Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
o widze dziewczyny ze wszystkie mamy fochy na mezow ja tez niestety wczoraj wieczor wymiana zdan i dzisiaj cały dzien cisza ale mam to w nosie zawsze to ja wyciagam reke i on pewnie na to czeka ale niestety nie dzis przecholował a co do prezentow to jeszcze nie myslalam nad nimi najpierw obchodze 18 grudnia urodzinki wiec zobacze jak sie w tym roku wykarze 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oj Martuś, nie wściekaj sie tak bardzo bobędziesz miała zmarszczki i dzidzia się też złości 🙂 ale też Cię rozumiem 🙂 ja czasami mam tak że mogę sie śmiać cieszyc być taka podekscytowana czymś a za chwilę tak mnie coś weźmie że poprostu placzę i sama nie wiem dlaczego, tak poprostu bywa w ciąży ze skrajności w skrajność, a wszystko przez te hormony, nogdy nie wiadomo co kobiecie w ciąży strzeli do glowy i co sobie ubzdura. Mój karol tez czasami sie ze mnie śmieje a czasami juz tez nie może wytrzymać i sie denerwuje że ja sie denerwuje i przez to ja jeszcze bardziej sie denerwuje że on mnie nie rozumie i tak sami siebie napędzamy 🙂 dobrze że wogóle coś Ci kupił, bo mój to albo da mi kasę, albo razem sobie cos kupimy a nie daj Boże żeby zamiast niego jego mama albo siostra kupila dla mnie to by mnie szlak trafił 🙂 ale to nawet bez ciąży tak jest 🙂 wkurzało mnie to jak ktoś inny kupował zamiast niego, niby nie ma czasu bo pracuje i tkie tam, ale to ma byc prezent od niego a nie od mamy, lizy sie to że to on myślał nad prezentem że to on sie wysilił że to on chciał mi coś podarować a nie ktoś inny 🙂 więc Martuś wejrzyj na to z drugiej strony 🙂 wiadomo faceci kupuja głupoty i mimo że można im tłumaczyć setki razy i pokazać palcem co sie chce to oni i tak kupią coś innego bo nie wiedzieli bo nie pamiętali albo sie nie znają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weronika pytałas mnie kiedys czy zam twojego męza przygladałam mu sie ale raczej nieznam tylko z widzenia gdzies mi jest znany a dokładnie skad pochodzi bo ja znam tamte oklice? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą Beatę to prawie nie znam, ona mie zaprosiła kiedys na nk, a Mateusz to mój sąsiad z dawnych lat jak jeszcze mieszkałam w korzeniewie 🙂 a teraz z mężem mieszkamy w kaliszu, sami, mamy swoje mieszkanko, na szczęście nie mieszkamy z żadnymi rodzicami i jesteśmy po ślubie 1,5 roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha tak pytałam niemysl sobie ze jestem jakas dociekliwa hehe tylko chce blizej cie poznac 🙂Daleko mieszkasz czy w centrum?Ja tez mieszkam juz prawie 6 lat w kaliszu sami na swoim i tez naszczescie bez tesciów 😠hehe a poslubie minie w lutym 5 lat 🙂Najgorzej to jest sie na kupie z kims rok tak mieszkałam ale to było niedozniesienia 🙂Ide sie wczesniej połoze bo boli mnie kregosłup to do jutra i napisz jak tam po lekarzu ja tez dam znac papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na korczaku dokładnie mieszkam a Ty? ja przed ślubem mieszkałam ponad pół roku sama w kaliszu a po ślubie wprowadził sie karol, tak po bożemu 🙂 ale czasami pomieszkiwał ze mną 🙂 zresztą my często spaliśmy u siebie ja u niego i on u mnie, bo byliśmy 5 lat ze sobą zanim wzięliśmy ślub 🙂
no i wózek nie dotarł do mnie dzisiaj 😞 jestem zawiedziona 😞 ale jutro już musi przyjść bo jak nie to pożałują 😠
i znowu siedzę sama, karol wrócił z pracy zjadł obiad, zajrzał do komputera i pojechał jak zwykle to w czwartki bywa grać w piłkę z chłopakami, a ja zostałam znowu sama 🤨
ale mam od teściowej kawałek tortu i se zjem oglądając barwy szczęścia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie dziewczyny widze ze nie tylko mnie takie napady humoru nachodza. Dzisaij mi sie tez juz cos chyba udziela. Chce mi sie plakac ale wwrrrrr. nie chce nawet isac powodu jestem zla i na meza i na siebie. Kur***a juz nie moge.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wewronika ja mam kolezanka na korczaka mieszka tam koło 1,5 roku dopiero i czesto tam jezdze 🙂Ja mieszkam bardziej w centrum na Złotej . 🙂W ózek pewnie dzis dotrze niemartw sie 🙂No to koncze bo dzis wizyta u lekarza i mąż wróci wczesniej z pracy bo idziemy razem jak wróce dam znac co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Renia, a może Twoja koleżanka mieszka w tych nowych żółtych blokach???
