Skocz do zawartości

Kalisz i okolice | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Martuska na ostatniej wizycie 03.11. bylo 59 kilo i wyszlo ze od poczatku przytylam tylko 6 kilogramow. Niewiem czy mam tym sie martwic czy nie. Jutro bede wazona to pochwale sie napewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
malwinka89 napisał(a):
Martuska na ostatniej wizycie 03.11. bylo 59 kilo i wyszlo ze od poczatku przytylam tylko 6 kilogramow. Niewiem czy mam tym sie martwic czy nie. Jutro bede wazona to pochwale sie napewno 🙂


Aaaa to masz jutro wizytę i się nie chwalisz ? 🤪 😉 Daj znać oczywiście 🙂 Co do wagi to czym się martwić jak to tylko 6 kg 😆 Jem teraz jabłuszko i mandarynki więc pewnie zgaga mnie większa dopadnie ale co tam 😁 Ja się tak cieszę, że mam już łóżeczko rozłożone ale pościeli jeszcze nie ubrałam bo raczej za wcześnie 🙂 A Ciebie Malwinka zgaga nie męczy ? Jak się czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renia33 napisał(a):
Martuska ja przytyłam 13kg ale wiem ze pod koniec sie przytyje wiecej ale to dziecko rosnie i nic sie poradzi 🙂Chodze do lekarza co 2 tyg i tyje po kg 🙂


To w zasadzie ja najwięcej przytyłam z Was wszystkich choć nie wiem jak Wera nasza 🤔 😉 Ja do lekarza w poniedziałek idę ostatni raz 🙂 🤪 A Ty masz termin na Grudnia, tak?? Bo jeśli tak to zapraszam na forum Grudnióweczki 2010 😉 Mamy wyścigi kto pierwsza urodzi ha ha 🙂 Wera, Ty niby na 3 stycznia masz ale pewnie wcześniej urodzisz więc też zachęcam do tego forum 🙂 Ok idę sobie meliskę wypić 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was laseczki z tego co piszecie to jestescie w pełnej gotowosci dobrze ze piszecie co zabrac do szpitala bo ja sobie spisuje i bede powolutku kompletowac czekam ktora pierwsza urodzi zeby zdała relacje co i jak?Ja rozgladam sie za łozeczkiem ciuszki juz skompletowane troszke dostałam a reszte kupiłam .Martuska jak tam na policji ugadałas ich troszke 😉Ja wam powiem ze przytyłam 4 kilo a w pierwszej ciazy tyłam wiecej ale mimo wszystko czy zrzuce te kilogramy bo to wszystko przedemna.Niewiedziałam ze teraz trzeba brac ze soba sztućce 😲Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska mówisz ze niby najwiecej przytyłas ja z pierwszym dzieckiem przytyła25kg:to była maskra 😲ale mały dał mi tak popalic ze przez pół roku byłam chuda jak patyk hehe ja mam termin na30 gudnia ale to bedzie 40 tydz.Mysle ze urodze wczesniej mojego piewszego urodziłam 2tyg przed temin w 38 i 1 dzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulcia na policji dali mandat 150 bo według taryfikatora jest między 100 a 200 zł przy przekroczeniu o 21-30 km a my mieliśmy 27 km przekroczone więc chyba tak ok chociaż się wkurzyłam bo mógł nas potraktować ulgowo ze względu na dziecko no ale czemu się dziwić skoro to Policja, nie ludzie 😠 😁 Renia- zapraszam na forum GRUDNIÓWEK 😉 Może się spotkamy w szpitalu jeśli urodzisz wcześniej bo ja mam 40 tydzień na 18 grudnia więc kto wie 😁 🙂 A może razem w trójkę z Werą będziemy rodzić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renia33 napisał(a):
Juz se zapisałm ty wczesniej urodzisz zobaczysz ale jak co tez dam znac 🙂a numer juz se zapisałam 🙂


