Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Michalindzior heheh drapaczka super 🙂 na prawde ludzie maja pomysły 🙂
Kama hehehe czytajac Twoj tekst do meza to jakbym czytala swoje słowa . . . tez jestem taka wredna, a pozniej mam wyrzuty sumienia . . . no ale coz mamy ten swoj charakterek . . . dzis juz miedzy wami na pewno bedzie dobrze 🙂 bo zawsze po burzy wychodzi słonko 🙂
Edyta86 no niestety bz tego USG to jest do kitu ale coz lekarz ogólnie jest chwalony przez wszystkich niestety nie dorobil sie swojego aparatu w gabinecie, a kazda wizyta i tak 80 zł byłam u niego 2 razy na USG ale to na porodówce wiec zwiedziłam sobie szpital , ale osttani raz w 8 tyg ciazy ehh no nic byłam na prenatarnych w 21 tyg wiec nasze dzieciatko widzalam mze w neidziele uda mi sie dostac na te USG 2D/4D 🙂 na to licze heheh
no nic nie ma was to Ja uciekam po sniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂 🙂 To ja dzisiaj jestem druga,aż sama jestem w szoku,ze tak wcześnie wstałam,ale niestety z musu bo musiałam meża zawieźć do pracy bo potrzebuje na dzisiaj auto 🙂 Justi ciesze się ze z dzidzia wszystko ok 🙂 A co do męża to ja mam taką sytuację,że też mu mówię,że już bym chciała,żeby był lipiec i że już się nie umiem doczekać i pytam się czy on też,a on że teżżżżżżżżżżż,ale mi mówi,że trzeba się jeszcze cieszyć tą ostatnią wolnością bo później mały da nam popalić i że i jeszcze się nacieszymy maleństwem!!!!!!!!!Tak to jest z chłopami jeden wart drugiego 😠 Ja niestety nie jem wątróbki bo jej wręcz nie nawidzę,a na kogel-mogel też ostatnio miałam chęć,ale jakoś się powstrzymałam 🙂 Machalindzior drapaczka super co niektórym to by się naprawdę przydała 🤪 🙂 A wczoraj tak mnie pokusiłyście tymi butelkami,że zakupiłam ale inne z Aventu też w zestawie.Zresztą zobaczcie same http://www.allegro.pl/item999590128_avent_airflex_zestaw_startowy_butelki_promocja.html I były całkiem nie drogie po jak poszukałam na innych aukcjach to ten sam zestaw kosztował ponad 110 zł!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuszki dziś pogoda dopisuje super niebo i słonko
MICHALANDZIOR drapaczki są bezbłędne super poprostu
IRKA te butelki są bardzo fajne i wcale nie drogie dobrze że zrobili takie komplety ciekawe
JUST trzymam kciuki za niedzielę
a co do usg to muszę się pochwalić że idę dziś na 3d razem z wizytą najtaniej jak znalazłam to 150zł.ale trudno dowiem się jaka płeć i ile waży zobaczymy czy to kruszynka czy okruch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak już tak opowiadacie co jadłyście to ja na wieczór wczoraj robiłam gołąbeczki z sosem pieczarkowo- paprykowym pycha objadłam się niesamowicie
a czy wy też macie jakieś problemy z chodzeniem????? mi przedwczoraj chyba od tego latania coś wlazło w ktzyż i tak mnie boli że kuleję na prawą nogę trochę kurcze jak to boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka23 gołąbeczki ??? pychotka 🙃 😁 uwielbiam choc u mnie je sie je z sosem pomidorowym , ale z pieczarkowo-paprykowym brzmi rownie pysznie 🙂 musze kiedys sprobowac
Irka a buteleczki super po malutku tez bede sie musiala nad nimi zastanowic 🙂
Ja juz po sniadanku na drugie zostawilam sobie rybke w occie hehe tak za mna chodzi ,ze niemoglam sie powstrzymac wczoraj od zakupu jej 🙂
Jakos brak mi pomysłu na obiad niby zjadłabym cios , a nei wiem co . . . . hehe jakbym byla w ciazy 🙂 😜
Wczoraj wykupilismy pol warzywniaka wiec musze zrobic dla nas dwoje sok MMmm mam teraz takie postanowienie ,zeby co dziennie pic swiezy sok oczywiscie dla dobra dziecka jakies zajecia na tym L4 musze sobie znajdowac 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙃Aniulka dziekuje za mile słowo . . . wiesz to moj 3 dzien na L4 i chya musze sie przestawic 🥴 z wsawiania i biegania po domu od 5:30 i wacania o 16 . . . . przede mna ostatnia sesja konczenie pracy wiec tez bede miala zajecie szkoda,ze malo przyjemne hehe ale od lipca nie bedziemy narzekaly na nude 🙂 🤪 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 😁
Rzeczywiście pogoda dzisiaj zdecydowanie lepsza niz wczorajsza i człowiek ma inny nastrój przynajmniej 🙂
Kobiety to mają zachcianki jednak i niestety jest to silniejsze od nas czasami ale mój gin tez ostrzegał mnie przed "surowizną" ....
Drapaczka pobija wszystko jako prezent jest bombowa 🙂 🙂
Trzymam kciukasy za jutrzejsze usg 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobitki!
widze że jak zwykle wstałam gdzieś tak ostatnia... ale dzisiaj chyba przez słoneczko jak na mnie to i tak szybko. z reszta futrzak balkon sobie otworzył bo był niedomknięty 🥴 mój bląd.....ale musiałam się zwlec mimo woli.
kurcze ale wy jesteście... takie zachcianki macie a ja potem chodze i też bym to zjadła 🤪
buteleczki bardzo fajne 🙂 i niedrogie 🙂 ja USG u mojego gina dopiero 11 Maja... chyba dowiem się ostatnia co do płci 😞 wróżą mi chłopca ale nie nastawiam się... z resztą nie ważne. najważniejsze żeby wsio było oki. ale chciałabym juz wiedzieć 🙂 ewentualnie nie wytrzymam i pojde gdzies na USG ale strasze juz tak ze dwa miesiace 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!
Ja mam zachcianki tylko na lody,, choc mialam wyrzuty sumienia,ze za duzo ich zjadlam i snia mi sie po nocach 😉

