Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! Normalnie nie nadążam z czytaniem Waszych postów. Jak wrócę z pracy i zanim nadrobie wszystkie strony to padam i dopiero po krótkiej drzemce jestem w stanie coś zrobić 🙂
Dzisiaj odebrałam wyniki badań (morfologia,mocz ,test obciążenia glukozą i toksoplazmoza).
Na szczęście wszystkie są bardzo dobre 🙂 Trochę dziś połaziłam i trochę przesadziłam. Brzuch momentami tak mi się mocno napinał,że musiałam się zatrzymywać. Teraz się położe to powinno być lepiej.
Powiedzcie mi czy chodzicie do gin już co 2 tygodnie czy jeszcze co miesiąc? Ja będę miała wizyte dopiero w 33 tyg i dopiero od następnej będę chodzić co 2 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja jeszcze chodze co miesiac, tak sie zastanawiam, czy trzeba za kazdym razem do ginekologa czy mozna chodzc do poloznej?Bede sie musiala zapytac, ale wizyte mam dopiero 12. Bo do ginekologa rzadko kiedy zdazamy na 17 czy 18 w tygodniu tak do poloznej w niedziele mozemy jezdzic...Teraz mowila, ze zrobi udg i ctg to chyba mozna to jakos pozamieniac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,ale sie naczytalam,a tylko dwa dni mnie nie bylo ehhh.... 🙂 Ja dzisiaj bylam poraz drugi na badaniu krzywej cukrowej,siedzialam tam 2 godz i myslalam ze zwymiotuje tak mnie mdlilo przez ten czas 😮 Ciekawe jakie beda wyniki,az sie boje 🤨 Musze sie pochwalic ze dzisiaj kupilam sobie sukienke na komunie i musze przyznac ze wygladam w niej jak czlowiek a nie jak slonica 🙂 Moze dlatego ze nie jest rozszerzana tylko dopasowana,ale zobaczymy jak bede w niej wygladala za 3 tyg 🙂Ciekawe czy sie jeszcze bede sobie w niej podobala hmhm....??? A co do zamawiania ciuchow na allegro to nigdy ich wlasnie z takich powodow nie zamawiam,a tym bardziej spodni bo zawsze mialam z nimi problem bo jestem wysoka i zeby nie byly za krotkie i szerokie!!!Wole jednak stara matode przymierzyc,bo przewaznie tak jest ze sie napale,a pozniej po przymierzeniu sie okazuje ze nie wygladam w tym jakbym chciala 🙂 Dziewczyny trzymam za was kciukasy zeby wszystko bylo oki z dzidziami 🙂 Ja mam dopiero 6 wizyte.A moja dzidzia dzisiaj skacze jak niewiem niedaje mamie spokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiec tak jestesmy po wizycie i zdaje raport 😉)...
z dzidzia wszystko oki,rosnie nam synus ze ho ho wazy juz 1,500kg 😉),ja od poczatku 7,300 na + ☺️...poza tym niestety slodkosci i inne dobrodziejstwa ida w kat bo cukier za wysoki i poradnia diabetologiczna sie klania 😞,dodatkowo mam bardzo duza ilosc bakterii w moczu i dostalam antybiotyk,a w zasadzie jest to jedna saszetka mam ja wypic przed snem i ma zadzialac ale jednak antybiotyk 😞zobaczymy,grunt zeby pomoglo 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no chyba nie za dużo... w sumie jeszcze przecież 10 tyg zostało i w tym czasie musi conajmniej z raz tyle przybrać... 🙂 Mój synek który urodził się w 34 tc ważył po urodzeniu 2500g...
Ale pogoda się popsuła. ale i tak ładnie pachnie na dworze takim ciepłym deszczykiem 🙂 przyjemnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama super,ze Wiktorek juz taki okraglutki 🙂 A antybiotykiem sie nie przejmuj lepiej wziac,niz pozniej miałyby być jakies komplikacje!!! A co do cukru to nie bedzie zle 🙂 Tak mysle,ciekawe czy mnie tez to nie czeka 😞 Justi trzymam cie za slowo,ze weekend bedzie sloneczny hehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Ja też po wizycie 🙂 Kama moja Emilka wyraźnie ściga twojego Wiktorka, bo waży 1411g 🤪 Pooglądałam ją sobie dzisiaj 🙂 Wszystko jest wporządeczku!!!!! Moje wyniki badań też były wręcz idealne, aż mój gin musiał okulary założyć, bo nie wierzył, że mam tak dobre wyniki hihihi 😜 Stwierdził, że to wręcz niemożliwe, bo zazwyczaj w ciąży kobietom się wyniki pogorszają, a mnie od początku ciąży wyraźnie się poprawiły 🙂 Ciśnienie nawet miałam idealne, co zazwyczaj miałam za niskie 😜 Nic tylko zachodzić w ciążę, bo wyraźnie mi służy 😉
Cieszę się Kama, że twój synuś też zdrowiutki 🙂
Ja uciekam się kąpać. Kolorowych snów brzuszki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znów miałam tyle do czytania, ale praktycznie same dobre newsy 🙂
Dziewczyny, czym wy karmicie te brzuchy, skoro dzieciaczki takie duże 😉 widać, że chyba nastała era dla dużych dzidzi 🙂 ale najważniejsze że wszystkie zdrowe 🙂