Super, teraz będziemy jakby co w kontakcie, numer do Wery też mam i ona do mnie więc jakby co będzie przepływ informacji 😉 Aha zmień sobie w ustawieniach datę porodu bo masz rzeczywiście zaznaczony rok 2030 jak nasza koleżanka Kasia zauważyła z forum Grudniówek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska zgaga to moje drugie imie 🙂 Niestety nie moge dnia bez niej wytrzymac buuu. Ale mam rennie bo ponoc wolno. Ale widze ze Ciebie nachodza ochoty takie jakie i mne mandarynki jem kilogramami i niestety zgaga daje mi popalic. No jutro napewno sie pochwale co i jak. Jak bedzie z czego 🙂 Zeby mnie ten moj lekarz nie przeswiecil 🙂 a ma za co. Ehhh. Poloze sie bo maly brykac zaczyna musze mu dac troche miejsca do kombinacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A niby za co miałby Cię prześwięcić ? 🤔 Mi też lekarz mówił, że Reeni można brać aczkolwiek moim sposobem jest ciepłe mleko 🙂 Dzisiaj już zmykam bo jak się jeden film skończy to idę się wykąpać i zaś dwa kolejne seriale więc może się położę tym bardziej, że siedzę tu od 3 godzin i kręgosłup mi posłuszeństwa odmawia haha. Dobranoc mamuśki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ze buraczkow nie chce jesc i niestety moja hemoglobina moze byc nieciekawa. Ufff. Mam nadzieje ze nie wyladuje w szpitalu bo bym uciekla odrazu stamtąd 🙂 A straszy mnie i cisnienie mialam mierzyc ale skleroza nie boli co nie ? 🙂 Pozdrawiam serdecznie i milego wieczorku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny zostawić was same na forum to od razu 4 strony zapiszecie 🙂 ja wczoraj byłam na zakupach z mamą ale kupowaliśmy meble dla moich dwóch braci bo mają remonty w domu i tak im się zachciało jeszcze nowe meble chłopakom kupować 🙂
muszę trochę nadgonić was z opisami 🙂 ja przytyłam 10,5kg a obwód brzucha ok 110cm, u mnie 40 tydzień jest 31 grudnia 🙂
a jeśli chodzi o te objawy sączących się wód płodowych to uczucie jest takie jakby był tak podczas takiego skronego okresu, że coś tak sie sączy 🙂 jak sama nazwa wskazuje 🙂 a wogóle to ja przez całą ciąże mam jakieś upławy tylko że takie normalne w ciąży, ale myślałam że przynajmniej będę miała spokój a tu i tak bez wkładek sie nie obędzie 😞 no i kilka poranków miałam takich że czułam jakby taka woda mi sie sączyła ale to się okazała jakaś infekcja i lekarz przepisał mi taki krem popochwowy jdnorazowy i ma przejść podobno, chociaż wczoraj czułam skutek zupełnie odwrotny, ale dzisiaj już jakby lepiej, zobaczymy co będzie dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki najpierw do Weronisi my mamy bliziutko siebie ja 40 tydz mam 30 grudnia 🙂fajnie moze spotkamy sie na porodówce.Wczoraj wieczorem wielkie wydarzenie m ąz wieczorem dotykajac brzuszka troszke sie wystraszył hehe 😁bo mały wypioł albo nózke albo łokiec sama nieweiem było widac przez brzuch 😁super widok szkoda ze fotki niezdązylismy zrobic co za widok 🙂 Ja mam w pasie tez 110 jak narazie.Dzis jest straszna pogoda ze az sie nic niechce a około15tej musze jechac po mojego Kacperka do przedszkola co wy porabiacie bo widze ze tylko Weronisia dzis zajrzała 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam tylko na chwilę zajrzeć na forum i wziąć sie znowu do pisania drugiego rozdziału pracy magisterskiej ale tak mi sie nie chce 😞 a chcę jeszcze przed porodem napisać ten drugi rozdział a trzeci zostawic sobie na potem 🙂 tym bardziej że chcialabym urodzić wczesniej, jeszcze przed świętami żebym mogła pod koniec stycznia i na początku lutego jechac do szkoły po zaliczać resztę przedmiotów... chciałabym dlatego urodzić już po 37 tyg ale nie wiem czy