Wiecie co, przyszly mi te spodenki dla meza na urodziny, i qurde nie wiem co mnie podkusilo zeby zamowic rozmiar s.Niby rozmiar podobny jak jego inne ale qurde,chcialam je na dupe zalozyc i ich nie wcisne.A nie pomyslalam ze lepiej jak sa luzniejsze niz ciasniejsze:P
Dobrze, ze kochanie teraz ma mniejszy tylek niz ja wiec pewnie beda ok ale i tak dalam ciala:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiia ja tez miałam spodnie zamówic mężuchowi na urodziny... ale stwierdziłam że nie potrzebuje, potem będą w szafie leżeć.
Zawsze mogę jeszcze sobie zamówić, i powiedzieć mu że to mój prezent dla niego: pięknie ubrana żona 😉 bo to przecież dla niego 😉
Ehh...ja zaczynam walkę z praniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindzior Ja miałam w ogole nei wiedziec, bo moj mezus chcial miec niespodzianke jednak Ja nie wytrzymalam ,a ze byl ze mna na badaniu to musial zdecydowac czy chce czy nie wiem,ze zrobil to dla mnie i zgodzil sie lekarka miala z nas ubaw tylko eheh bo decydowalismy sie przy niej i mielismy sekundki na decyzje 🙂

Olusiaa lody MMmm pychotka Ja na razie nie mam smaczkow albo mam w sklepie kupie to i pozniej tego nie jem hehe kobieta zmienna jest . . . .
no wlasnie tak to czasem jest z tymi zakupami przez internet , ale
  • trzymam kciuki by byly ok 🙂 i solenizantowi sie podobaly 🙂
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej, kobitki 🙂
    U nas pogoda też ładna, ale chyba dziś jeszcze profilaktycznie posiedzę w domu, żeby dobić zarazę do końca.
    Za to posunęłam się znacznie w zakupach dla Małego, bo kupiłam butlę, fridę, komplet pościeli z rożkiem i śpiworkiem, prześcieradła frottowe oraz kołderkę z poduszką antyalergiczne, takie jak polecali na forum dla alergików 🙂 Pościel taka:
    http://www.bondodo.eu/index.php/pl/kolekcja/farm
    Baldachimu nie będzie, bo uznaliśmy, że przy naszych alergiach będzie tylko niepotrzebnym zbieraczem kurzu.
    Teraz jeszcze łóżeczko, materacyk, podkłady na materacyk (chcę kupić takie które można prać), jakiś drugi komplet pościeli na zmianę i już spanie będzie gotowe 🙂
    Dobrego dnia 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    a Ja codziennie ogladam ta posciel heheh strasznie podobaja mi sie te myszki i serek , albo dinusie kurcze jest tego tyle,ze trudno sie zdecydowac 🙂 hehehehe

    http://allegro.pl/item1008426106_2_elementowa_posciel_promocja_baby_raj_120x90.html

    Ann twoja posciel rowniez mi sie podoba 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    olusiiaa napisał(a):
    Ma ktoras z was stetoskop?Ja zakupilam na poczatku ciazy i teraz juz fajnie slychac jak mala w brzuchu buszuje 😉 Tylko zdaze przylozyc sluchawke do brzucha i mala od razu w nia kopie,chyba nie lubi podsluchow 😉


    ja próbowałam ale we wczesnej ciąży i jakoś nie umiałam trafić 🤔
    Pare dni temu Mężol twierdził że słyszał serduszko jak przystawił ucho do brzucha i się wsłuchał... nie mogę potwierdzić bo raczej mi ciężko też ucho przyłozyc 😜
    ale gdzieś czytałam że da się usłyszec.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    justi5 napisał(a):
    a Ja codziennie ogladam ta posciel heheh strasznie podobaja mi sie te myszki i serek , albo dinusie kurcze jest tego tyle,ze trudno sie zdecydowac 🙂 hehehehe

    http://allegro.pl/item1008426106_2_elementowa_posciel_promocja_baby_raj_120x90.html

    Ann twoja posciel rowniez mi sie podoba 🙂



    a ja codziennie oglądam taką:
    http://www.allegro.pl/item997453100_6_elementowa_posciel_orginalna_baby_raj_promocja.html

    hehe to samo tylko większy zestaw 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Mój mąż też mówi, że słyszy naszego Malucha 🙂
    Co do stetoskopu, to musimy spróbować, mamy razem z ciśnieniomierzem, dzięki za podpowiedź 🙂
    Ano zaszalałam z zakupami, ale dotychczas nic praktycznie jeszcze nie mieliśmy (oprócz dwóch płyt z piosenkami dziecięcymi). Miało być tak, że najpierw robimy miejsce na regałach, a dopiero potem kupujemy, ale ciągle coś nie wychodzi z tym sprzątaniem, a jak nas nastraszyli wcześniejszym porodem, stwierdziliśmy, że nie ma na co czekać 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...