Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nie martw się, na pewno wszystko dobrze wyszła z ta glukozą. Gdyby było inaczej to pewnie juz byś miała tego efekty. . Wiec głowa do góry 🙂
Ja chodze prywatnie, a badania robię w WAMIE i jutro muszę być ok 6,30 Wyniki moge odebrać w ten sam dzień albo na następny. Mogłam iść normalnie na pobranie, ale te kolejki mnie dobijają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No właśnie, a do tego nawet spacer z psiakiem mnie męczy. Przejde z trzy bloki i juz kręgosłup sie odzywa... Po sklepach jak chodzę to tak tego nie odczuwam, pewnie dlatego ze jestem zajeta rozglądaniem sie co jest na pólkach sklepowych he he.Ale tak serio, co jest coraz gorzej, martwi mnie to że nadchodzi podobno upalny czerwiec... wiec dosyć ze będę o kolejne tyg do przodu to jeszcze większe temperatury na dworze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, te kolejki w przychodniach to jakaś porażka!!! Siedzą za przeproszeniem same stare baby i jeszcze wykłócają się. Ja jak przychodze na izbę, to nie ma nikogo, chyba że jakaś inna ciężarówka. Dopiero od 8 rano jak zaczynaja sie przyjecia do szpitala nagle pojawia sie mnóstwo ludzi!!
Od jakiegos czasu to nawet do mojego gina są zapisy, bo w poczekalni siedziało zawsze tyle kobitek, że nieraz po 2 godz. czekałam zeby wejść. A teraz jest cisza, spokój, ze 3 panie tylko siedzą, i wchodzi się o tej godz. na którą zapisali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja chyba większość czerwca przesiedzę w domu 🙂 Niedosyc że przy takich nie za wysokich temperaturach jest mi wiecznie gorąco i pocę się jak dzika świnia, to w upały już wole nie myśleć!! A poza tym pewnie lekarze i tak nie zalecają czestego i długiego przebywania na słoncu, żeby nie fiknąć 🙂 Z resztą...czerwiec, to już coraz bliżej do rozpakowania się, więc bedziemy siedziec w domach i czekac na godzine "zero" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chodzę na Wojska Polskiego do gina i mam zawsze na godzinę. Jak przychodzę to zaraz wchodzę. O tyle dobrze że czasu nie marnuje, nawet jakies prezenty dostaje. Gazety,próbki kremów na rozstępy he he
Uciekam lulać bo jutro rano muszę wstać, a jeszcze włosy na papiloty zakręcić he he. Dobranoc i miłej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek brzuszki 🙂
U nas dzisiaj też świeci słoneczko, ale póki co jest fajnie na dworze, bo nie jest za gorąco, ale boję się, że później zrobi się upał...
My dzisiaj popołudniu wybieramy się z mężem i znajomymi na Dni Dąbrowy Górniczej także troszeczkę się rozerwę 😜 I dlatego zaraz muszę zabierać się do roboty, bo mam w planach wywietrzyć ioblec pościel, posprzątać łazienkę i salon, ugotować obiadek. Także troszkę pracy przede mną, a czasu niewiele...
Miłego dzionka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki 🙂
dzisiaj i u nas ładnie, mam nadzieje że nie będzie gorąco bo znowu będę zdychać... .
widzę że z takim samopoczuciem nie jestem sama... ja też śpię mniej więcej od 12... może 1 do 7 rano, małego wprawiam do przedszkola i idę kimać dalej tak ostatnio do 10...
A dziś wstałam, poszłam rano siku, oparłam się o spłuczkę, i ona się urwala 😮 i spadła 😮 dobrze że wody w niej nie było bo juz spłukałam... i nie miałam porannej powodzi.
potem wróciłam i jakos dziwnie stłukłam szklankę 😮 jak człowiek demolka normalnie jakiś 🤪 zanim mąż do auta wsiadł to ja pół domu zdemolowałam. niedawno nacisnęłam hamulec w spacerówce mojej córki, kórej w sumie nie uzywamy, chyba że jakaś wyjątkowa okoliczność... i tak nacisnęłam że pokruszył się jak słony paluszek dosłownie...
za dużo siły mam 😉

Aniulka oj to biedna jesteś, wiem co to za ból takiej przeprowadzki.,...

