Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja właśnie wróciłam z uczelni i zjadłam obiadek, który mi mój mąż przygotował 🙂
Pogoda faktycznie cudna, choć wiaterek raczej taki zdradliwy...
Koszulki naprawdę superowe, ja może zakupię sobie tą drugą, bo tak mi się wydaje, że będzie wygodniejsza w karmieniu 🙂 Ma fajowe rozpinania i na jedną i na drugą pierś, także jest moim zdaniem bardziej praktyczna.
My za jakąś godzinkę wybieramy się do mojego taty wręczyć mu prezenik z okazji imienin 😜
Miłego i słonecznego dzionka brzuszki 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiiaa, mam do Ciebie prośbę - czy mogłabyś zmierzyć szerokość tej swojej koszulki (rozmiar L) w biuście? Chciałabym też taką kupić, ale mam problem, czy wybrać M czy L - już kilka razy mi się udało wcelować w za dużą albo za małą i potem tylko kłopot z wymianą 😞 Jestem raczej niska, ale za to mam spory biust, więc nigdy nie wiadomo, który rozmiar w danym modelu mi podpasuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny znalazłąm ta stronke na necie mi sie bardzo przyda wiec moze i wam rowniez http://forum.trojmiasto.pl/Jakie-przybory-dla-noworodka-t67097,1,16.html
Jesli chodzi o pizamki to sa sliczne . . . ostatnio czytalam,ze dziecko uwielbia kolor czerwony bo w naszym lonie widzi tylko taki kolor wiec warto miec pizamke lub recznik takiego koloru, ale to taka sugestia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://moda.allegro.pl/item1000325087_pizama_ciazowa_do_karmienia_vienetta_secret_m.html a co myslicie o tego typu pizamce ?? Jakos wolałabym zamiast koszuli miec spodnie czułabym sie bardziej komfortowo tylko nie wiem czy np jest taka funkcjonalna zwlaszcza spodnie czy po porodzie nie beda mnie uciskac ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej spioszki 🙂)ja juz od dawna urzeduje 😉)i od razu brzuszek heheehe....
justi nie wiem jak u was ale w naszym szpitalu nie pozwalaja w pizamach tylko koszule wiec dla mnie ta opcja odpada choc pizamka fasktycznie fajniutka 🙂))...
łooo matko faktycznie lista dluga jak cholera chiba plecak ze stelazem trzeba bedzie wziac;p hehhe,a tak na powaznie to kazda musi podpytac w swoim szpitalu bo rozne sa standardy 😉)..
milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki 🙂

Ale u mnie piekna pogoda, nic tylko wybrać się na spacer. Ale dzisiaj jadę też do teściów więc większość czasu napewno spędzę przed domem 🙂
Wczoraj na urodzinkach tak się objadłam pyszności, bardziej jak w swięta - ale były to same sałatki itp. więc chociaż było witaminowo 🙂 🙂 - że podróż powrotna z pełnym brzuchem to koszmar, już nie wspomne o tym jak bardzo chciało mi się spac, a nie mogłam się położyć bo mi sie ulewało zaraz 😞
Miałam tak popierdzielone sny, ze szkoda gadac, znowu śniło mi się mój Franuś, cały poród, któy był bezbolesny, ale Franek był malutki, ale zdrowy i wygladał na więcej jak miał.
Poza tym od jakiegos tyg. co którąś noc łapią mnie skurcze w łydkach...chyba powinnam magnez zakupić 🙂

Co do koszulek do karmienia to myslę, że ta bez guziczków jest wygodniejsza, bo wystarczy wyciągnać cyca i gotowe 😁 A tak to bawić się w zapinanie, rozpinanie 🙂 🙂

