Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to Kama super!!! Pracowita nocka Cię czeka 🙂
Ja zupełnie straciłam ochotę na sex. Może dlatego,że przez 3 miesiące ostro pracowaliśmy nad córeczką, więc jak w końcu osiągnęliśmy cel to ja zupełnie straciłam chęci na bara bara.
Żal męża, ale póki nie naciska nie będę się przejmować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i człowiek nieświadomie wychowywałby cudze dziecko a może w przyszłości nie daj boże dowiedzieliby się że nie są rodzicami a dziecko pomyślałoby że jest adoptowane i jakby się czuli rodzice a ich dziecko gdzieś w świecie byłoby ja pitole masakra jakaś...ludzie żjemy w takich czasach że myśalam że takie rzeczy nie mają miejsca a tu proszę SZOOOOOOKKKKKKK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpAdłam do was na chwilke obdarowac oklaskami 🙂 i poczytac zaległe posty 🙂
Kama siuuuuuuper niespodzianka 🙂 ciesze sie razem z toba 🙃 🙃 😆

jesli chodzi o baraszkowanie z mezusiem to tez jakos nam to ciezko ostatnio idzie i rowniez usłyszalam ,ze sie boi wiec sie troche wkurzyłam i dostałam odpowiedz ze nigdy nie mialem kobiety w ciazy przy swoim boku to nie wiem jak sie mam zachowac . . . . . ehh no i dzieki bogu ze nie mial sprobowało by inaczej . . . . . . i tak to jest z tymi mezczyznami 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia 9 lipiec Dziewczynka Hania
Lusia1982 10 lipiec Chłopczyk Franek
Michalindzior 10 lipiec ?????????? ????
Ann 11 lipiec Chłopczyk Staś
Kama0006 12 lipiec Chłopczyk Wiktor
Edyta86 15 lipiec Dziewczynka Emilia Aleksandra
Irka83 17 lipiec Chłopczyk Kacperek
Koralik 17 lipiec Chłopczyk Mikołaj
Aniulka23 19 lipiec Dziewczynka Martynka
Kaczuszka987 22 lipiec Dziewczynka Hania
Aga6696 24 lipiec Chłopczyk Szymon
Justi5 25 lipiec Chłopczyk Wojtuś
Olusiiaa 30 lipiec Dziewczynka Gaja
Buziaczkaa 30 lipiec Dziewczynka Livia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szkoda dziewczyny że tak rzadko będziecie bywać na brzuszku 😞 ja mam neta z kablówki bez ograniczeń, za 30zł miesięcznie, więc siedzę ile sie da 😉

Fatalny dzisiaj dzień, pogoda do dupy, jakiegoś dołka złapałam - już mi przeszedł 🙂 ale za to brat przyleciał 🙂

Kama jak mieszkałam z rodzicami i z bratem i on miał kompa, to też zawsze był problem żebym skorzystała z neta. Albo na złość m robił i ne pozwalał jak wychodził. Myślę że to taki urok mieć brata 😉

Aga6696 głowa do góry!!! Ja też z moim Robertem mamy różne grupy krwi, ja minus on plus. Na początku martwiłam się tym bardzo, ale badania nie wykazały niczego niepokojącego. Do końca ciąży będę miała robiony jeszcze jeden odczyn goombsa i myślę że też będzie ok, a po porodzie i tak dostaniemy immunoglobulinę. A ty miałaś już robione te badania??

Dzisiaj połaziłam też po sklepach, ale nich ciekawego nie wpadło mi w oko dla Franak, tzn. jedna rzecz była super, ale nie nadałaby mu się, bo był za duży rozmiar a to ubranko na lato więc bez sensu byłoby je kupować.

Jutro znowu cały dzień za domem, moi rodzice mają 30 rocznicę ślubu, i nie wiemy co im kupić, bo w sumie wszystko mają 🤨

No i weszłam dzisiaj na wagę - 16kg do przodu. Czyli jak ostatnio ważyłam się ok. 3 tyg temu to było 14, więc nie jest źle, biorąc pod uwagę że mam skłonności do tycia.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj dostałam szlafrok od teściowej, więc już jest cos do szpitala 🙂 W niedziele, jak byłam na giełdzie, bylo stoisko z koszulami do karmienia itp, i były te same co na allegro oglądałyśmy, w tej samej cenie, po 38zł, a komplet z szlafrokiem po 79zł, więc łaski nie robią ani ci z allegro - a jeszcze dopłaciłabym za przesyłkę, ani ci z giełdy, bo mogłoby być taniej 😉