ja już pranie wstawiłam... zaraz idę się wziąć za jakieś generalne porządki, chociaż pewnie ruszę się chwilę i się zasapię, zapocę, i padne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
hehe Michalindzior no to ty silna kobietka jestes energia cie rozrywa :P musisz to jakos wykorzystac tylko uwazaj na siebie przy tych porzadkach i innych domownikow 😉
Ja wlasnie te pranie postawilam i teaz leniwie czekam az sie wypierze i juz kombinuje czy nie czekac na meza az je rozwiesi hehe ale zal mi tej pogody bo jest piekne wiec do jego przyjscia z pracy wszystko wyschnie wiec sie pewnie zmobilizuje . . . .
no wlasnie wszyscy ciesza sie,ze piekna pogoda tylko my jakos nie koniecznie bedzie ciezko te ostatnie tygodnie cos czuje . . . ale damy rade musimy 🙂
Aniulka uuuuu przeprowadzka nie znosze chyba,ze wyprowadzasz sie tam gdzie sobie wymarzylas i chcialas
Ja dzis jade po poludniu na zakupki w koncu wyplata przyszla wiec lodowka przestanie swiecic pustkami i wieczorem mam bo az o 19 30 egzamin na uczelni wrrrr tez sobie godzine wymyslili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki u nas tez dzisiaj sloneczna pogoda 🙂 Moj maly tak bryka,i uciska mnie na pecherz ze,az nogi prawej niemoge podniesc,chyba bym musiala miec cewnik na stale bo co chwile siku latam masakra 😲 😲 Wlasnie pranie wstawilam,i musze cos zjesc,ale mam takiego lenia,ze nawet sniadanka mi sie nie chce zrobic!!!Wogole jakas senna jestem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokladnie Justi,niby wstaje pelna energii,a jak przyjdzie co do czego to na nic nie mam sily,od trzech dni stoi u mnie miska z wyprasowanym praniem,a ja niemam sily tych rzeczy powkladac do szaf....Chyba sie dzisiaj przelamie i to zrobie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mam pytanie IRKA do ciebie na ta komunie na ktorej bylas mialas rajstopy dla kobiet w ciazy ostatnio u mnie takich szukaklam w sklepie niesttey nie znazlazlam jeszce sprzedawca powiedzial,ze nei przywozi takich bo malo kto ich uzya a ja musze miec na te weselisko moje . . . na internecie sa ale jest juz za pozno zeby je zamowic , a ponczochy odpadaja bo juz tez nad nimi myslalam . . . .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
U mnie dzisiaj też pieknie i słoneczenie, ale jak otworzyłam balkonik to troszkę chłodem zawiało, aż miło 🙂 Tylko obawiam się że później może dopiec 🤢
Niedosyć, że i tak miałam zakwasy w łydkach, to niedawno jak jeszcze leżałam złapał mnie taki kurcz jednej z nich, że nie mogłam sobie poradzić!!
Michalindzior jak masz takie zdolności niszczycielskie, to ty lepiej siedz w domu i nic nie rób, nie dotykaj niczego kobieto!! 😁 😁
Aniulka współczuję tej przeprowadzki, ale jak masz sobie nią tylko polepszyc, to zaciśnij zęby i do dzieła! 🙂
Wczoraj w nocy dopadła mnie taka zgaga, że ło matko 😲 A nic nie jadłąm przed spaniem, więc nie wiedziałąm o co chodzi. Próbowałam zasnąć, ale normalnie tak mi się ten kwas podniósł że strasznie wymiotowałam 😞 Ale na szczęście przyniosło mi to wielką ulgę, więc mogłam spokojnie zasnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi,ja mialam ponczochy,bo u nas tez ciezko o te ciazowe rajstopy,nigdzie ich nie bylo!!!A po drugie ja nienawidze chodzic w rajstopach bo wszystko mnie cisnie ,i zawsze ubieram ponczochy!!!! A,ze sie zima jakos przemeczylam,to sama sobie sie dziwie!!!A czemu u Ciebie odpadaja ponczochy????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusi bidulko wspolczuje ci z ta zgaga i jeszcze do tego wymioty,ja nawet niewiem jak sie objawia zgaga bo niemam tych dolegliwosci,tak samo dziewczyny wspolczuje wam opuchnietych nog,jeszcze,ani razu mi nie spuchly przez cala ciaze!!!!Ale za to prawa strona krzyza mi daje popalic,i ucisk na pecherz bol jak cholera!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie chodzi o to że ta przeprowadzka mnie do końca nie cieszy będę u mojego ,,teścia" w domu mieszkać jego i tak nie ma tylko w weekendy jest i całe mieszkanie dla mnie a obok mieszka moja rodzina i to mnie wszystko martwi że tak blisko ale zobaczymy jak to będzie najwyrzej wrócę mieszkać do szczecina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh bo sa za cienkie 😉 wymysliłam sobie ze musze miec 20 , a najlepiej 40 den :P bedzie te wesele w gorach wiec licze ze bedzie zimno ;p tez nie znosze rajstop ,ale moje nogi w ciazy sa jakies dziwne wiec musze je troszke ukryc ,a sukienke mam krotka wiec bedzie ciezko 🙂 pod cienkimi ponczochami dzis wybieram sie do supermarketu i widzxialam ze jest sklep z gatty moze beda mieli takie jak na necie aaaa mowie wam ze ja sie dalam wkrecic w to wesele 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...