Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kobietki!Ja tez mam roblemy ze spaniem, nie dosc, ze te wstawanie 50 razy w nocy na siku to potem sie wierce bo nie moge zasnac.Jeszcze ostatnio mam jakies dziwne sny...
To ciekawe ile nasza mala bedzie wazyc,wczoraj na sniadanie mialam pol duzej milki i dzisiaj to samo, a mowilam mojemu zeby nie kupowal :/
tez tak macie , ze jak nic slodkiego nie am to zachcianek tez nie ma ale jak juz wiesz, ze cos jest to dlugo w szafce nie przetrwa? Masakra, bede wygladac jak stado sloni:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, kobitki 🙂
No to i mnie wczoraj dopadła zgaga, po raz pierwszy w życiu, ale nie miałam raczej wątpliwości, że to jest to 😉
Ciekawe jest dla mnie natomiast to, w jakich okolicznościach mnie ona dopadła - miałam straaaaaaaszną ochotę na żółty ser (zakazany) i pozwoliłam sobie na jedną kanapkę z nim na podwieczorek, a potem jakoś tak wyszło, że poszliśmy z mężem po zakupy, straciliśmy poczucie czasu i uciekła mi pora kolacji. Zjadłam na szybko kawałek (mały, może ze dwie kostki w sumie!) czekolady, żeby uzupełnić braki w glukozie, no i się zaczęła zgaga...
Być może oznacza to u mnie, że mnie ta zaraza dotychczas omijała dzięki tej mojej diecie. To by był już jakiś drugi pozytyw 🙂
A co do łóżeczka, to wybraliśmy się wczoraj obejrzeć w naturze to, które wybraliśmy przez internet i znowu jesteśmy w punkcie wyjścia, bo to wcześniej wybrane okazało się beznadziejne co do stabilności, a pozostałe, które tam były, też nie lepsze, co jedno to bardziej rozchwiane. Dla takiego malucha na samym początku to w sumie bez większego znaczenia, ale jeśli nasz Młody będzie taki aktywny jak w brzuchu i taki silny, jak jego 10-miesięczny kuzyn, to bardzo szybko mu się uda takie łóżeczko rozwalić 🤨
Dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry wszystkie brzuszki 🙂
Ja mam ze spaniem tak, że wstaje tysiąc razy do kibelka, nie mogę zasnąć, wszystko mnie budzi, a potem rano nie mogę się zwlec.........
A słodycze.... u mnie odwrotnie, przewaznie w sklepie nakupie wszystkiego a potem lezy i lezy.... w ogóle mało słodyczy jem. chociaż zdaża mi się pochłonąć np masę żelków których nigdy nie cierpiałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniulka23 no to gratuluje tak duzej coreczki 🙂 heheh chyba na prawde bedziecie pierwsze z Lusia 🙂 u mnie na wczesniejszy porod to sie nie zapowiada 🙂
Czy to o ten sklep z ciuszkami ci chodzilo ?
http://www.textilmarket.com.pl/

Jesli chodzi o spanie to u mnie nasz synus nie pozwala mi spac na prawym boku ledwo co sie poloze juz dostaje sodziutkie kopniaczki nie zaleznie od pory dnia i nocy sygnalizuje mamie zebym przeniosla sie na prawy bok 🙂 i nie mam z nim najmniejszych szans na wyrana musze sie przekręcic i już . . . czasem jeszcze pozostaja mi plecy 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia 9 lipiec Dziewczynka Hania
Lusia1982 10 lipiec Chłopczyk Franek
Michalindzior 10 lipiec ?????????? ????
Ann 11 lipiec Chłopczyk Staś
Kama0006 12 lipiec Chłopczyk Wiktor
Edyta86 15 lipiec Dziewczynka Emilia Aleksandra
Irka83 17 lipiec Chłopczyk Kacperek
Koralik 17 lipiec Chłopczyk Mikołaj
Aniulka23 19 lipiec Dziewczynka Martynka
Kaczuszka987 22 lipiec Dziewczynka Hania
Aga6696 24 lipiec Chłopczyk Szymon
Justi5 25 lipiec Chłopczyk Wojtuś
Olusiiaa 30 lipiec Dziewczynka Gaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i kolejna nowelizacjana naszej liscie 🙂
Michalindzior jeszcze czekamy na Twoje wiesci odnosnie płci dzidzi 🙂
no i Ann jeszcze na zdecydowane sie co do imienia dla swojego synusia 🙂
heheh Ja ochoty na slodycze specjalnej nie mam nawet sie dziwie , bo stoja kol mie moje najlepsze slodkosci i moga tak stac tygodniami . .. . coz moze jeszcze mi sie odmieni ;0 choc teraz naczytalam sie o slodkosciach od was i juz krowka ciagudka pochlonieta heh limit na dzis wyczerpany 😜 ☺️ 😁

