Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ehh wlasnie pogoda nad naszym morzem . . . . al i tak w przyszlym roku sie nad nie wybierzemy moj maz byl ostatnio na zielonych lekcjach nad polskim morzem bo go nie znosi . . . ale Ja znosze wiec musi z nami jechac dziecko przynajmniej sie jodu nawdycha 😉 po cichutku myslalam o pazdzierniku tego roku, ale tłuc sie przez cala polske przez 10 godz w aucie z maluszkiem odpada raczej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my mysleliśmy, żeby przed rozwiązaniem skoczyć na mazury na dwa dni, ale troche boję się. Wakacje to chyba dopiero za rok, jak juz mały nie bedzie taki " wymagający" , no i napewno będą to mazury i morze, bo gdzie w góry z takim maluchem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz jestem,zupka sie powoli gotuje 🙂Ja tez bym sobie pojechala gdzies na wakacje,no ale niestety w tym roku niede rady z malenstwem,moze za rok 🙂 A co do Auaparku to u nas tez niema ale 70 km dalej jest we Wrocku i czesto tam jezdzilismy 🙂Cos podobnego do twojego Lusiu,fajnie tam jest bo tez sie wyplywa na dwor i sa tam 4 baseny i jeden termalny-normalnie miodzio 🙂A bylyscie kiedys w Taterlandi chyba to sie tak pisze to jest na slowacji,tam to dopiero jest czad ponad 40 zjezdzalni,11 basenow na zewnatrz,i wsrodku tez fajowo 🙂Mowie wam warto zobaczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka nie bylam w Tatralandii ale slyszlaam ,ze super wybierzemy sie tam na pewno z dzidzia 🙂 mniejsza lub wieksza bo sami nie moglismy sie jakos zmotywowac zawsze bylo cos pilniejszego

aaaa ide po ten sweter byle by był warty tego mojego latania w te i spowrotem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie byłam Irka ale zjeżdzalnie przyprawiają mnie o dreszcze....po prostu boje się ich, a u mnie otworzyli jakąs mega zjeżdżalnie, że w środku sa jakies światełka które wprowadzają cie w jakiś trans, zjeżdza sie bardzo szybko i jest bardzo wysoka....to nie dla mnie 🙂
na tej małej jak zjeżdżałam to stanik mi podniósł się więc świeciłam gołymi cyckami, dziekuję bardzo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to niezle Lusiu wszyscy obejrzeli sobie twoj biust hehe.... 🙂 Ja to sie urodzilam chyba w wodzie kocham ja jak niewiem,plywac plywam ale tak zeby sie nie utopic,bo przez ta moja alergie strasznie sie mecze i musze powoli plywac 🙂A co do zjezdzalni to kiedys zjezdzalam na wszystkich,ale jak bylismy w Anglii to raz zjechalam z takiej co niby miala byc niegrozna,a okazala sie masakryczna w srodku ciemno jak cholera,a predkosc taka ze masakra!!!Jakbym wiedziala to nigdy bym z niej nie zjechala 😞I od tego czasu sie wystraszylam i tylko zjezdzam na tych bardziej wolnych 🙂A moj maz to zawsze wybiera te najgorsze..... A ta Taterlandie naprawde polecam,najlepiej tak na kilka dni,bo my bylismy tylko jeden dzien tak przy okazji jak bylismy w Zakopanym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusia haha 🤪 kurcze ☺️
ja tez słyszałam o tym tatralandzie całym na słowacji, znajomy był i na zdjęciach wyglądało bajecznie 😎 podobno nie drogo tam jest nawet 🙂
ja chciałabym pojechać gdzieś przed urodzeniem maluszka, żeby jakoś zrekompresować starszym przyszły okres kiedy będę musiała intensywnie zająć się najmłodszym. chociaz na jakis dłuższy weekend, gdzies tu blisko, tylko nie wiem gdzie. zobaczymy co wyjdzie w tych planów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my odwiedziliśmy jakis aquapark przy samej plaży w Kołobrzegu, bo woda w morzu okazała się tak lodowata że nie dało się wytrzymać mimo pięknego słoneczka. więc wyczailiśmy ten aquapark, była tam taka wielka zjeżdżalnia, ale jak się okazało tylko tak wyglądała z zewnątrz, mąż poszedł pierwszy zjechać i mówił że w połowie sie zatrzymał 😮 i musiał sie szybko odpychać rękoma bo słyszał chmarę dzieci która juz jechala na górze 🤪
a ja musiałam moczyć tyłek w jakiejś dziwnej solance, której zapach przyprawiał mnie prawie o wymioty, bo mój mały bał sie iść gdzieś indziej,a tam była woda ciepła.no a oprócz nas moczyły się tam same babcie po 60tce.
ale przynajmniej jest co wspominać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Machalindzior ja bylam tam dwa lata temu jak byly jeszcze korony,to bylo tanio jak barszcz calodniowy bilet z wszystkimi atrakcjami plus western city kosztowal bodajze niecale 80 zl,to taniutko,a teraz to niewiem jakie tam sa ceny odkad maja euro,ale podejrzewam,ze ciut drozej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my najblizej mamy zwykly basen, jedna zjezdzalnia i takie brodziki dla dzieci itp ale malo imponujacy.Troche dalej mamy spa rozne wody, basen taki duzy i sie wyplywa na zewnatrz super sprawa,otwarty do 24 gasza swiatla,tylko swieca sie te w wodzie,na dworzu gwiazdy na niebie a my w basenie 🙂 czasem maz mnie zabiera,tylko wejscie drogie bo 20 euro za osobe placilismy.SA tez mniejsze baseny z roznymi wodami,kiedys pierwszy raz tam bylismy,oboje wydepilowani,ja swiezo robione tipsy jak weszlismy do solanki to doslownie wszystko pieklo:PDobrze,ze sami niemcy to nikt nie rozumial jak moj sie brechal, ze go row piecze 😉

