Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justi a ja szukam czegoś na wesele i nie mam zielonego pojęcia co ubrać. tylko że ja dopiero za miesiąc ponad więc troche mi brzuch urośnie.... znalazłam fajne kiecki na allegro niby ciążowe i w sumie za grosze.... więc nawet jak cos nie tak albo do założenia na raz to nie szkoda, tylko wszystko zawsze na zdj super leży a potem niespodziewanka.
http://www.allegro.pl/item1014872259_florina_cudna_ciazowa_sukienka_m_l.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie w koncu sie pogoda robi 🙂 musze isc na zakupki na obiadek maz sobie zazyczyl spagetti pewnei podemnie zebym sie nie przemeczala 🙂 to nie bede sie sprzeciwiac 🙂 i wymyslała jakis wymyslnch obiadów 😉
wstyd sie przyznac ale ostatnio na dworze bylam w piatek ehhh lenistwo mnie dopada przez ta pogode, a podobno ma byc tak caly maj z jednej strony dobrze jednak z innej nei za bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindzior kiecki śliczmne i faktycznie taniuśkie, także myślę, że możesz zaryzykować 😜 A zdjęcie śliczne 🙂 Kurcze też muszę sobie wkońcu szczelić jakąś aktualną fotkę, bo tą ze zdjęcia mam z 25tc...
Ja jeszcze muszę wybrać się niedługo do kuzynki męża, bo ma dla mnie ciuszki po swojej rocznej córeczce. A za pranie i prasowanie ciuszków wezmę się w czerwcu, coby były jak najświeższe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Machalindzior super fotka,ale masz wysoko brzuszek,moj jest tak nisko 🙂 A co do tych pizamek to ja tez sobie kupie gora M bo pozniej bede wygladac jak w worku,a ostatnio jak je ogladalam to sa naprawde wielgasne 🤨 A co do sukienek to dobrze ze ja juz zakupilam sobie na komunie,mam problem z glowy,ale ja postawilam na taka obcisla bardziej przylegajaca zeby ladnie moj brzusio podkreslic,bo w takich rozszerzanych to sie nie widze jakbym miala namiotna sobie zalozony!!A ta na allegro sukienka Machalindzior naprawde fajna,ale niema to jak przymiezyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja bym tak zjadła czyjś obiadzio ☺️
nie żeby komuś pozreć ale żeby ktos mi ugotował. teściowa się ostatnio zlitowała chyba nade mną bo dała nam bigos taki swojej roboty, ze słodkiej kapusty 😉 to wczoraj poszłam na łatwiznę i go tylko ugrzałam. ale dzisiaj też muszę lecieć na zakupy i coś wymyślić. straszne to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chcialam taka ,ale przeciez juz nigdy w niej nie wyjde 😞 ehh moze znajde jakas tunike i spodnie zebym mogla jeszcze przez te poltora mies chodzic 🙂
tez niechce poki cvo kupowac bo wesele 03.06 ale musze vcos wypatrzyc http://pieknamama.pl/2779-Sukienka-Glamour.html
a twoja sukienka tez ladna przynajmniej jeszcze bys w niej wyszla tylko wlasnie te zakupy przez internet . . . .ja sie nie przekonałam do nich niestety . .. . czekam wlasnie na zwrot kasy za tunike ktora zwrocilam
Michalindzior to widac, ze coreczka mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki 🙂

Miałam chyba najgorszą noc jaka mogła mi się zdażyć....wieczorkiem byłam tak śpiąca, ale jak położyłam się do łóżka to nie mogłam zasnąc, kręciłam się jak wariatka, popatrzyłam w tv i nic. Tak mnie zaczął jakoś boleć krzyż - tak jak kiedyś co wam pisałam, że coś okropnego!!! Nie mogłam zejść z łóżka, byłam na kolanach bo myślałam że tak będzie mi wygodniej, ale niestety 😞 Kilka minut tak klęczałam oparta rękoma o ścianę i co ruch to jęczałam 😞 Obudziłam w końcu Roberta, żeby pomógł mi wstać i zaprowadził do wc. Miałam tak jeszcze raz. Nie mogłam się nawet przekręcać z boku na bok, a co przebudzenie chciałam to robić, żeby później mniej bolało....Masakra!!! Rano troche rozchodziłam się po mieszkaniu ale i tak boli.
Z tej okazji nie poszłąm znowu na tą glukozę 😠

Wczoraj wygłupialiśmy się w noszenie becika jak by w środku był Franio 🙂 Troche nas poniosło ale ubaw mieliśmy przedni 🙂

Też myslę nad kupnem karuzelki, ale narazie zajme się ubrankami, bo żeby je wyprać, to trzeba mieć co 😉 Mam listę, więc nie ocipieję, jak wejdę do sklepu 🙂 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja albo kupie taką jakąś kieckę na allegro bo sa też inne w takich cenach, są też bardziej dopasowane widziałam, i jakos nawet na raz to mi takiej kasy nie szkoda. albo też polezę kupię spodnie eleganckie i tunikę... bede miała na inne okazje, chrzciny w sumie tez niedługo 😉 ale znowu to brat męża ma wesele i my w sumie z najblizszej rodziny to wypadałoby jakos się wystroić.... a nie wiem juz sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze to wymyślanie obiadów jest faktycznie czasami męczące...Ja nie należę do jakichś ekspertów kulinarnych, a i nie traktuję tego jako hobby hihi 😉 także czasami naprawdę mi się odechciewa...A dzisiaj podaję kotleciki z kurczaka, ziemniaczki i fasolkę szparagową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj żeby nie martwić się Franiem, co się za mało ruszał, wziełam kąpiel, bo to go zawsze pobudza, i nie myliłam się, chwile po zanurzeniu już strzelił mi kopniaka, więc mi ulżyło 🙂 Później w łóżku troche wariował. Ale mnie nie bolą jego kopniaczki, ani żebra, ani nic, pewnie dlatego że mam dużo wód płodowych i amortyzują wszystko.

Macie fajnie, możecie założyc sukienki, a ja niestety mam tak popitaśne nogi, że masakra!!!! Od kilku lat ich nie nosiłam, ani krótkich spodenek. Ale cóz....musiałabym baaaardzo dużo schudnąć żeby się pokazać.
Ale wydaję mi się że praktyczniejsze sa spodnie i tuniczka, ja bynajmniej czułabym się w tym lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajna ta sukienka Justi,ale u nas takich niema,a ja wolalabym najpierw przymierzyc 🙂 Jak ostatnio chodzilam to u nas w tych sklepach ciazowych rzeczy jak na stare baby mowie wam masakra!!I moja kupilam w zwyklym sklepie,troche droga byla,ale pozniej ja wykorzystam po ciazy jeszcze 🙂jjak mi sie uda to zaraz ja wrzuce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tymi obiadami to rzeczywiście problem....moje weekendowe mielone kotleciki nawet ziemniaków nie zobaczyły, bo Robert wolał je zjeść z chlebem, no a ja ...jak zwykle ostatnio wogóle nie miałam na nie ochoty 🙂 a zupy to juz wogóle....smakuja mi tylko mojej tesciowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...