Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Apropos jeszcze tych urlopów ojcowskich: znalazłam taki artykuł:
http://hrstandard.pl/2010/01/06/zmiana-przepisow-urlop-ojcowski-i-dodatkowy-urlop-macierzynski/
Wynika z niego niestety, że nasi panowie załapią się tym razem tylko na 1 tydzień urlopu, bo 2 tygodnie będą przysługiwać dopiero od 2012 roku (czyli obejmą maluchy, które urodzą się po 7 stycznia 2011). Aż tyle niestety nie przenosimy 🤨
Kama, tam jest też o tym, kiedy ojciec może przejąć część macierzyńskiego - tak jak mi się wydawało, tylko wtedy, kiedy macierzyński przysługuje mamie dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o ja....to mu wjedz na ambicje przez sms i idz spac 😉pomysli to zrozumie jak sie czulas 😉i juz pewnie wiecej tak nie zrobi.
Chociaz tez pewnie zmeczony po pracy dopiero do domu wszedl...Chociaz ja jak z moim przez kamerke gadalam od ana do nocy to musialma sie drzec zeby poszedl zjesc bo zapominal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe 🙂 faceci 🙂
straszne, ale pocieszajace że nie tylko moj jest jak takie wielkie dziecko....
czasem mam wrazenie że gorzej z nim niz z przedszkolakiem... dogadac się nie ma szans, jakbym po chińsku mówiła, pokiwa tylko głową z tepym wyrazem oczu.... a mnie krew zalewa 🤨 dzieci więcej zrozumieją.... kiedy musze krzyknąć na nie, to przynajmniej jest jakis rezultat... a przy chłopie można wyjść z siebie i stanąć obok a i ta nie wiele wniosków z tego wyciągnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj niedobre 😉 hihi, ale co prawda to prawda 🙂 🙂 🙂
ja niestety często też walę fochy i jest mi z tego powodu smutno i źle, ale to jest silniejsze ode mnie i działa jakby poza mną. tłumaczę i mówię że to pewnie przez hormony, on to rozumie, ale ile sie człowiej nawkurza to jego...

Kama napsuł ci krwi, też bym się wkurzyła, ale pomysl, że wróci szybciej niż myslałaś 🙂 to przecież dobre wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadzam się KAMA jesteś silna wytrzymasz to jakoś wiem, że łatwo się mówi mnie rozłąka czeka z moim niedługo po urodzedniu bo chce wyjechac do Niemiec do ojca żeby dorobić na mieszkanie nie wiem jak to wytrzymam ahhh szkoda słów ;] Będzie dobrze kochna już koniec kwietnia się zbliża 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zaraz będę żreć watróbeczkę drobiową z ziemniaczkami i ogóreczkiem konserwowym 🙂 wiem że kobiety w ciąży muszą uważać na wątróbkę, ale ja jem jej naprawdę niewiele na talerzu, dosłownie 2 kawałeczki 🙂 takie troche nie zaszkodzi 🙂
A takie pomidorki ze śmietanką to pychotka, też ostatnio miałam na nie chcice 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zaraz będę żreć watróbeczkę drobiową z ziemniaczkami i ogóreczkiem konserwowym 🙂 wiem że kobiety w ciąży muszą uważać na wątróbkę, ale ja jem jej naprawdę niewiele na talerzu, dosłownie 2 kawałeczki 🙂 takie troche nie zaszkodzi 🙂
A takie pomidorki ze śmietanką to pychotka, też ostatnio miałam na nie chcice 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki. Normalnie ciężko za wami nadążyć ufffff ale się musiałam naczytać 😜
Co do butelek, to zestaw naprawdę kuszący...Będę się musiała nad tym poważnie zastanowić 😉
Kama nie denerwuj się kochana 😘 Ojjj mężczyźni potrafią tak czasem bez przemyślenia coś walnąć, czym doprowadzają nas do szału. Przerabiałam to milion razy 😉 Ale fakt, że wróci wcześniej powinien napawać cię radością. Pomyśl, że on pewnie też przeżywa tą rozłąkę, ale troszkę inaczej niż ty, jak to facet. Ale dla "wychowania" przetrzymaj go dzisiaj 😉 Pogadacie jutro i napewno będzie duuuużo lepiej. Jak człowiek ochłonie, to urazy mijają i pozostaje miłość 😉
Justi cieszę się, że u ciebie wszystko oki 😉 Szkoda tylko, że twój gin nie ma USG, bo też jestem ciekawa ile waży twój mały lokator hihihihi 😉
Ja mam wizytę w poniedziałek i mam nadzieję, że mój gin zrobi mi USG...będę nalegać 😉 Też chciałabym dowiedzieć się ile waży Emilka, ostatnio bardzo intensywnie mnie podkopuje, więc mniemam, że się jej sporo przytyło 😜



