Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czuje skórczy czuje tylko ucisk na dole jakby mały sie usadawiał no i ciagle widze albo nózke albo raczke tak mnie mocno wypycha a w nocy ból bioder i przez to nie spie 😞Wiem ze jak dziecko mniej sie rusza to moze byc oznaka ze cos sie zacznie ja czuje ze pojade po swietach no ale tego nikt nieprzewidzi sama juz niewiem wiem tylko to ze coraz bardziej sie boje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Melduję, ze jeszcze jestem w dwupaku 😁
Weruś, przykro mi, że ta dolegliwość Cię dopadła ale ponoć to częsta dolegliwość w ciąży więc głowa do góry 🙂 Zapytasz lekarza w piątek co z tym zrobić bo być może są ta tyle małe, że można będzie je potraktować jedynie jakimiś maściami bez konieczności ich usuwania. Póki co nie przejmuj się 🙂 Ewcia- super, że jesteś cały czas z nami i nas wspierasz! To na prawdę dużo znaczy 😉 Renia Ty już też w 37 tydzień wkroczyłaś razem z Werą więc możemy śmiało rodzić razem 😁 🙂 Póki co ja wybieram się na badania do szpitala w poniedziałek. Dzisiaj mama umyła okna, muszę jeszcze swoją pościel przebrać i łóżeczko ubrać bo wszystko naszykowane a to jedno jeszcze nie...Wy już macie ubrane łóżeczko?? U mnie jeszcze od dzisiaj 10 dni do planowanego terminu bo dzisiaj mam 38 +4 dzień ciąży 🙂 Z tym spaniem w nocy to powiem Wam, ze dzisiaj przespałam całą noc, chyba tylko raz byłam w łazience więc się wyspałam. Nie wiem co miała więc znaczyć tamta noc ale może mi się rozwarcie robiło i szyjka skróciła więc teraz czekam tylko na skurcze właściwe i mam nadzieję, że je poznam! 🙂 A najlepiej jak będzie wszystko do poniedziałku dobrze i w szpitalu po ktg i usg sprawdzą jak sprawa wygląda i czego się spodziewać. Najlepiej jak mój lekarz by jeszcze był na dyżurze to w ogóle będzie super bo się więcej dowiem 🙂 Zajrzę dziewczynki do Was później bo idę pomóc w obiedzie mamie. Tylko meldować mi jak się coś zacznie dziać- numer macie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki widze ze naprawde tutaj zostane chyba sama 😞 do luteg. Fajnie ze juz zbliza sie wasz porod Martuska 🙂 bedziesz miala swojego skarba przy sobie. Ja musze poczekac. Ale niewiem czy wytrzymam do lutego. pozdrawiam brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dwupaczki.Martusia myslałam ze ty na porodowce juz a ty jeszcze pracujesz w domku.Musze wam powiedziec ze byłam dzisiaj u lekarza i wszystko ok najbardziej niepokojace jest to ze dziecko jest ułozone posladkowo ale mam nadzieje ze sie odwroci bo ma czas ,a co do płci to musze wam sie pochwalic ze dzisiaj powiedział ze na 85 procent chłopczyk tak ze juz wiecej z czego bardzo sie ciesze a tak [pozatym to jest wszystko wporzadkuide w poniedziałek na glukoze tylko dziewczyny mam takie pytanie bo zawsze glukoza jest50 g a ja dostałam 75 wiecie cos na ten temat? 😉ide na obiadek zajrze potem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dostalam 75g i musialam wypic nawet smakowalo ale nie wytzrymalam 2h po. To zalezy od lekarza jak przepisze. Moja bratowa nie mogla 75 to zapisal jej 50. Wazne zeby wytrzymac te 2h do pobrania wyniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja ostatnio pisałam że w niedziele ubrałam juz łóżeczko, przenieślismy łóżeczko do sypialni i ubrałam, zmieniłam zasłoneczki, udekorowałam łóżeczko i jest już tak jak powinno być do dziecka, cały kącik przygotowany, w komodzie tez poukladałam ciuszki i inne akcesoria, pieluchy itd 🙂 jeszcze musze tylko okno umyć i zmienić naszą pościel 🙂 a dzisiaj uporządkowałam ciuchy u karola w szafie bo bajzer miał i poprasowałam trochę 🙂 a zaraz idę do sklepu, zrobię jakąś rybkę może dzisiaj na obiadek i czekam na mężusia 🙂 a długo dzisiaj stałam przy prasowaniu i mi tak często coś jakby kłóło i ściskało w brzuchu ale to chyba nie skurcze tylko takie tam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak właśnie kojarzyłam, że Ty już Wera gotowa jesteś! 🙂