a ja właśnie przyszłam od lekarza i już wam opowiadam co nowego... z badań wyszło że mam białko w moczu 28 jednostek a norma jest do 30, lekarz mówi że o nic takiego poważengo ale muszę powtórzyć badanie 2 razy żeby zobaczyć czy to tylko tak jednorazowo mi się zdarzyło (bo nigdy nie miałam) czy potwierdzi się obecność białka i będzie powyżej 30 to do szpitala pojadę 😞 bo to może oznaczać zatrucie ciążowe albo geno- coś tam, ale zazwyczaj przy tym towarzyszą podwyższone cśnienie obrzęki i niska masa ciała dziecka, a ciśnienie mam w normie, a dzidziuś waży 2700 czyli norma krajowa jak na 36 tydzień 🙂 więc możliwe że to tylko tak jakoś przypadkiem mi wykazało i następne badania będą już dobre 🙂 no a jeśli nie to pojadę do szpitala i nie wiadomo co tam mnie czeka w związku z tym, czy to się jakoś leczy, czy już do porodu tam będę, i jeszcze może święta spędzę w szpitalu... masakra 🥴
no a poza tym wszystko w porządku 🙂 wymiary dzidziusia w normie, żyje i ma sie dobrze 🙂 zawsze jak lekarz mierzy moją córeczkę i robi różne tam badania to zawsze w normie wszystko jest i niemalże idealne proporcje takie jak powinny być z wyliczeniem co do dnia ciąży 🙂 a to jest najważniejsze że dziecko zdrowe 🙂 zaraz będę czytać na necie co to dokładnie oznacza to białko i dlaczego tak jest i wogóle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzuszki
u mnie maly na wizycie byl jak na swoj czas odpowiedni i zawsze wychodzi mi termin tak samo. Teraz bedzie robil usg i wszystko wyliczy. Nie bede sie rozpisywac. bo maly mi nie daje odpoczac. Musze polezec. 🙂 bo mnie zakopie ten babel. buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dwupaczki ja tez byłam na małych zakupach a lekarza mam w srode juz nie moge sie doczekac moze potwierdzi mi co płci.A Weronika narazie nie przejmuj sie jak powtorzysz badania to napewno wyjdzie dobrze ja ostatnio tez miałam nie najlepsze ale byłam przeziebiona delikatnie i tak wyszły.Weronika tobie juz zostały tylko 4 tygodnie jesli nie przenosisz i bedziesz juz miała swoja kruszynke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Ja dzisiaj z lepszym humorze ale jak to się mówi- nie chwal dnia przed zachodem słońca... 😉 Wera , nie martw się tym białkiem bo jeden wynik jeszcze o niczym nie świadczy. Jak byłam na patologii we wrześniu to jedna dziewczyna leżała z tego powodu chyba w 37 tygodniu to robili jej co dziennie ktg i sprawdzali to białko i ciśnienie. Później poszła na porodówkę ale nie skłamię Cię czy już rodziła czy mieli jej wywoływać no ale faktem jest, że to białko jest niezdrowe. Ja idę do szpitala na badania za tydzień w poniedziałek i zobaczymy jak to będzie bo to 5 dni przed terminem 🤪 A właśnie m, któaś mamuśka pisała, że ma urodziny 18 grudnia jak mój planowany termin porodu ha ha- cóż za zbieg okoliczności 🙂 Wera- przyszedł Ci już ten wózek ????????? I jak tam przygotowania dziewczyny ??? Renia- Ty razem ze mną i Werą się pewnie w szpitalu spotkamy 😁 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malwinka89 napisał(a):
Hej brzuszki
u mnie maly na wizycie byl jak na swoj czas odpowiedni i zawsze wychodzi mi termin tak samo. Teraz bedzie robil usg i wszystko wyliczy. Nie bede sie rozpisywac. bo maly mi nie daje odpoczac. Musze polezec. 🙂 bo mnie zakopie ten babel. buziaki 😘