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mmm teraz za mna będą chodzić takie pomidorki 😉 🙃
ja właśnie czekam na Małżonka... zaczyna się sezon kiedy nie widuje go od 6:30 do 21:30. po kilku ładnych latach bycia razem nie chodzi o tęsknotę, ale o fakt, że czasem się po coś w domu taki przydaje... choćby miał tylko siedzieć i udawać zainteresowanie gdy nas słucha 😉
faceci są dobijający, ale cóż bez nich ☺️
a propos niedługo mój obchodzi urodziny... zastanawiam się nad prezentem. znalazłam takie coś 🤪
http://www.allegro.pl/item1008413379_drapaczka_do_jajek_dla_dzentelmena_po_polsku.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mowie wam ze te chlopy to sa dziwni...bylam z bratem w kauflandzie na zakupkach dopiero wrocilam 😉)i slysze ze wydzwania i wydzwania do mnie to mysle teraz nie odbieram mam cie gdzies to zaraz pisze misiu odbierz..ok odebralam i mowie co chcesz???a on no jak to ,ja mowie przeciez niedawno nie miales o czym ze mna gadac poza tym jestem na zakupach i teraz nie mam czasu;p i mowie nara... 🤪tez jestem franca,no ale coz lwy tak maja;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem że nie powinno się ☺️ ale to było silniejsze ode mnie...napewno nic mi nie będzie, ale nie będę przesadzać 🙂

drapaczka super!! niektórzy faceci siedzą z jajkami w domu i nic nie robią albo tylko udają, więc chociaż im sie przyda taki przyrząd 😁

dobrze Kama że chociaż odebrałaś tel. kara karą, ale pewnie martwiłby się, czy nic wam się nie stało...

a nam od wczoraj ciśnienie podniosła była żonka Roberta....ona bardzo nie lubi, jak Roberta rodzina interesuje się różnymi sprawami dotyczącymi małęgo, więc później ripostuje z podwojona siłą. Wczoraj zadzwoniła do teściowej z mordą o różne sprawy - chociaż kilka godzin wcześniej rozmawiała z nią normalnie, a sprawy dotyczyły Roberta, więc mogła do niego dzwonic. No to on dzwoni do niej i pyta o co jej chodzi, a ta nawyzywała go i się rozłączyła.
Pół godz. temu napisała mu smsa z pogróżkami i różnymi pierdołami - normalnie sms na kilka stron, a jak on dzwonił do niej z innego numeru, to jak go usłyszała to się rozłączyła a później wył. telefon 😠 Ona robi wszystko żeby nam dokuczyć, bo sama nie jest szczęśliwa. Mam jej dość!!! Z resztą nie tylko ja. Jak jest taka odważna żeby pisac takie smsy to niech ma odwage zadzwonić albo spotkac się, bo jak Robert proponuje spotkanie to ona nigdy nie ma czasu na takie rzeczy i zawsze odmawia!!
JAk tylko urodze to ja jej pokaże gdzie raki zimują!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczyny 🙂 jestem dzis pierwsza 🙂
Pogoda dzis zaczyba sie robic słoneczko sie po malutku pokazuje no i te niebo 🙂 niebiesciutkie super 😉 w koncu niech juz ta wiosna na dobre przyjdzie, a nie tak jak wczoraj snieg sypał . . . .
Lusiu to zaszalałas 🙂 kogel - mogel, watrobeczka 🙂
hehehe ale jak smaczek to smaczek 🙂 wszystko pewnie nie zaszkodzi byle by byloz umiarem . . . . watrobka slyszlam w malych ilosciach nie zaszkodzi, a jajko zeby wczesniej sparzyć . . .
Ja nieświadomie jadlam do tej pory salami , bo uwielbiam no,ale ostatnio znow wyczytalam,ze jest szkodliwe wiec juz nie znajdzie sie w moim menu wytrzymal dla synusia te 3 miesiace z najwieksza przyjemnoscia . . . 🙂 ehh jak Ja juz chce lipiec , a wczoraj mowie męzowi ,ze juz bym chciala ,zeby dzidzia byla z nami , a on na to : ,, jakas niecierpliwa jestes . . . Ja tam lubie czekac . . . przeciez nic nie przyspieszysz . .. . " wrrr i znow sie wkurzylam przeciez pomarzyc mozna . . . ehhh wam powiem ci meżczyźni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...