No i wydaje mi się, ze do szpitala to raczej nie przejdą dresy ani spodnie od pizamy, bo przeciez sprawdzaja krocze, więc nie bedzie to wygodne.
Coraz częściej stresuje sie na mysl wyprawki dla Franka. Przeciez ja nic nie mam!!! A przeciez trzeba kupić coś na cieplejsze jak i chłodniejsze dni, różńe rozmiary...wogóle chyba oszaleje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusiu nie stresuj sie,dasz ze wszystkim rade 😉)..
moj to mnie dopiero zestresowal,pisze mi ze wroci moze na koniec czerwca 🤪,a ja co???????????????????jak na koniec czerwca jak nic nie przygotowane kasy ne mam ,a on mi takie rzeczy pisze...przeciez moge w czerwcu juz rodzic bo mam termin na 12 lipca wiec moge sie na koniec czerwca zalapac 😞(.....zalamka 😞((
no ale pozniej mowi ze zobaczy co szef powie no kuzwa bez jaj 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama nic się nie strasuj. Naprawdę nie trzeba niewiadomo jak wcześnie robić wyprawkę. Najważniejsze żeby kasa była. Ja robiłam 2 tyg przed porodem i było ok.
A mąż Twój pojechał właśnie po to żeby pieniążki były.
Pamiętaj: tylko spokój Cię uratuje 🙂

A jeśli chodzi o poród to mnie przeraża to,że będziemy rodzić w największe upały i pobyt w szpitalu będzie bardzo uciążliwy. No,ale dobrze by było byśmy tylko takie problemy miały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewuszki!

Nie chce się wam wpierdzielać w rozmowe ale widzę temat wyprawka...ja jak robiłam moją to tylko te najpotrzebniejsze rzeczy kupiłam i nie szaleje więcej bo wiem że zawsze coś po drodze wyjdzie i tak trzeba będzie dokupić 😉 Pidżamki do szpitala kupiłam trzy dwie koszule i bluzkę ze spodniami i powiem Wam że ja nie znoszę koszul a teraz wiem że są bardziej przydatne i bardziej wolę te na guziki niż rozcięcia bo jak się leży jeszcze z brzuszkiem to cycki wyłażą przez nie 🤢 i jak usnęłam na boku to cycuszek się wietrzył i dobrze że zauważyłam w porę przed obchodem ☺️ 😉 Proponuje Wam abyście się zapytały w waszych szpitalach co zabrać bo cukier i papier toaletowy to lekka przesada. Ja u siebie mam mieć rzeczy tylko dla mnie a dla malca dają oprócz tych na wyjście...aha Kobietki wysypiajcie się za wczasu bo ja jeszcze nie urodziłam ale mam nocke w szpitalu za sobą i czuje sie jak po baletach 🙂 maluszki tak strasznie krzyczą w nocy, jak nie jedno to drugie normlanie solidarność małych pijawek 😉 aż moja w brzuszku podłapała i dawała czadu o 2 w nocy aż mnie zdenerwowała tym 😠 a jak usnęłam to obudzili na mierzenie temperatury 🤢

Mam nadzieje że nie jesteście na mnie złe że tak Wam tu naskrobałam ☺️

Nic się nie martwcie każda zdąży z wyprawką bo powiem Wam że mnie szlak już trafia jak widzę puste łóżeczko i wózio 😞 a stoją tak od lutego i wyczekują swojego małego lokatora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia o wyprawke sie nie martwie bo mam juz prawie wszystko tylko o kacik dla naszego skarba i o to gdzie zamieszkamy bo narazie jeszcze nie wiemy 😞,poki co mieszkamy z moim bratem ale mamy tylko dwa pokoje i malenstwo jak dojdzie edzie nam ciasno w tym jednym poza tym brat jest mlodszy i pewnie beda mu placze dzieciece przeszkadzaly wiec mamy druga opcje zaadoptowac dol w domu u tesciow ktory jest czesciowo po remoncie ale zostala lazienka no i jakies podstawowe wyposazenie bo przeciez ciuszkow w kartonach trzymac nie bede 😞((i tym sie stresuje ze mamy malo czasu zeby to ogarnac 😞(,a on mi takie newsy pisze 😞(((......w ostatecznosci zostane z malym tutaj bo jakis kacik mogla bym wygospodarowac no ale same widzicie jestem w strasznej kropce i to sama 😞((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Kama...