Mi według usg i @ wychodzi termin na 18 grudnia choc raz bodajże wyszedłn na 16 grudnia więc u mnie data chyba trafiona 😁 Zobaczymy 🙂 Mi się dzisiaj śniło najpierw że urodziłam 2 grudnia ale przecież ta data była 🤪 Ale to robi się coraz bardziej realne... P.S. Wiecie może co moga oznaczać bóle takie jak na @ ?????? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez miewam takie bole. Ale sama nie wiem. Na poczatku byl ten bol to lekarz mowil ze to dlatego ze w ciazy jestem i na poczatku tak boli. Ale gdy tylko odczowam ten bol i kregoslup wtedy tez mnie boli klade sie i staram sie polezec na plasko lub z czyms pod plecami. Ale nie zastanawialam sie nad tym nigdy czemu tak jest. Myslalam ze to od czasu do czassu normalne . 🙂 ale jesli nic sie zlego nie dzieje to nie ma sie czym martwic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś podobno skurcze sie odczuwa tak jak na okres 🙂 te początkowe oczywiście a porodowe sa gorsze 🙂 może to oznacza że juz niedługo aaaa urodzisz 🤪 chyba już Ci się zaczyna 🙂 ja idę do lekarza 14 grudnia jeśli bedzie wszystko dobrze z tym białkiem 🙂 a Ty 13 do szpitala, może po tej wizycie u lekarza pojadę do szptala też rodzic to sie spotkamy 🙂
a wózka jak nie było tak i nie ma 😠 wczoraj cały dzień czekałam, dzisiaj czekam, juz nie moge się doczekać, a jak dzisiaj nie przyjdie to dopiero w poniedziałek 😞 a w poniedziałek chciałam jechać do pracy zawieść zwolnienie i posiedzieć z dziewczynami przez to że dzisiaj nie pojechałam bo czekam na wózek i znowu będzie tak że przez to nie wiem czy jechać w poniedziałek czy nie, bo nie wiem kiedy przyjdzie ten wózek, juz mnie wkurwiaj a ci kurierzy 😠 paczka była wysłana w środę przez DPD to powinno przyjść w czwartek ale no ze względu na takie warunki ogodowe to niech im będzie że może być dzisiaj ale no niech se jaj nie robią 😲 bo ich wszystkich tam wykastruję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weruś, chyba można zadzwonić do DPD do nas do Kalisza na Wojska Polskiego dowiedzieć się co z przesyłką więc głowa do góry 🙂 No widzisz...może się spotkamy w szpitalu ale mam nadzieję, że sama tam przyjedziesz w teminie kiedy będę a nie ze skierowaniem w związku z wynikami 😉 Mi lekarz proponował 14.12 bo pytał czy przesądna jestem ale zdecydowałam się na pierwotną datę- Rafał wróci z nocki i przed 7 będziemy już w szpitalu na badaniach więc i większa szansa, ze wyjdę tego samego dnia. Mi pewnie zrobią ktg i morfologię i tego samego dnia lub na drugi mnie wypiszą. Chyba, że coś w tygodniu się stanie bo od wczoraj mam te bóle wieczorami jak na @ więc zobaczymy 🙂 U nas na forum Grudniówek dziewczyny sopbie daty wybierają i są już zapisy na 6 i 8 grudnia ha ha 😁 Wariatki 😉 Jutro oficjalnie zaczynam tydzień 38 !! 🤪 🙂 Ale ten czas zleciał. Dzisiaj tak sobie myślę, czy zdąże na te badania iść ze skierowaniem czy sama trafię do szpitala no i jak to będzie z rozpoznaniem rozpoczynająćego się porodu... Najlepiej jak odejdą wody to będzie wiadomo, że do szpitala, a skurcze trzeba liczyć, poza tym to czy bolą mocno i czy to juz te porodowe to też pojęcie względne ...Zobaczymy... 🙂 A Wy dziewczynki jak samopoczucie ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje wam juz teraz a ja za was trzymam kciuki . 😉Martusia to ty sie szykuj bo ja mysle ze ty do tego 18 nie wytrzymasz 😆 A tak ogolnie samopoczucie dzisiaj lepsze byłam na zakupach i niedawno wrociłam bo mała moja idzie do kolezanki na urodzinki i trzeba było prezent zrobic 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny własnie wróciłam od lekarza 🙂Powiedział ze mam juz skróconą szyjke macicy i dobrze 🙂bo tak to by mnie połozne masowały w trakcie ckurczów a to strasznie boli wiec juz mnie to ominie 😁a wogóle to mam juz 1 centymetr rozwarcia 🙂Kazał mi liczyc ruchy musze miec 11 ruchów dziennie 🙂A tak ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martusia wystarczy ze dostaniesz plamienie to juz zacznie cie bolec jak do okresu delikatnie i wtedy patrz na zegarek co ile minut wtedy sie zacznie 🙂Kurcze trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...