamy, bo po 1. ja lubię, bo mnie ta muzyka relaksuje, a po 2. Mały się uspakaja. I też dużo czytam albo wymyślam opowiadania. A moja przyjaciółka opowiada Kubusiowi bajki po niemiecku przez brzuszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam cie równiez Joannko 🙂Dziewczyny mojego Adasia nie poznaje szleje z brzuszka na plecki i z powrotem kula sie po całej macie 🤪Sam zaczyna trzymac butelke z piciem same postepy w ciagu 3 dni 🤪Ja chodze i tylko kameruje takie cudowne chwile oby ich bylo wiecej kochane te nasze dzieciaszki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczęta, my dzisiaj byłyśmy na szcepieniu i Agatka biedna tak płakała i sie zanosiła znowu 😞 tak jej łezki leciały, moja kochana perełka 😞 ale zdrowa za to jst i prawidłowo sie rozwija, mierzy 68cm i wazy 6,8kg 🙂 ja od wczoraj daję już jej zupki z drobiem i dodaję kaszki 🙂 a jak jej podaję butlę z mlekiem to wyciąga rączki, łapie i sama sobie wkłada do buzi i trzyma przez chwilę ale po jakimś czasie upuszcza 🙂 lekarz kazał już na półsiedząco kłaść we wózeczku 🙂
a Asiu, dzisiaj jest ostatni dzień mojego dodatkowego urlopu macierzyńskiego od jutra jestem na wypoczynkowym 🙂 więc kaska będzie trochę większa jednorazowo 🙂 ok kończę, dobranoc mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Malutka się o obudziła o 7:30 czyli od dwóch dni ta sama historia 😜 Teraz drzemie więc jem śniadanie i zaraz biorę się za sprzątanie bo jak nigdy mam wenę 😁 😁 Na obiad robię sałatę w śmietanie, jajko sadzone i ziemniaki młode z koperkiem + oczywiście maślanka także swojski obiad ha ha. Ja skończyłam macierzyński 28 kwietnia i od tamtej pory miałam 2 tyg fakultatywne i teraz jestem na wypoczynkowym zeszłorocznym a od 7 czerwca mam bieżące 26 dni do wykorzystania czyli de facto wolne do 13 lipca i wtedy na wychowawczy 🙂 Asiu ależ super, że pogoda nad morzem dopisuje, miłego wypoczynku dla Ciebie i maleństwa 😉 Wercia- super, że Agatka zdrowa i kolejne szczepienie z głowy 😉 Renia- malutki jak szaleje, no no no 😜 Moja tylko raz się przewróciła z pleców na brzuszek a teraz tylko na boki 🙂 Pediatra mówiła że niby przez jej masę ciała i budowę może mieć problemy więc trzeba jej pomagać 😁 W końcu 8,400 kg ważyła 2 tygodnie temu więc teraz z 9 kg już waży mój grubasek 😁 😁 😁 Ruszam się do sprzątania póki malutka śpi 🙂 A na spacer idziemy po południu z mężem bo muszę do Piotra i Pawła na zakupy iść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...