Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja nigdy Madzi nie uderzyłąm i nie uderzę, ale to nie znaczy że wychowuje ją bez stresu, bo czasem nie mogę jej na coś pozwolić i musi trochę popłakać czasem też mam histerię w domu, staram sie dużo tłumaczyć ale nie uważam tego za bezstresowe wychowanie, dlatego pytałam co to znaczy dla ciebie bo wiem że ludzie różnie to postrzegają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki pozyjemy zobaczymy 😉)..ja tez sobie obiecuje ze nie bede rozpieszczajaca mama itd,itp,a jak to bedzie kiedy sie pojawi ta istotka na swiecie to sie okaze...hehhee pewnie wiekszosc z tego o czym teraz piszecie nie dojdzie do skutku bo oszalejemy na punkcie skarbow!!...ja to sie boje zeby go nie rozpiescic za bardzo choc teraz sobie przyrzekam ze absolutnie;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla jednych bezstresowe wychownie to brak wychowania niestety.A to jest roznica.
A to, ze dziecko placze, to nie znaczy, ze trzeba ulegac zeby sie nie zestresowalo.Dziecko musi znac zasady,stosowac sie do nich i wiedziedziec co nalezy robic a czego nie.
Jezeli rodzice nie maja pieniedzy to wiadomo, ze nie kupia dziecku zabawki za 100 zl tylko dlatego zeby nie plakalo czy nie robilo awantury.A nawet jak by mieli to i tak nie powinni kupowac bo potem pogarszaja tylko swoja sytuacje i rosnie im maly rozpieszczony i rozwrzeszczany terrorysta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kkkkoralik u mnie również nie da sie uniknąć jakiś histerii, dzieci lubią robić awantury chcąc osiągnąć coś w danym momencie, a u mnie przy dwójce dochodzą jakieś tak sprzeczki między rodzeństwem.... nie uważam moich rodziców za wzór wychowawczeych sukcesów, ale nigdy nikt nikogo nie bił, i ich błędy wcale nie pojawiały sie właśnie na tym poziomie, a nawet jeste zdania że przyniosło to lepsze efekty niż gdyby było odwrotnie. zawsze wiedziałam co mi wolno a czego nie, i bez użycia pasa potrafiłam się tego strzec. mam nadzieje że uda mi się utrwalić takie poczucie obowiązku, jakiejś takiej mądrości i logicznego myslenia i moim dzieciom. póki co myślę że idzie mi dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kama00006 napisał(a):
dziewczynki pozyjemy zobaczymy 😉)..ja tez sobie obiecuje ze nie bede rozpieszczajaca mama itd,itp,a jak to bedzie kiedy sie pojawi ta istotka na swiecie to sie okaze...hehhee pewnie wiekszosc z tego o czym teraz piszecie nie dojdzie do skutku bo oszalejemy na punkcie skarbow!!...ja to sie boje zeby go nie rozpiescic za bardzo choc teraz sobie przyrzekam ze absolutnie;p


no podpisuję sie pod tym Kama bo ja swoją córkę też w taki sposób rozpieściłam. jedyna dziewczynka w rodzinie, najmłodsza itp itd zawsze w teorii byłam mądra a w praktyce wychodziło inaczej ☺️ 😉 ale staram się nie być hipokrytką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez tak sadze Kama,ze wszystko sie okaze w praniu jak wychowiemy nasze pociechy 🙂Bo dzisiaj mowimy tak bo ich niema,a zobaczymy jak sie pojawia wtedy sie przekonamy czy je rozpiescilismy czy nie hehe,,, Kazda mama zawsze rozpieszcza swoja dzidzie,a tym bardziej pierwsza 🙂Ale wydaje mi sie ze najwazniejsze w tym wychowaniu jest to zeby mama i tata mieli takie samo zdanie co do jego wychowania,a nie jak bylo u mojej siostry,jej maz mowil tak a ona za chwile robila co innego i maly wyrosl na rozpuszczonego dzieciaka 😞Bo co innego mama mowila,a cvo innego tata mowil...I musze wam powiedziec,ze coraz wiecej jest takich przypadkow!!!!Ale mnie cos mdli 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wróciłam..... 🙂 na szczęście deszcz mnie nie złapał 🙂
a moj maluch dalej uwielbia w nocy buszować... najpierw jak się położe, ale to tak cały dzień, jak na chwilę zalegnę to szaleje, a potem koło 2, czasem 3 w nocy się budzę i czuje jak szaleje, wypinaja mi się takie góry na brzuchu w różne kierunki 🙂
rejestrowała się kóraś z was na stronie z Nutrici (czy jakos tak)...? kama nie ty cos pisalas kiedys? bo mi dzisiaj właśnie przyszła paczuszka 🙂 zdziwiłam się. nie spodziwałam się że będą o takim szaraczku pamiętać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taaak.... wypełniało się kiedy to ma przyjść... ja dałam na kwiecień, ale dzisiaj znalazłam w skrzynce. niedrapki, czapeczka, (białe a na czapeczce napis "lovela") i płyn do prania z Loveli... taka próbka ale spora- fajnie bo mozna wypróbować. 🙂 zawsze jakiś gest z ich strony. w tych czasach nic za darmo nie ma wiec miło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
takie z kaszkami mi kiedys przyszly ale to po urodzeniu ktoregos z dzieci wypelniałam jakaś ankiete z tego pudełka co sie w szpitalu dostaje. i tez po jakims czasie druga przyszla. ale to to przez internet wypełniałam i nie pamietam na jakiej stronie. no fajnie 🙂 jeszcze sie wystraszyłam co znowu zamawiałam na allegro i że już ze mna źle skoro nawet nie pamietam że cos kupuje. a to ta paczuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...