a co do zjezdzalni, tez kiedys z takiej pionowej zjezdzalam i stanik i powedrowal pod szyje,ratownicy mieli ubaw,potem mnie zaczepiali:P

a stoj kapielowy to kupie 2 czesciowy,ale chce z szortami i z koszulka bo po ciazy wiadomo, ze brzuch ladnie nie wyglada,a teraz pepek mi smiesznie odstaje, ze sie smiejemy, ze mala peryskop wystawia i podglada,zaraz wstawie foto to popadacie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, znamy wiele stron gdzie możemy dostać próbki dla naszych kochanych Aniołków...
ale coś nam też się należy... znalazłam stronkę, gdzie wystarczy się zarejestrować aby dostać darmowe kosmetyki (próbki) między innymi do włosów... hihi mam nadzieje, że trochę pomogłam 🙂


http://polki.pl/uroda_wlosy_konkurs_rejestracja.html?userid=1389
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie się Olusiowe zdjęcie nie wyświetla 😞 może za chwile.
już po obiadku jestem i mnie też cos zmuliło 😞 za tłuste mięsko i w ogóle mojej roboty nie bardzo lubie 🤨
Ircia nie wiem jak teraz z cenami, aż sama ciekawa jestem.
Olusia hehe 🤪 to mieliście niespodziankę w tej solance 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, a ja jeszcze nie zaczęłam robić obiadu ☺️ luby kupił sobie serduszka i żołądki żebym mu gulasz zrobiła - bo ja tego świństwa nie jadam, blee, no i porcję, na jakąs zupinę, ale kompletnie nie wiem jaką 🤢 nie mam jakos apetytu i ochoty na cos szczególnego....chce mi się tylko pić!!! ale teraz już na poważnie, idę się położyc, bo musiałam jeszcze odpisac na maila.

mój brat wczoraj rano wylatywał do Irlandii i jak był na lotnisku, okazało sie że z powodu wulkanów w Islandii lotnisko w Irlandii jest nieczynne, więc wrócił do domu. Jego Marzenka monitorowala sytuację i dowiedziała sie ze jest lot dzisiaj koło południa,ale do miasta odległego o 240km od Dublina - w którym mieszka mój brat, więc czeka go jeszcze podróż podstawionym autokarem....oj, bedzie to męcząca podróż, ale ważne aby szczęśliwie dotarł do domu, no i dobrze, że wogóle miał jakies połączenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusia a to dlatego dawno nie miałam katalogu 🤪 hehe... w sumie sezon nowy się zaczął i juz powinni słać jakis.
Lusia no glośno o tym że pozamykane.... współczuje takiej podróży 🤨
a ja muszę iść po małego... nie chce mi się. najadłam się i spać bym poszła. no ale trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wlasnie zjadlam ogorkowa mniam mniam.... 😜 Ale mialam na nia chcice 🙂 Ale nudy niema co robic,pogoda do d.... 😞 A i przed kompem niechce mi sie siedziec bo mi brzuch przeszkadza moze poczytam ksiazke hmhm.....?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...