Jeszcze moj mezus mi mowi rano,ale sie w nocy nagadałas 😜
dobieralas czapeczki do spioszkow hehe a to wszystko przez sen . . . . no nci naogladalam sie pieknycg ciuszkow przez internet i pozniej tak to jest ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Kurcze nooo 😉 wiedziałam że ostatnia będę z tą płcią 😉
wykończe się psychicznie 🙂
ale mam nr tel do jakiegoś gina co robi USG ze słyszenia wiem że dobry, zadzwonie po niedzieli i sie dowiem co i jak, to może po weekendzie majowym pojdę.... chociaż 11 mam wizytę normalnie.... ale jak schowa akurat maleństwo 😮 i mi znowu nie powie 🤔
Mi tez sie po nocach śnią wszystkie te rzeczy... a jak wózki oglądałam to jak oczy zamykałam widziałam te wozki. tyle się naczytałam że mogłabym chyba w sklepie powiedzieć więcej klientom niz niejeden sprzedawca.
A u nas jest taki z sklep z sieci "Pepco" i też fajne i niedrogie rzeczy tam są. często tam chodzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do żółtego sera, to zakazany w diecie cukrzycowej, a w zwykłej ciążowej tylko nie wskazany w większych ilościach (za to ma dużo więcej wapnia niż biały ser).
A co do imienia, to wybrane: Staś, tylko nie wpisane w profil 😉 Gdzieś już kiedyś pisałam, ale tyle tego produkujemy, że łatwo przegapić pojedynczy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie, za takie pieniądze to nie szkoda, nawet jak na dwa razy na podwórko sie nadaje 😉 ale nie trafiłam tam raczej na nic co po pierwszym praniu by sie rozpadło albo wybarwiło. akurat dzisiaj tam bedziemy kupować sukienusie dla córki bo na wesele w czerwcu idziemy (tzn oni ida na pewno, ja jeszcze nie wiem) a śliczne są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laski 🙂)ale juz naskrobalyscie 😁cos ostatnio sie opozniam ☺️ale za to mam juz wszystko w domku zrobione,klatka umyta,spacer z psem zaliczony i zmykam to tesciow bo dzisiaj to dopiero jest pogoda bajeczna 🙂))...poopalam pyszczka 😉)...
co do spania to malo spie i tak mam od poczatku ciazy niestety,a teraz to juz mogole np.dzisiaj od3 do 6 ogladalam tv poza tym tysiac razy wstawalam na siku i takie mam nocki 😞....
w pepco czesto kupujemy jakies ciuchy dla chrzesniaka mojego lubego bo sa fajne i w brew pozorom nie najgorszej jakosci 😉))....
no i witam kolejna dziewczynke 🙂))strasznie dluga kobitka z niej 😉))heheh,no i te wasze przesuwajace sie terminy 😲 🤪coz nie bede jednak pierwsza 😉)no chyba ze i mnie gin w poniedzialek zaskoczy 🤪 🤪...milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już po zakupach i ledwo co żyje...najpierw do jednego sklepu, i tak cholerka nic juz prawie nie było, a byłam o 9 😠 , jednoczesnie spacer z psem, zostawiłam zakupy w domu i poszłąm dalej, do kauflandu i do biedronki. jest piękna pogoda, ale tak się zgrzałam, że jak zawiał wiaterek to trochę nieprzyjemnie mi było, tym bardziej że nie pozbyłam się przeziębienia...
a co najgorsze, to popierdzielona winda się popsuła i musiałam pedałować na 5 piętro!!!! z tym brzuchem i z tymi zakupami 😠 i to 2 razy!! niby dzisiaj maja ja naprawic...

najgorsze jest to, że 2 lata temu wymieniali windy na nowe - nowoczesne 🙃 , ale nic poza tym że ładnie wyglądają, i jedyny plus że same się drzwi otwierają. Ale kabina jest mniejsza i wejście do windy też, więc jak wprowadzałam wózek, to ledwo się w niej zmieściłam....

Mam szczęście, że ten sklep Pepco jest u mnie i nawet u moich teściów w miasteczku, więc jak będę u nich w poniedziałek, to koniecznie muszę wejść 🙂 🙂 🙂 🙂 Dziecko tak szybko rośnie, że nie zdążą sie wyciochrać w praniu ubranka, a już będą za małe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
acha, i co do wspomnianych słodyczy, to ja w ciąży nie mam parcia na słodkie. Rzadko kiedy, na jakieś ptasie mleczko albo wafelki w czekoladzie, może czasem jakiś pączek. Przede wszystkim lody i tak to nic więcej 🙂
Ale lody to widzę że wszystkie lubimy bardzo w ciąży 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zbulwersowałam sie.... 😠 bo dlaczego świnie jedne nie chcą publikować moich komentarzy do różnych artykułów? 😲już pare razy kiedy próbuje wyrazić swoją szczera opinie na temat może nie tyle artykułu co tych kurde ludzi którzy je komentują, to nie publikują..... 🤢
jak czytam co ci ludzie piszą na jakieś naprawdę złożone i trudne tematy typu molestowanie dzieci, problemy socjalne różnego typu.... to mi się nóż w kieszeni otwiera i drobne nie zgadzają a ciśnienie skacze trzykrotnie. Mam wrażenie że to takie rozpieszczone dzieciaki z nudów to komentują żeby tylko takie forum sie w jakąś bezsensowna naprawdę kłutnie przerodziło.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...