nic się nie martw rozwiązanie problemów szybko przyjdzie zobaczysz 😉 ja mieszkam z tesciową (o losie 🤢 ) i tez mamy tylko dwa pokoje i do tego są trzy psy dwa nasze i jeden jej ale na szczęście malej rasy 😉 Mówię Ci to wszystko tylko teraz tak źle wygląda ale czas rozwieje Twoje zmartwienia i będzie dobrze czego bardzo Ci życzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki 🙂
Jeśli chodzi o koszule to chyba jednak jest lepsza niż zestaw ze spodniami, bo przecież po pierwsze w szpitalu napewno będą chcieli oglądać nasze krocze 😜 a poza tym dobrze jest, jeśli cały czas jest przewiew w tych okolicach...tak słyszałam. Więc ja napewno postawię na koszulę.
Co do wyprawki, to naprawdę najlepiej jest zapytać w swoim szpitalu, bo niektórzy rzeczywiście troszkę przesadzili z tym cukrem hihihihi 😜
Do mnie dzisiaj wpada koleżanka, która urodziła dwa miesiące temu, więc będę mieć kolejną okazję do oswojenia się z maluszkiem hihihihi 😜 Wkońcu trzeba się przyzwyczajać do obowiązków 😁
Kwietnióweczko dzięki za rady i powodzonka przy porodzie 🙂

Buziaki lipcóweczki 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kobitki 🙂 🙂
Zdecydowanie jestem za koszulami jak narazie to mam juz 2 jedną rozpinaną do karmienia a drugą z 2 otworkami coś w stylu koleżanki kwietnióweczki... 😉 Ja staram się ze spokojem podchodzić do tej wyprawki i też LUSIU nie mam za wiele nie wspomne o tym, że ani łóżeczka ani wózka jeszcze nie posiadamy ale wszystko w swoim czasie 😉 KAMA nie denerwuj się wszystko sie jakos poukłada a ukochany na pewno wróci szybciej nie zostawi Ciebie samą z tym wszystkim!!!!
Pogoda boska aż się w domku nie chce siedzieć wcześniej wybylliśmy z ukochanym na spacer ale były takie pustki, że stwierdziliśmy, że wieczorkiem przejdziemy się jeszcze raz .... 🙂 miłego popołudnia dziewczyny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab dzieki za slowa otuchy,masz racje pewnie niepotrzebnie panikuje i wszystko sie ulozy ale ja juz mam taka nature ze musze miec wszystko ogarniete na tip top,a nie tak no pol gwizdka 😉)...
dla ciebie oklask na lepszy humor i przyspieszenie porodu 😁 🙂)...pozdrawiam....
kaczuszko tobie rowniez dziekuje za mile slowo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki,ja widzialam dzisiaj sale porodowa,myslalam, ze troche inaczej bedzie wygladac...jak zwykly pokoj tyle, ze z duzym lozkiem,pilki,radnio cd i kilka innych bajerow,ogolnie mila atmosfera,lazienka z wanna do relaksu tez do dyspozycji.
Polozna powiedziala,ze wcale niemusze decydowac jaki porod chce,jak bede naturalnie rodzic i w pewnym momencie stwierdze, ze dalej nie dam rady to moge miec cesarke.Potem przewoza do pokoju obok i tam z dzieckiem bede 2 godz sobie lezec.
Ogolnie pobyt w szpitalu to tak ze leze conajmniej 3 dni a jak chce wiecej to ok.Jak bede chciala miec dziecko przy sobie caly czas to tez moge,wtedy mam lozeczko przystawiane do lozka,a jak bede je chciala sprzedac zeby sie wyspac to wtedy pielegniarki sie opiekuja i przynosza na karmienie jezeli chce karmic.
I tata moze przychodzic o ktorej godz chce,nawet jak bardzo pozno.
To przynajmniej wiem czego sie moge spodziewac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...