Ale za to dzisiaj widziałam koszulę u moich rodziców - jutro ją kupię jak pojadę, za 20zł, bardzo podobna do tych z allegro, rozpinana po środku, czerwono szara, naprawdę przyjemna. Jak ją kupię to zrobię fotke i wam wkleję 🙂

ps. Kama czeka cię pracowita nocka 🙃

Ja odnosiłam wrażenie, nie wiem czy wy też, ale jak starlismy się o dziecko, i to tak już naprawdę ostro, to zauważyłam, że ten cały sex to służył tylko temu, żeby się zapłodnić i nic więcej. Może bardziej ja tak odbierałam, niż Robert, ale on wiedział że ja tak to odbierałam. Po prostu jak jakies maszyny 😉 A teraz to wiadomo, nie wyróżnię się z tłumu pisząc że też mi się nie chce czasami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja to mam na odwrot,jak moj chcial 4 razy dziennie to ja wcale,ale jak teraz zmeczony pada po pracy albo cos innego to ja go mecze.
A najgorsze jest to,ze nie zawsze mam ochote na sex tylko poprostu chce go posmyrac,bo jak takie ciasteczko to jak tu go nie glaskac?A on juz mysli,ze to gra wstepna i trzeba sie troche wiecej powysilac...
Bo faceci to chyba tak maja,ze jak oni smyraja nawet po plecach to i tak tylko w jednym celu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mojemu to wystarczy nawet mizianie 🙂 Chyba się rozleniwiłam, ale mam nadzieje ze wrócę do formy po porodzie 🙂 Poza tym jakos jest mi niewygodnie. Bo albo brzuch mi przeszkadza, albo zgaga dokucza i nie wiem jak się ustawić 😁 i tak wkółko. Na początku to bałam się że mogę dziecku zrobic krzywdę, ale obawy juz mineły 🙂 Teraz to jak nie praktykuję jak wczesniej, to jak przychodzi co do czego, to tak jakos dziwnie, czuje sie jakaś wyobcowana 😉 Oby do porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuśie wczas rano chyba jestem pierwsza ale już słoneczko mocno świeci chyba będzie dziś ładnie to dobrze bo mam kilka spraw do załatwienia z zusem chyba się mszczą hieny za to że tak jeździłam do nich o te pieniądze wkońcu mieli miesięczne opóźnienie a tu proszę jakieś pismo w sprawie postępowania wyjaśniającego i szefowa ma też kontrole eh trzymajcie kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie chcę kupować specjalnych proszków bo później jest ciężko odzwyczaić skóęrę dziecka i często są alergie przynajmniej takie jest moje zdanie ale widziałam persil dla dzieci i normalnych on jest delikatny przynajmniej na początek a później będę mieszać zwykły priszek z dzieciowym a potem to już normalny te proszki dzieciowe są drogie a ciuszków dużo do prania nie wiem jak budżet to wytrzyma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc brzuszki ja tylko na chwilke powiedziec dzien dobry 😉)!wrocil moj luby 🙂)poszalelismy troszke wczoraj ☺️ ☺️hehehe ale fajnie bylo 😉)...teraz lecimy zawiesc tesciowke do pracki i na jakies zakupki 😉).....
co do prania ciuszkow w tesco jest plyn do prania dla dzieciaczkow BEBE nie jest drogi,a jest super 😉)co prawda u nas nie ma tesco ale szwagierka dowozi mi z jeleniej gory 😉0buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzucholki 🙂
dzisiaj znowu ładny dzień. trzeba wykorzystać, zrobić prani i wynurzyć się z chałupy 🙂
kurcze widzę że na liście ja jedyna bez płci 😞 ale mi daja na wstrzymanie dziady.
i zdjęcia wszystkie macie takie ładne z brzusiami 😉 super wyglądacie.... chyba też sobie takie machnę na pocieszenie 🙂
Kama super że masz swoja połóweczkę przy sobie 🙂 takie życie na odległość to męczarnia....
A co do tych zamienionych noworodków.... no kurcze ja bym się sądziła z nimi o uszczerbek na zdrowiu psyhicznym... jak można dopuścić do takiej sytuacji. a ile było takich a nikt w szpitalu nie zauważył i ludzie nie swoje dzieci wychowują 😮
moja siostra sie w tym szpitalu urodziła, zawsze mówiłam że coś z nia nie tak 😉 (żartuje)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laseczki 🙂 Kama super,ze noc udana hehe.... Lusia u nas tez tak bylo jak robilismy Kacperka przez 4 miesiace zachowywalismy sie jak maszyny przynajmniej ja i tylko jedno mi bylo w glowie,zeby osiagnac cel hehe....,ale udalo sie,mam nadzieje ze po porodzie bedzie wiecej przyjemnosci hehe 🙂 Ann ja myslalam zeby prac ciuszki w lovelli,bo duzo osob mi poleca ten proszek!!!Ale bez plynu do plukania bo nie uzywamy bo kazdy nas uczula 😞 A tak ogolnie musze wam powiedziec ze dopadly mnie hemoroidy,cos okropnego caly tylek mnie boli ☺️.Czytalam ze najczesciej dopada kobiety w trzecim trymestrze!!! Znacie moze na to jakies rady.... Mama ma dzisiaj kupic masc jak bedzie wracac z pracy bo bol jest nie do zniesienia 😞 A tak ogolnie dzien sie zapowiada ladnie zobaczymy co bedzie pozniej... 🙂A teraz uciekam na sniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...