Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Michalindzior u tego sprzedacy jest tak ,ze mozna wsyztsko dokupic suuuper wiec pewnie bym sobie podobierala wszystkiego
hehe wlasnie pisze mojemu mezusiowi, ze znalazlam sliczna posciel, a on na to to zamawiaj 🙂 ale poczekam niech tez ma cos do powiedzenia 🙃 lubie gdy razem cos wybieramy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fajna ta pościel 🙂 Mnie się podoba w niej to, że oprócz takich typowo dziecięcych wzorów mają też kratki, paski, a nawet zupełnie białą wersję.
Tylko mam jedną wątpliwość: ona ma rozmiar 120x90, czyli rozmiar łóżeczka, a nie typowej kołderki (135x100). My się zdecydowaliśmy na tę trochę większą kołderkę, bo i tak nie od początku się jej będzie używać, a chcemy, żeby na dłużej wystarczyła. Z kolei z tym antyalergicznym wypełnieniem, które chcieliśmy, to jest najmniejszy dostępny rozmiar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! U mnie też dziś piękna pogoda. Mam dziś wolne,więc pewnie z młodym spędzimy połowe dnia na placu zabaw.
Zastanawiałam się ostatnio czy możemy używać do ciała kremów brązujących. Zbliża się lato, ja jestem potwornie blada po zimie i fajnie byłoby dodać sobie trochę kolorku,ale szczerze mówiąc nie wiem czy takie balsamy nie są przeciwskazane. Wiecie coś na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KUrcze nie pomyślałam z tym stetoskopem hmmmm może sobie zakupię bo sama jestem ciekawa co ta moja dzidzia tam wyprawia niesety mój gin tez nie dorobił się usg więc ostatnie miałam 19 marca a kolejne gdzieś za 6 tygodni i już nie mogę sie doczekać, żeby córunie podejrzeć...chyba coś stanęło mi na żołądku bo źle się czuję a jak Wasze dzisiejsze samopoczucie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie zdenerwowałam. powiedzcie jak to zrobić:
a) zeby sie normalny suwaczek wyświetlał.....
b) zeby sie wiecej niz jeden wyswietlał.......

ja nie potrafie 🤢
Kurcze ale mam sąsiadke z góry : 🥴 cały dzień chodzi po klatce i słucha co się dzieje, mam wrażenie że normalnie pod drzwiami... a ze bloki stare to wszystko na klatce słychać jak się głośniej mówi, a co dopiero jak dziecko zapłacze albo jak się maluchy pokłucą... a potem czeka perfidnie na jakiegoś sąsiada i bezczelnie słysze jak pyta: a słyszała Pani, słyszała Pani wczoraj..... 😠 wykończy mnie stara baba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzucholki :P
Ja właśnie też jestem blada jak trup, ale już kiedyś używałam takiego balsamu brązującego i niestety nie byłam zadowolona z efektu. Schodził pod wpływem wody i powstawały brzydkie plamy 😞 Nie wiem czy można ich używać w czasie ciąży, ale ja ich nie polecam ze względu na to, że brzydko wyglądają jak się zmywają...
Co do pościeli to jest tyyyyyyle pięknych wzorów, że naprawdę ciężko podjąć decyzję. My już mamy pościel, bo kupowaliśmy cały zestaw z łóżeczkiem. Ewentualnie muszę się zastanowić nad zapasowym kompletem poszewek na kołderkę i podusię...
Ja dzisiaj na obiadek serwuję sosik z łopatki wieprzowej z ryżem 🙂 Mniam pychaaaaa 🙃 Już od dawna za mną chodził hihi 😜



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ten olejek który mam to taką daje stopniową opaleniznę i bardzo delikatną.... więc trzeba naprawdę długo stosować żeby coś było widać, no ale bardzo fajnie nawilża skórę. a przy okazji jakis tam kolorek 🙂
A ja robię obiadek light... zupkę pomidorową z makaronikiem w kształcie zwierzaków :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze że nie jestem jedyną osobą której komputery (laptopy jak w moim przypadku) nienawidzą... ile ja się nieraz nadenerwuję żeby jakaś podstawową rzecz zrobić... np print screen.... no kurcze nie da się i tyle, poprostu zwyczajnie... 🙃 kolega informatyk przy mnie wysiada psychicznie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadlam powiedziec dzien dobry 🙂)doczytalam was ale nie mam czasu poki co na pisanko bo od rana cos robie ,a to spranie,strzyzenie najpierw kolezanke pozniej dziadka 😉),sprzatanie placenie rachunkow sprzatanie i zaraz ide do tescika na kawke i obiadek na ogrodzie tak cieplo i przyjemnie 🙂)takze dzis wyjatkowo bede pozniej 😉))milego dnia..
ps.posciele super my zamawiamy wlasnie na allegro z baby-raj 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Herbatka miętowa pomogła na mój żołądek 😉 🙂
Michalindzior współczuję Ci z tą natrętną sąsiadeczką wiem co to znaczy bo sama mieszkam w bloku i mam zajebistych sąsiadów 😠 takie niestety są uroki miszkania w blokowiskach!!!
Z dodawaniem zdjęć to teraz na tym nowym brzuszku sama nie umiem sobie poradzić może gdybym się bardziej przyłożyła ale zwyczajnie mi się nie chce 😮 ja na obiadek nie mam pomysłu i chyba ugotuję ziemniaczki, usmaże jajeczko i suróweczkę jakąs zrobię - dzien lenia dzisiaj mam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...