mi sie to uda, więc zostało mi 2,5 tygodnia 🙂 muszę w tym czasie napisac cały drugi rozdział 🙂 a w piątek jadę jeszcze na seminarium oddac pierwszy rozdzial, w sobote na 8 rano na zajęcia i na wieczór mąż ma imprezę integracyjną z pracy połączona z andrzejkami więc idziemy 🙂 no i w niedzielę też powinnam jechać ale nie wiem czy zdołam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloooo 😉 Widzę, że trochę naskrobałyście 🙂 Co do brzuchów widzę, że mamy takie same wymiary 😁 Nie zdziwcie się jak znajdziemy się razem na porodówce 🤪 🤪 Weruś - ja się też męczyłam z pracą magisterską ale masz motywację więc dalej do dzieła i będzie z głowy 😉 😜 Aha kiedyś pytałaś Wera o żłobek więc ja pracowałam na Hanki Sawickiej a na Bogumiła i Barbary zamierzam zanieść CV więc może opiekowałabym się Twoją Agatką - byłabyś pewna, że jest pod dobrą opieką 😉 Renia- moja mała też ostatnio parę razy coś wypięła aż czuć było że to albo stopa albo rączka !- mój mąż się zdziwił i był wniebowzięty 🤪 🙂 Dzisiaj Malwinka była u lekarza ale się jeszcze nie odezwała 🤔 Dzisiaj Top Models więc posiedzę znów do 20 i spadam na TV 🙂 Pisać mi tu a nie męczyć mężów ha ha 😜 P.S. Byłam dzisiaj w Malutku i widziałam super komplet na zimę tj. czapkę, szalik i rękawiczki ale nie było rozmiaru 0-1 tylko 1-3 (rozm. 38) także się zastanowię i może jutro pójdę z mężem kupić bo był śliczny- taki biały z bałwankiem 🙂 😆 Mam już komplet jeden ale różowy więc biały też by się przydał 😉 Poza tym cenowo chyba koło 30 zł wyszło więc niewiele... 🙂 Aha a wczoraj namówiłam męża na Chińszczyznę bo może to moja ostatnia w tym roku ha ha. No właśnie - chyba Renia pisałaś, ze urodzę wcześniej... ja bym chciała albo 8 albo 18 grudnia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszłam na chwilke bo dzis musze kompac synka bo jutro maja jakies przedstawienie w przedszkolu a mąż został duzej w pracy bo tak to on go kąpie 😜ale juz zrobie wyjatek no i sie nam dziewczynki zaczeła zima 😁czyli niedługo zblizą sie nasze terminy do porodu zawsze synkowi tłumaczyłam ze jak bedzie snieg to bedzie miec braciszka 🙂to teraz mi sie pyta hehe 😁a tak wogóle czuje sie dobrze i musze isc potem zajrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzięłam się za pisanie i nawet nie źle mi idzie, ten drugi rozdział leiej mi się pisze niż pierwszy 🙂 a fajnie by było jak byśmy sie spotkaly na porodówce wszystkie albo co niektóre z przybliżonym terminem 🙂 byłoby raźniej i weselej 🙂 Martuś ja juz nie chcę kupować chociaż te rzeczy są prześliczne tym bardziej że teraz są nowe zimowe ciuszki, ale mam juz pokupowane wszystkie ciuszki i nie chcę przesadzić 🙂 a poza tym juz coraz mniej siły mam, jak tak siedzę w domu i potem wychodzę to mnie tak rwie trochę w dole brzucha jakby mała chciała mi wyskoczyć 🙂 nogi mnie bolą i zmęczona jestem, ale jeszcze nie jest tak źle, ale juz tak wyjść sama na jakieś zakupy to nie bardzo 😞 a tu przede mną taki intensywny weekend... muszę sobie kupić jeszcze jakąś czerwoną biżuterią do czarnej sukienki 🙂 bo kupiłam sobie taką ciążowa sukienkę ale nie tylko na czas ciąży, bo to taka dzianinkowa sukienka, na długi rękaw, odcinana pod biustem i ładnie sie układa 🙂 i brakuje mi rajstop ze wzorkiem i czerwonej biżuterii, miałam założyć czerwone wysokie kozaki do tego ale chyba sobie daruje i założę półbuty na średnim obcasie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...