Ja poukładałam w szafkach więc mam posprzątane łącznie z umytymi oknami tylko pościel nasz została do ubrania i łóżeczko więc pewnie to dzisiaj zrobię bo czop mi odpadł więc może w weekend się rozpakuję 🤪 Właśnie, jak to u Was z tym czopem??? Odpadł już Wam??? Lecę się umalować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja umyłam dzis dwa okna i ledwie zyje zawiało mnie kosci mnie bola i łapie mnie przeziebienie 😞Masakra mam nadzieje ze mi przejdxie ide sie połozyc do jutra dziewczynki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Malwinka dzis juz lepiej wczoraj całe popołudnie lezałam mąz mi robił sok malinowy z cytrynka wziełam apap jedna tabletke i dzis juz lepiej dobrze ze mnie nierozłozyło 🙂to jest cos okropnego jak bola wszystkie kosci.Dzis widze cisza zadnej mamuski niema ciekawe co tam porabiacie ja koncze obiadek i wcinam mandarynki 🙂Co tam uwas jakies objawy macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezdem w dwupaku i w końcu do Was zajrzałam 🙂
Mi brzuch opadł bo czuję jak mi się na udach opiera od paru dni a wcześniej zdecydowanie tego nie czułam. Wszystko zaczęło się w tą noc 6 grudnia. No a dzisiaj 9- ty i tzw. cisza objawowa ha ha 😁 Czop odpadł i cały czas chyba ta reszta wypada bo plamię na brunatno 🤔 Ciekawe czy się rozpakuję jeszcze przed wizytą w szpitalu na badaniach 😉 Mnie Renia też coś łapie bo gardło mnie pobolewa i kataru dostałam 🤨 Obyśmy się nie rozłożyły z powodu choroby tylko na porodówce 😉 I jak się czujecie grubaski ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus ja wyczytałam ze jak wypadnie czop to albo sie skórcze zaczna w ciagu 24 h albo do dwóch tygodni napewno urodzisz ale fajnie 🙂tym bardziej ze ci brzuch opadł .Teraz jade po małego do przedszkola potem do was zajrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przypomina mi się jak lekarz mówił o dacie pierwszych ruchów która może zasugerować dzień porodu. Ciekawe czy u mnie się to sprawdzi bo u mojej siostry i jej koleżanki się sprawdziło 🙂 Ja poczułam pierwsze ruchy 11 lipca więc może w sobotę się zacznie... 🤪 No a mój mąż poczuł pierwszy raz 18 lipca a więc tydzień później czyli mój pierwotny termin porodu na 18 grudnia by się sprawdził 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w sumie niepamietam kiedy byly te pierwsze ruchy. Na poczatku dlugo nie czulam dziecka w 22 tyg dopiero poczulam pierwsze kopniaki i poruszenia. hmm musze to jakos obliczyc 🙂 a co u nas ? U nas wszystko ok hehe. Martuska to życzę udanego rozwiązania i zdrowia. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima idzie do nas pelna para. Swietnie minus 20 stopni. Chyba nie bedzie to dziwne jak powiem ze juz mam dosc tej zimy, 🙂 w tamtym roku dala popalic w tym roku pewnie tez.pozdrawiam brzuszki i uwaga na dworze bo jest slisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jak se ciesze bedzie miała juz mała na swieta w domku tak jak chciała 🙂ale sie ciesze no to trzymamy kciuki jakby któras cos wiecej wiedziała niech pisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...