U mnie pogoda dzisiaj była przepiękna, ale się zepsuła. Była ulewa i burza, troche sie ochłodziło, ale też miło 🙂

Miałam dzisiaj koszmarny dzień!!! Pojechaliśmy z Robertem pozałatwiać sprawy i spotkaliśmy jego byłą żonę... 🥴 😠 🤢
Robert stanął z nią twarzą w twarz, nieprzyjemna wymiana zdań i poszedł tam gdzie miał iść, a ja siedziałam w samochodzie. Ta idiotka podeszłą do mnie i takie bzdury zaczęła do mnie pieprzyć, że aż mi ciśnienie podniosła!!! Ale starałam się być opanowana, nie moiałam ochoty z nią gadać, bo co ona może ode mnie chcieć??? Tyle lat rzuca nam kłody pod nogi, dokucza jak tylko się da. Powiedziałam jej coś to się trochę przymknęła, ale nie nadługo...Po prostu jak słuchałam co ona mówi, to nie wiem jak można być takim debilem??!! 🤢 Chciała nas skłócić mówiącże kiedyś Robert wysyłał jej smsy że jestem taka i owaka....jakas jebnięta!! Nawet moja teściowa była w szoku, ale ona ją zna lepiej więc z drugiej strony nie była tak bardzo zdziwiona.

Przykro mi, że nie możemy żyć normalnie, że zawsze coś musi się wydarzyć. A od tylu lat co jestem z Robertem pierwszy raz miałąm z nią konfrontację...

Ale na pocieszenie kupiłam Franiowi 2 ubranka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do tych palotogii o których wcześniej pisałyście, to też opiszę wam sytuacje. Robert kiedyś jak mieszkał z ta swoja to mieli sasiadów, młodzi ludzie, nie jakies tam dno, no ale przez lata wiele się zmieniło. Mieli 2 dzieci, a jak po latach Robert ich spotkał, to tak się zlumpili, ta dziewczyna była w ciąży z innym. Zaczeli do Roberta wydzwaniać, a to żeby pieniądze pożyczył, a to coś. Kiedyś się zgodziłam, mówię, pożyczmy, mają ciężko, są dzieci, pewnie nie mają co jesc. Było to juz po porodzie tej laski. A ta suka zaczęła się dobierac do Roberta, wysyłać mu chore smsy, więc się wkurzyłam. Po jakis 2 latach Robert - a było to kilka miesiecy temu - spotkał tego goscia, i ten mówi ze chca im dzieci zabrac. Więc skoro wiedza co im grozi, to powinni wziąść się w garść i coś ze soba zrobic. No i zabrali im te dzieci.
Myślę sobie, z jednej strony to dobrze bo chociaz głodne nie beda 😞

A oni znów wydzwaniali i po prostu wkurzali mnie, bo cały czas chcieli kase pozyczac. W koncu odebralam tel jak ta laska dzwonila a ona taka skruszona, zeby Robert ja zawiozl do dzieci. Przypomniałam jej sytuacje poprzednia, to zaczela mnie przepraszac itd, ze zaluje i takie tam. Zgodziłam sie i powiedzialam ze zawieziemy ja, a suma sumarum Robert sam pojechal bo i tak bysmy sie wszyscy nie zmiescili w samochodzie - bo oni zabierali te dzieciaki na swieta.
Takich ludzi to bym powiesila za glupote, bo tylko dzieci cierpia, ale głupich nie rodza, sami sie sieją...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, kobitki 🙂
A wiecie co? Mnie się też kiedyś wydawało, że takie liczne rodziny to zawsze albo jakaś patologia albo mocno religijne są. A ostatnio widzę wśród swoich znajomych modę na dużo dzieci. I to są zarówno ludzie mocno związani z Kościołem, jak i tacy, którzy deklarują się silnie jako ateiści. Wśród moich kolegów z pracy na przykład jest bardzo wielu takich, którzy mają po troje i więcej dzieci, w tym są praktycznie wszyscy moi szefowie. I to są strasznie fajne rodziny, dzieciaki zadbane, kształcone jak trzeba. Konflikty, wiadomo są, jak w każdej rodzinie, ale generalnie widać, że naprawdę lubią się nawzajem.
Dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IRKA wózio super moja znajomamataki turkusowy ichwali go sobie że jest super
EDYTKA no fakt super dzidzia i mega duża super że wszystko ok nie ma co się zamartwiać
KAMA twój maluszek też nie należy do kruszynek ale to dobrze bo wiemy że się napewno dobrze rozwijają w takim tempie t będziemy wszystkie czerwcówkami he he
LUSIU kurdę fakt jakaś pojebuska z tej baby szkoda tylko tych dzieci że mają takich rodziców szkoda słów....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...